Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masakra z jezykiem na Wegrzech :facepalm::facepalm::facepalm:

ja dogadywałem sie tylko ze starszymi w jezyku rosyjskim

który dzieki Bogu wbijali mi do głowy w podstawówce

i w średniej szkole, zawsze cos zostaje :decayed:

w angielskim tez ciężko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem i nie ma problemu w sklepach/knajpach dogadac sie po angielsku.

Juz wiekszy problem z tym jest w mediolanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto z kumplami imprezkę urządzić :whistling:

Jeszcze zdążymy - póki co jadę tylko na tydzień i wracam... Następny wyjazd już na rok czasu :facepalm:

już wiem czemu Andrzej tak się spieszył z tymi modami :decayed: ...............mam nadzieję ,że to nie te jego liczne wizyty przyśpieszyły

Twoją decyzję :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto z kumplami imprezkę urządzić :whistling:

Jeszcze zdążymy - póki co jadę tylko na tydzień i wracam... Następny wyjazd już na rok czasu :facepalm:

już wiem czemu Andrzej tak się spieszył z tymi modami :decayed: ...............mam nadzieję ,że to nie te jego liczne wizyty przyśpieszyły

Twoją decyzję :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Hehe nie, grzebanie z Andrzejem w aucie to sama przyjemność :thumbup1:

Spoko - internet w hotelu będę miał więc wieczorkami kontakt ze mną będzie.

Auto ogarnięte ale nie obyło się bez znoka... Po wymianie sensora autopoziomu chciałem zrobić adaptację i... d*pa. W Basic Settings na kanale 001 i 002 mam error :wallbash: Trzeba wbić login? HELP!

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Miałem dziś jechać z Gośką do kina na "Zmierzch" i niestety wyjazd przepada :thumbdown: Muszę skończyć Audikę i poskładać Passata żeby żonka miała czym jeździć przez tydzień (rozorałem przedział silnika - kończę montować instalację elektryczną dla ogrzewanej przedniej szyby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pretekst żeby nie iść na ten film - w domu jeszcze z nudów z Żanetą oglądałem poprzednie wersje - jednym okiem na forum i miejscami przez sen ale w kinie nie wygodnie spać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez po wymianie czujnika nadal mam błędy w 1 i 2:kwasny:

I co jeździsz z błędem na DIS? Szlag by mnie trafił...

Kolejna sprawa - czujniki kontroli ciśnienia. Korzystanie z tego zimą chyba mija się z celem - przez skoki temperatury system świruje i cały czas pokazuje flaka. Wykodowuję to w piz** :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmigam z błędem kminiliśmy z Wrc co z tym zrobić ale doszliśmy do wniosku że to przez obniżenie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmigam z błędem kminiliśmy z Wrc co z tym zrobić ale doszliśmy do wniosku że to przez obniżenie jest.

To nieciekawie - tak myślałem aby do Grzesia zadzwonić i o to zapytać ale widzę, że nie mam po co. Nie wydaje mi się, że to od zawieszki bo u WRC tego błędu nie ma a u niego gleba stoi tak samo jak u mnie...

Andrzejowi srb38vx dokładałem autopoziom w B7 - u niego też jest obniżone zawieszenie i tam równiez problemu z adaptacją nie było (Hammer to ustawiał kilka dni temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmigam z błędem kminiliśmy z Wrc co z tym zrobić ale doszliśmy do wniosku że to przez obniżenie jest.

To nieciekawie - tak myślałem aby do Grzesia zadzwonić i o to zapytać ale widzę, że nie mam po co. Nie wydaje mi się, że to od zawieszki bo u WRC tego błędu nie ma a u niego gleba stoi tak samo jak u mnie...

Bo on ma odpięty sterownik :whistling: spróbuj lewą stronę trochę podnieść na lewarku i wtedy zrób adaptację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz ten błąd headligts coś tam? Ja miałem pierw błąd czujnika bo pisało że z lewej strony front. Wymieniłem i teraz mam ten błąd nie ustawionych świateł. A z adaptacją jest dokładnie jak mówisz error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz ten błąd headligts coś tam? Ja miałem pierw błąd czujnika bo pisało że z lewej strony front. Wymieniłem i teraz mam ten błąd nie ustawionych świateł. A z adaptacją jest dokładnie jak mówisz error

Zaraz po wymianie dopóki nie ruszyłem Basic Settings nie było błędów - teraz mam "Headlights not adjusted"...

Idę to rozkminić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...