Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak sie ma wytrzymalosc takiego lakieru do ori ktory byl polozny na felgach..wlasciwie jaka metoda jest kladziony lakier na felgach?Jesli jest on ori to przy zahaczeniu lakier jest przytarty mocniej lub slabiej ale nie odpada i nie kruszy sie jak to ma czesto miejsce w felgach regenerowanych :mysli: wiec co bedzie jak sie przytrze takimi felgami gdzies ? odpadnie lakier czy bedzie przytarcie jak na ori lakierze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie powinno sie piaskowac felg alu, ciekawe czy zalozysz je be problemu po takim malowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno sie piaskowac felg alu, ciekawe czy zalozysz je be problemu po takim malowaniu

dlaczego nie powinno i jaki ma byc problem ? tam gdzie nadmiar farby to ladnie sie sciagnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, na dziś koniec. PDC skończone - niestety nie obyło się bez problemów. Jednak czujniki z wtykiem w kształcie L nie pasują do B6 - między belką a zderzakiem jest bardzo mało miesca. Profil w belce umożliwia bezproblemowy montaż jedynie czyjników z pochylonym gniazdem (45 stopni w stosunku do sensora). Trzeba było docinać dziury w wewnętrznej stronie zderzaka tak aby dwa środkowe czujniki zmieściły się we wnęce między nakładką a belką. Oprócz tego trzeba było pobawić się także z regulacją zderzaka (śruby w belce) aby cały przód idealnie spasować z maską. Oto dzisiejsze efekty...

BumperPDC.JPG

ConsolePDC.JPG

Całość działa bardzo ładnie - czujniki załączają się przy wybraniu wstecznego biegu. Brzęczyk w bagażniku informuje o odległości tylnych sensorów natomiast nowy głosnik pod deską rozdzielczą robi dokładnie to samo dla przednich. Naciskając przycisk PDC w konsoli środkowej mogę zdalnie uruchomić/wyłaczyć wspomaganie parkowania. Po przekroczeniu 15km/h PDC wyłącza się automatycznie.

Nie zdążyliśmy dziś ruszyć lusterek i pakietu oświetlenie - zabierzemy się za to we wtorek za 2 tygodnie. Tutorial ze zdjęciami dot. "Front PDC" postatam się wrzucić do działu warsztat jeszcze przed świętami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszyna :good:

Nie chcesz sprzedać ? :naughty: :gwizdanie:

z tego co wiem to zapomnij :gwizdanie:

zresztą nie jesteś pierwszy który chciałby ją kupić :naughty: :gwizdanie: :cool1:

no chyba że Bartek zmieni zdanie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedać ? :naughty: :gwizdanie:

Watpie zeby cena Cie zainteresowala... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nie dam rady - ale myślę, że w środę skończę. Trochę tego jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S podziwiam Ciebie :notworthy: i gratuluje modów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeh, dzięki PIXI :decayed: Już dużo do rezania nie zostało...

Jerzyk, zaraz po webasto :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a quattro też wrzucasz :wink4: Może przy mojej tez coś wyrezamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a quattro też wrzucasz :wink4: Może przy mojej tez coś wyrezamy :wink4:

na spota byś wpadł panie - najbliższy 17 stycznia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a quattro też wrzucasz :wink4: Może przy mojej tez coś wyrezamy :wink4:

Q niestety z racji CVT odpada, o mocy myślę ale ze spokojem. Najpierw chcę skończyć doposażać - potem zajmę się silnikiem. Jeśli potwierdzi się, że stan jest OK, wtedy zrobimy program... Arek przy Twojej nie ma co grzebać ;) Ehh gdybyś miał Avanta pewnie już dawno bym go od Ciebie odkupił :decayed: BTW - popytałem o dokładkę DTM której szukasz - niestety szanse są marne...

Bartek a quattro też wrzucasz :wink4: Może przy mojej tez coś wyrezamy :wink4:

na spota byś wpadł panie - najbliższy 17 stycznia

Właśnie, 2x się ostatnio minęliśmy... Niestety teraz akurat mnie nie będzie. Jadę do Bielska odwiedzić rodzinkę. Przy okazji wymieniamy z czakim olej w skrzyni + program dla jego 1.8T made by Sopa. Zobaczymy co tam się porobi :cool1:

Wracając do tematu przewodniego... :decayed: Lusterka fotochrom/składane/memory/grzane wraz z panelem i joyem zamontowane :good:

lusterko.JPG

panel.JPG

Oprócz tego uzupełniłem jeszcze pakiet oświetlenia w tylnych drzwiach o światło awaryjne oraz wsiadania (nad przodem jeszcze pracuję ale myślę, że to kwestia kilku dni ;))

osw.JPG

Najbliższe plany to zmiana głośników seryjnych na BOSE (już są, muszę je tylko odebrać) oraz przekładka modułu komfortu na obsługujący wszystkie opcje (z moim AS nie mogłem m.in. odpalić podświetlania przestrzeni nóg). A potem... no cóż, zobaczymy jakie graty znów wpadną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zdjecie ze zlozonymi lusterkami...? :decayed:

zdjecie ?

chcemy filmik jak sie lusterka skladaja i rozkladaja :gwizdanie: do tego jak grzeja i czy sie sciemniaja :kox: czekamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...