Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, afroo. napisał:

Eibacha dobrze zamawia się bezpośrednio z ich strony bo to i tak jeden przedstawiciel - @Trewor87

Jesteśmy jednymi z głównych, ale nie jedyni niestety ;) Ale dzięki za polecenie. Już odpisuję na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, czy pasuje lusterko wsteczne z czujnikami zmierzchu i deszczu, od b7 do a3 8p 2012 rok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy kiera z A6 C6 jest taka sama jak w B7? Mam dowyrwania z multifunkcja bez poduchy za 120 zł to chyba grzech nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany w avancie B7 płyn do tylniego spryskiwacza szyby podawany jest z jednego zbiorniczka tego co znajduje się pod maską ?

Ewentualnie podrzuci ktoś schemat jak leci instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, musti napisał:

Pany w avancie B7 płyn do tylniego spryskiwacza szyby podawany jest z jednego zbiorniczka tego co znajduje się pod maską ?

Ewentualnie podrzuci ktoś schemat jak leci instalacja

Drugiego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Damianq napisał:

Pany czy kiera z A6 C6 jest taka sama jak w B7? Mam dowyrwania z multifunkcja bez poduchy za 120 zł to chyba grzech nie kupić.

Taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś obczajał temat zmiany żarówek LED pozycji/stop z tyłu?

Te lepsze mają skłonność do migotania, te tańsze w kolorze czerwonym nie są zbyt jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy wnętrze Sedana jest takie same jak Avanta? Chodzi mi o np. dywan i plastiki tyłu. Zastanawiam się nad zmiana mojego indigo (granat) na czarny (soul).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Damianq napisał:

Pany czy wnętrze Sedana jest takie same jak Avanta? Chodzi mi o np. dywan i plastiki tyłu. Zastanawiam się nad zmiana mojego indigo (granat) na czarny (soul).

Wykładzina jest taka sama ;)

A plastiki tylne to zależy o które chodzi, jak przy kanapie to wydaje mi się, że powinny pasować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wykładzinie podłogi nie ma rozróżnienia na avant/limousine... ciekawostka, że ta sama wykładzina była montowana w latach 2001-2008 także B6/B7 są zamienne... ale w sumie w środku to ten sam samochód jakby nie patrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ;) To pytanie czy Anglik ma tą samą wykładzinę czy różni się wycięciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie modele telefonów pasują do uchwytu i całego zestawu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w zderzaku s-line przód uzbrojenie jest takie same jak w zwykłym? Mam na myśli:

- wiązkę PDC (wiem, że czujniki PDC są te same)

- rurki zasilające spryskiwacze lamp (wiem, że same dysze w sline są inne niż w zwykłym)

- ślizgi i inne mocowania

- halogeny (kratki wiadomo inne)

- kierownice powietrza za kratkami

 

Co muszę zakupić oprócz zderzaka, dysz i kratek zmieniając zwykły xenon+pdc na sline xenon+pdc?

 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Damianq napisał:

Panowie czy w zderzaku s-line przód uzbrojenie jest takie same jak w zwykłym? Mam na myśli:

- wiązkę PDC (wiem, że czujniki PDC są te same)

- rurki zasilające spryskiwacze lamp (wiem, że same dysze w sline są inne niż w zwykłym)

- ślizgi i inne mocowania

- halogeny (kratki wiadomo inne)

- kierownice powietrza za kratkami

 

Co muszę zakupić oprócz zderzaka, dysz i kratek zmieniając zwykły xenon+pdc na sline xenon+pdc?

 

Ja u siebie jak wymieniałem zderzak to rurki pasują, ślizgów nie ruszałem, halogeny te same tylko przykręcane od środka. Kierownice powietrza są inne ale nożyk do tapet i po lekkiej modyfikacji pasują stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz ;) A co z wiązka pdc? Podejrzewam ze pasuje skoro czujniki te same ale może ktoś potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne wycięcia chociażby na podstopnicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś coś miał podobnego.

Gdy jadę autem tak 180 km/h zaczyna mi coś wibrowac prawe koło,czuć to na kierownicy. Jakieś przypuszczenia macie ???

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na 100% koło???     Hmm.. gdyby to była półoś to wibrowała by napewno wcześniej..  nie poluzowało się coś?? Co na dołkach?? Może też coś czuć przy wolniejszej jeździe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...