Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie potrzebuje kogoś ogarnietego od bmw. Chodzi konkretnie o 3.0d w automacie. Potrzebuje zadać kilka pytań i ewentualnie żeby sprawdził mi samochód po kompem czy z silnikiem wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebne mi info na temat swiatel w B7. tzn jakie były montowane bo mam bixy ale sarna ostatnio mi jednego wbila do zbiorniczka wspomagania i mam pytanie jakie były swiatla montowane. zwykle, ksenon, bi-xenon, i bix skretny? czy tylko zwykle, bixy i skretne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe, bixy i bixy skrętne :wink4:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki. dzięki. to zamawiam co tam maja na all rozklejam maluje na czarno i pomarańczowy kierunek out.

jeszcze takie pytanie bo miałem grill zwykly pomalowany plasti dipem na czarno ale znalazłem cos takiego

ATRAPA PRZÓD AUDI A4 B7 04-08 *NOWY* GRILL CZARNY (4158451749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy warto to co czy kupic ori używany i sobie psiknąć na czarno?

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Dodam ze sedan kolor LY7G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wrzucilem taki gril do siebie, mialem lakierowany i kupa odpryskow od kamieni. tu ramka jest czarna ( chrom) a srodek szary , jak fabryczny.

podróba ale jakosc wykonania calkiem calkiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki za info. Chyba zapodam sobie taki. Tylko ramke tablicy z plastidipa obedrzec musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki. dzięki. to zamawiam co tam maja na all rozklejam maluje na czarno i pomarańczowy kierunek out.

jeszcze takie pytanie bo miałem grill zwykly pomalowany plasti dipem na czarno ale znalazłem cos takiego

ATRAPA PRZÓD AUDI A4 B7 04-08 *NOWY* GRILL CZARNY (4158451749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy warto to co czy kupic ori używany i sobie psiknąć na czarno?

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Dodam ze sedan kolor LY7G

to masz taką samą furmankę jak ja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś w swojej A4 (1.9 , Avant) sprężyny H&R -35mm lub Eibach pro kit ?? Chciałbym zobaczyć jak to siedzi przy tym silniku :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pro-kit eibacha, ale zalozylem jeszcze na tyl podkladki zeby lepiej wygladalo...- tylko ze w 2.0tdi....- ale w sumie to duzej roznicy nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie orginalne o numerze 8E0512145 zeby podniest tyl o 1cm wyzej. Wklada sie je miedzy gorna gume na sprezynie tylnek a karoserie. Pomaga to jak po zalozeniu springow masz wrazenie ze "d*pa zwisa"

Kosztuja w Audi w DE 7,38€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze wiedzieć. Ja zdecyduję sie chyba na H&R 35mm i zobaczymy co to da. Tylko konto na ebay-u trzeba jeszcze :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wczesniej H&R, i byly dla mnie za twarde i za niskie. Eibach jest nizej jak 1BV, ale po zalozeniu tych podkladek to tylko przod jest nizej o jakies 1cm od 1BV- i to mnie w pelni satysfakcjonuje.

Ale jak chcesz jeszcze nizej i twardziej jak 1BV, to powinnienes byc zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1BE. I teraz nie wiem sam czy brac H&R czy może Eibach :facepalm: Ale skoro H&R są twardsze od Eibach to chyba zdecyduję się na Eibacha

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

RS, jak możesz to podeślij fotę na springach Eibacha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...