Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, mass143 napisał:

Ma ktoś fotkę którą blaszkę zagiąć przy soczewkach b8 lift i żarnikach d1s ? Widziałem gdzieś na forum, a teraz nie mogę znaleźć. 

Foty w temacie wymiany soczewki wygasły ale z tego co pamiętam to była to ta blaszka

soczewa.png.a339a6cf735decb767c62da1f051df46.png

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie.

Opublikowano

Dzięki wielkie, tak myślałem że to on będzie do zagięcia ale lepiej zapytać niż prostować ?

Opublikowano

hejka

składamy znów zamówienie do audi przed urlopem, może ktoś poszukuję fantów:

- tunel usa, siłownik schowka, panel na przełączniki szyb, klamki schowka....

Opublikowano

W B7 były różne rodzaje skory na boczkach? 

Opublikowano
W dniu 22.09.2021 o 16:39, _małyTM_ napisał:

hejka

składamy znów zamówienie do audi przed urlopem, może ktoś poszukuję fantów:

- tunel usa, siłownik schowka, panel na przełączniki szyb, klamki schowka....

Tunel USA bym przytulił 

Opublikowano

Kupię w jak najlepszym stanie tłumik środkowy do 1,8 T quattro.

Potrzebuję tłumik z kompletną rurą na wejściu oraz z kawałkami rur na wyjściu.

Nr OEM - 8E0253409AB.

Może komuś zalega w garażu po swapie.

Opublikowano
Opublikowano

SD 6519S, nie postarali się w zablurowaniu tablic? 

Opublikowano
9 godzin temu, Langista napisał:

SD 6519S, nie postarali się w zablurowaniu tablic? 

Na końcu raczej będzie ....G:wink:

Panowie polecicie jakiś czujnik w miskę olejową do BRD?

Świeci co jakiś czas, że oleju min. choć jest stan. Po otwarciu maski i wyciągnieciu bagnetu, na jakiś czas spokój.

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
18 minut temu, Adam87 napisał:

Panowie polecicie jakiś czujnik w miskę olejową do BRD

Ori, skoro wytrwał tyle lat. ;)

Opublikowano
45 minut temu, Adam87 napisał:

Na końcu raczej będzie ....G:wink:

Panowie polecicie jakiś czujnik w miskę olejową do BRD?

Świeci co jakiś czas, że oleju min. choć jest stan. Po otwarciu maski i wyciągnieciu bagnetu, na jakiś czas spokój.

Adam miałem to samo, że po otwarciu maski błąd znikał. Wtedy u mnie wjechał ori, koszt chyba był 500-600 zł  jeśli dobrze pamiętam  ?

Opublikowano
26 minut temu, george napisał:

Ori, skoro wytrwał tyle lat. ;)

Napewno ori:wink:

1 minutę temu, Gremlin0209 napisał:

Adam miałem to samo, że po otwarciu maski błąd znikał. Wtedy u mnie wjechał ori, koszt chyba był 500-600 zł  jeśli dobrze pamiętam  ?

W serwisie kupowałeś, czy na allegro albo innych olyxach???

Opublikowano
20 minut temu, Adam87 napisał:

Napewno ori:wink:

W serwisie kupowałeś, czy na allegro albo innych olyxach???

 

20 minut temu, Adam87 napisał:

Napewno ori:wink:

W serwisie kupowałeś, czy na allegro albo innych olyxach???

Warsztat zamawiał

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

W serwisie kupowałeś, czy na allegro albo innych olyxach???

Jeśli Ci się mocno nie spieszy (czasem dostawa trwa długo) to polecam zakupy w getem.pl.

W przypadku tego akurat czujnika różnica w cenie pomiędzy getem a ASO to 170 zł.

Opublikowano

Hella ma czujnik poziomu oleju wraz z czujnikiem temperatury a to to samo co Ori.

Opublikowano
26 minut temu, pelonek1 napisał:

Jeśli Ci się mocno nie spieszy (czasem dostawa trwa długo) to polecam zakupy w getem.pl.

W przypadku tego akurat czujnika różnica w cenie pomiędzy getem a ASO to 170 zł.

Spradzę, dzięki:notworthy:

 

18 minut temu, Langista napisał:

Hella ma czujnik poziomu oleju wraz z czujnikiem temperatury a to to samo co Ori.

Czyli Hella też będzie dobre:eusathink:

Ogólnie nie to, że śpieszy mi się, bo już kilka m-cy tak jest:facepalm: ale chciałem olej zmienić teraz przed zimą bo już prawie rok od ostatniej zmiany i ok 7000km, więc za jednym zamachem olei i czujnik:wink:

Bagnet też zmieniać????

 

@Langista coś takiego??

ALLEGRO.PL

Kup taniej Czujnik poziomu oleju HELLA 1J0907660B z Internet na Allegro.pl, za 194,97 zł w...

 

Edytowane przez Adam87
Dodanie kolejnego pytania.

Opublikowano
5 minut temu, Adam87 napisał:

Bagnet też zmieniać????

Nie ma potrzeby.

Opublikowano
28 minut temu, Adam87 napisał:

coś takiego??

Ten nie, do BRD idzie taki nr OEM - 06E 907 660. Z Hella ma być taki nr - 6PR 008 079-081 (przykładowa pierwsza aukcja):

ALLEGRO.PL

Kup taniej CZUJNIK POZIOMU OLEJU HELLA 6PR 008 079-081 z Rybnik na Allegro.pl, za 312 zł w kategorii Silniki i osprzęt - Smarowanie silnika. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 11209956107? Radość...

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

@Adam87 jeśli nowy czujnik pomoże to daj znać bo u mnie to samo :decayed: 3/4 bagnetu i już miałczy na liczniku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.