Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w b7 podczas nagłego ostrego hamowania powinny się automatycznie same zapalać światła awaryjne??? Pytam bo u mnie sie nie zapalają i nie wiem czy coś mi sie posypało czy poprostu ten model tego nie mial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w b7 podczas nagłego ostrego hamowania powinny się automatycznie same zapalać światła awaryjne??? Pytam bo u mnie sie nie zapalają i nie wiem czy coś mi sie posypało czy poprostu ten model tego nie mial?

Chyba "U NAS" tego nie ma a szkoda w Passacie B6 z 2005 r to mam przydatna rzecz ( według mnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za wyjasnienie, faktycznie dziwne ze u mnie w aucie z 2006 roku tego nie ma a kumpel w starszym reanault ma :(


Panowie jeszcze pytanko, na co najlepiej podkleić listwe drzwi ale nie ta dolną tylko te środkowa? Odchodzi mi jakieś 15cm i chyba jeden zatrzask szlak trafił. klej do szkła pewnie będzie za mocny i za sztywny? może zwykly silikon by utrzymal? macie jakies patenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w b7 podczas nagłego ostrego hamowania powinny się automatycznie same zapalać światła awaryjne??? Pytam bo u mnie sie nie zapalają i nie wiem czy coś mi sie posypało czy poprostu ten model tego nie mial?

w b7 podobno nie da się tego zaprogramować... a w starszych autach bez problemu. chociaż przy ostrym hamowaniu wolałbym jakby migały światła hamowania niż awaryjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za wyjasnienie, faktycznie dziwne ze u mnie w aucie z 2006 roku tego nie ma a kumpel w starszym reanault ma :(

Panowie jeszcze pytanko, na co najlepiej podkleić listwe drzwi ale nie ta dolną tylko te środkowa? Odchodzi mi jakieś 15cm i chyba jeden zatrzask szlak trafił. klej do szkła pewnie będzie za mocny i za sztywny? może zwykly silikon by utrzymal? macie jakies patenty?

Jak w listwie się nie ułamało gniazdo to kup zatrzask i po problemie. Można też taśmą dwustronną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak odchyle listwe to widze ze jest jakis bolec czy cos co wchodzi w drzwi i domyslam sie ze po drugiej stronie od wewnatrz drzwi bedzie cos zeby to zablokowac tak? jakas wpinka czy cos?


Miałem pod ręką tasme dwustronną z firmy 3M. na chwile obecna podkleiłem tą listwe i zdziwiony jestem jak ładnie trzyma. Zobaczymy jak będzie po kilku dniach lub tygodniach oraz po myciu auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie do Was a mianowicie czy ten zderzak jest kompletny do zamontowania sprysków do niego czy brakuje mu jeszcze jakiegoś uchwytu albo nie wiem czego bo widziałem prawdopodobnie dwa rodzaje uchwytów na spryski ( miejsce na sprysk w kształcie takiego jajka i ten teraz prostokąt) .

Czy może mi się coś wydaje?

Bo zbieram graty na moda bo xenon będe wkładał a zderzak i tak będzie malowany wiec cena była by dosyć odpowiednia ( jeszcze będę prosił o wiecej zdjęć).

Link do aukcji: http://allegro.pl/zderzak-przod-przedni-audi-a4-b7-04-i5571940992.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj od razu s-line to jest zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zwykły i myśle jeszcze nad s-line ale znowu do niego bym musiał jeszcze grill kupić bo od zwykłej nie pasuje podobno i kolejne stóweczki lecą. A potem jeszcze listwy na drzwi lotka na klape a właśnie zderzak tylni jest inny w s-line czy taki sam jak w zwykłej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu masz tylko inną dokładke. Zderzak taki sam.

Pytanie. Koledzy wiecie może kto ma na sprzedaż a4b7 z 3.0tdi? Poszukuje takowego ale nic nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle Rdzewka a4 jest na sprzedaż kolega powymianial wtryski , turbo , górne wachacze itd tak jak stoi cena 45 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie może numery części poniżej:

osłona podszybia do Audi B7

osłona akumulatora do podszybia Audi B7
nakładki na pedała z podstopnicą do RS4 B7
gałka zmiany biegów RS4 B7
nakładka ręcznego RS4 b7
i jeszcze dekory carbon RS4 B7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...