Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem taki problem już kilka razy :) jak nie EVO STI S4 RS4 i na razie jest 1,9 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale na sugestie wciąż czekam ;)

mówie bierz E60 :wink4: , zawsze to większe wyzwanie do modów bo tu tak prosto nie jest :naughty: a poważnie to ktoś w końcu musi obaić tą brykę bo na necie naprawde nic nie ma i wszyscy jeżdża tak jak z fabryki wychodzą :confused4:

bo tego czegos sie nie kupuje do jazdy tylko do zlomowania :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na sugestie wciąż czekam ;)

mówie bierz E60 :wink4: , zawsze to większe wyzwanie do modów bo tu tak prosto nie jest :naughty: a poważnie to ktoś w końcu musi obaić tą brykę bo na necie naprawde nic nie ma i wszyscy jeżdża tak jak z fabryki wychodzą :confused4:

bo tego czegos sie nie kupuje do jazdy tylko do zlomowania :)))))

:facepalm: rozumiem że miałeś i się nie spodobało :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeciwnym przypadku wyciągam Recaro i felgi - wtedy może iść za 40 000

najlepsza opcja moim zdaniem a Recaro zawsze do B7 możesz włożyć

chyba że kupi moje B7 :) 2x recaro mu nie potrzebne

ale wtedy zaś automata musi wyrezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem już kilka razy :) jak nie EVO STI S4 RS4 i na razie jest 1,9 :naughty:

Fakt - lekkich podejść było już kilka i nadal jeżdżę tym samym autem.

Bartek, ceny masz w pare minut z allegro :) a jak sam wiesz rozbieznosci sa bardzo duze, wiec nie mozan podac "ceny" za swapa ;)

Dziadku - BMW jakoś do mnie nie przemawia. Nie zrozum mnie źle - nic do tej marki nie mam ale... kocham Audi ;) Nie wątpię, że wsiadając do dowolnego innego wypasu odczucia z jazdy mogłyby i prawdopodobnie byłyby lepsze - jednak przywiązuję się bardzo do swoich "gratów". Audi nie jest bez wad ale raczej na bank przy tej marce już zostanę :)

Bartek, ceny masz w pare minut z allegro :) a jak sam wiesz rozbieznosci sa bardzo duze, wiec nie mozan podac "ceny" za swapa ;)

Racja - bądź co bądź, temat swapa już sobie podarowałem.

w przeciwnym przypadku wyciągam Recaro i felgi - wtedy może iść za 40 000

najlepsza opcja moim zdaniem a Recaro zawsze do B7 możesz włożyć

chyba że kupi moje B7 :) 2x recaro mu nie potrzebne

ale wtedy zaś automata musi wyrezać :decayed:

Kurwiszka Mirek wiesz, że myślałem o tym :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na sugestie wciąż czekam ;)

mówie bierz E60 :wink4: , zawsze to większe wyzwanie do modów bo tu tak prosto nie jest :naughty: a poważnie to ktoś w końcu musi obaić tą brykę bo na necie naprawde nic nie ma i wszyscy jeżdża tak jak z fabryki wychodzą :confused4:

bo tego czegos sie nie kupuje do jazdy tylko do zlomowania :)))))

:facepalm: rozumiem że miałeś i się nie spodobało :shocked:

mielismy firmowego takiego jak pracowalem dla tego koncernu

z zewnatrz moze byc ale w srodku sreniowiecze jak nie ma navi i duzo wypasu to wyglada jak cienki fiat no i plastki tez nie za specjalne

no ale to kwestia gustu

napalalem sie na ta nowa 5 ke ale mi przeszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeciwnym przypadku wyciągam Recaro i felgi - wtedy może iść za 40 000

najlepsza opcja moim zdaniem a Recaro zawsze do B7 możesz włożyć

chyba że kupi moje B7 :) 2x recaro mu nie potrzebne

ale wtedy zaś automata musi wyrezać :decayed:

i co miałby kupić auto z tego samego rocznika...?? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian Ty to zgryzliwy jestes wiesz :decayed:

On taki nie jest :naughty:

dobrze gada :decayed: :decayed: :decayed:

Ja to jestem do rany przylóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze byłoby...

Audi-A6-autobild-2.jpg

...ale Avant dopiero w maju :confused4: Oferta silnikowa kiepska - na uwagę zasługują tylko 3.0TDIQ Stronic lub smok 3.0TFSIQ Stronic...

BTW - ciekawe za ile teraz Miron sprzedałby swoją, tak realnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - ciekawe za ile teraz Miron sprzedałby swoją, tak realnie...

którz to może wiedzieć Bartku :)

Pamiętam jak sprzedawałem B6 ( benzyna, auto 6 letnie, 198 tyś km ) i poszło za 47 tyś zł gdzie najdroższe z tego rocznia na allegro kosztowało wtedy 42 tyś km z przebiegiem 80 tyś km i było wystawione przez salon audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze byłoby...

Audi-A6-autobild-2.jpg

...ale Avant dopiero w maju :confused4: Oferta silnikowa kiepska - na uwagę zasługują tylko 3.0TDIQ Stronic lub smok 3.0TFSIQ Stronic...

BTW - ciekawe za ile teraz Miron sprzedałby swoją, tak realnie...

nie ma manuala i ja im za toz gory dziekuje niech sobie wsadza te s-tronki gdzie tylko chca ja wysiadam dla mnie tylko manual prosze

kazdy kto kupi cieszy sie do 70kkm potem audi daj mu na gwarancji 1 skrzynie a potem martw sie czleku sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do rany moze by ktos przylozyl od biedy ale jezdzic to sie musisz jeszcze nauczyc :polew:

nie no racja. Długo trzeba się uczyć żeby 199 konną krową która waży 1700kg jechać 250km/h po równej drodze.

Chyba przyjde na szkolenie do Ciebie.... :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ? 65-67k moim zdaniem :)

:mysli:

kto wie ile naprawdę - można się przeliczyć czy zdziwić zarówno w jedną jak i druga strone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do rany moze by ktos przylozyl od biedy ale jezdzic to sie musisz jeszcze nauczyc :polew:

nie no racja. Długo trzeba się uczyć żeby 199 konną krową która waży 1700kg jechać 250km/h po równej drodze.

Chyba przyjde na szkolenie do Ciebie.... :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

a zapraszam zapewne wiele sie nauczysz nawet jak taka krowa 250 jechac

albo jak nie malowac auta co 2 tygodnie np :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze byłoby...

Audi-A6-autobild-2.jpg

...ale Avant dopiero w maju :confused4: Oferta silnikowa kiepska - na uwagę zasługują tylko 3.0TDIQ Stronic lub smok 3.0TFSIQ Stronic...

BTW - ciekawe za ile teraz Miron sprzedałby swoją, tak realnie...

nie ma manuala i ja im za toz gory dziekuje niech sobie wsadza te s-tronki gdzie tylko chca ja wysiadam dla mnie tylko manual prosze

kazdy kto kupi cieszy sie do 70kkm potem audi daj mu na gwarancji 1 skrzynie a potem martw sie czleku sam

Daj spokój Brysio - wg. opinii większości userów mam najbardziej gównianą skrzynię jaką tylko wydało Audi (pod patronatem LuK-a). I tak jeżdżę 3 lata, nogi lekkiej nie mam i o dziwo... hokus-pokus... nic się nie dzieje. Czary z mleka?

Podstawa to wiedzieć czym się jeździ, jak powinno się to użytkować i stosować do interwału serwisowego - to nie te konstrukcje co kiedyś jednak mimo tego ta wiedza wystarczy.

Miron ? 65-67k moim zdaniem :)

:mysli:

kto wie ile naprawdę - można się przeliczyć czy zdziwić zarówno w jedną jak i druga strone :wink4:

Fakt Mirku - ja się przeliczyłem :( Ale w Twojej tak mi się podoba ten solar :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...