Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem ale powinien być pkt regulaminu o nadmiernym rezaniu , bo niektórych doprowadzisz tym do depresji :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie wiem ale powinien być pkt regulaminu o nadmiernym rezaniu , bo niektórych doprowadzisz tym do depresji :decayed: :decayed:

reza , reza :good: Bartek ale niedlugo niby ..... koniec :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

na ta chorobe nie ma lekarstwa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ale powinien być pkt regulaminu o nadmiernym rezaniu , bo niektórych doprowadzisz tym do depresji :decayed: :decayed:

można się zdołować :confused4:

Przepiekna...widzę ją w mojej stajni :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawido_xtr66

Kurcze naprawdę śliczna B6 ;) Gratulację MODÓW i samozaparcia Pewnie Tak szybko jej sprzedawał nie będziesz ja pokusiłbym się o lakier czarny MAT MTM do tego logo AUDI tył grill + obwódki grilla black i kiera z RS4 byłaby kosa :| mega kosa :D Ale wiadomo wszystko rzecz gustu i $ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie temat lusterek z pamięcią, a dokładnie czy ustawienia przypisane sa jak ustawienia klimy do kluczyka i jaki koszt całej zabawy pozdrawiam paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć lusterek występuje tylko i wyłacznie w zestawie z elektrycznymi siedzeniami - jeszcze nie widziałem audi które miałoby tylko jedną z tych funkcji (pamięć ustawienia foteli/pamięć ustawienia lusterek)...

Jeśli uda mi się tanio dorwać moduł, postaram się sprawdzić czy uruchomienie memo lusterek jest możliwe bez obsługi foteli (ze schematu wynika że wystarczy wpiąć się przekaźnikiem pod CAN Low i High i gotowe - 2 kabelki). Jeśli brak elektrycznych stołków nie "zamknie" sterownika to powinno dać radę :decayed:

lemak - jeśli chodzi o samo działanie, memo działa na kilka sposóbów. Pierwszy to przypisanie do klucza - po otworzeniu auta lusterka i fotele ustawiają się w pozycji zapamiętanej dla danego klucza. Drugi - można zapisać konfigurację dla różnych ustawień (w pamięci sterownika zapiszemy maksymalnie 4). W pełnym pakiecie w schowku tapicerki drzwi kierowcy masz zespół przełączników memo za pomocą których zapisujesz aktualne ustawienia w pamięci sterownika memo.

O kosztach chyba narazie nie ma co mówić bo nie wiadomo czy memo lusterek może działać solo. Policzyłem mniej więcej i za lusterka w pełnej opcji + graty (silniczki drzwi obsługujące dodatkowe opcje 2x100zł, sterownik memo 150zł, zespół przełączników i ramka tapicerki drzwi 350zł ale to już w ASO) wychodzi jakieś 1400zł (+ przewody, piny i rezanie wiązek czego nie liczę bo to jak wiadomo możemy zrobić sami :wink4:). Całkiem możliwe że ze zwykłego lusterka dałoby sie zrobić memo - wtedy odeszłoby nam 700zł za nowe szkła, niestety dojdzie więcej babrania (z tego co zdążyłem rozkminić trzeba by uzupełnić wiązkę lusterka o 4 przewody na pinach 13, 14, 15 i 16 – ale jak to podpiąć do silniczków lusterek to już dla mnie magia, swoich szkieł nie miałem zamiaru dewastować ;). Jeśli będzie więcej chętnych – mogę wrzucić schematy i rozpiski pinów.

DZIĘKI ZA WSZYSTKIE OPINIE :decayed::good:

ja nie wiem ale powinien być pkt regulaminu o nadmiernym rezaniu , bo niektórych doprowadzisz tym do depresji :decayed: :decayed:

reza , reza :good: Bartek ale niedlugo niby ..... koniec :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

na ta chorobe nie ma lekarstwa :kox:

Grzesiu - jak Ty mnie rozumiesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem... jak pomyślę ile jeszcze rzeczy jest do zrobienia :wink4: Dla mnie to ciągle seria :decayed:

Jutro zakładam pakiet oświetlenie w drzwiach pasażera. Natomiast z cyklu "co by tu jeszcze": zestawik BOSE już czeka na swoją kolej :dance:

boselow.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek kiedy Ty śpisz chłopie :naughty:

Ładna ta Twoja seria :kox::notworthy:

Wytrwałości życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam z fotostory Front PDC - i nie mogę skończyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj działaj działaj :D sledze temat i tak czekam aż coś zdziałasz bo bym się chętnie powoli za kolekcjonowanie gratów zabrał hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem... jak pomyślę ile jeszcze rzeczy jest do zrobienia :wink4: Dla mnie to ciągle seria :decayed:

Jutro zakładam pakiet oświetlenie w drzwiach pasażera. Natomiast z cyklu "co by tu jeszcze": zestawik BOSE już czeka na swoją kolej :dance:

boselow.JPG

biała i czerwona maja osobne zasilanie czy z 1 leca? bo podłaczyłem biała do czerwonej i nie swieci za mocno :confused4:

bose jest prze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiidy - już prawie skończyłem, myślę że to kwestia jeszcze kilku dni. Muszę zrobić kilka dodatkowych fotek i dopisać kilka rzeczy - jest tego naprawdę sporo bo do tego moda trzeba rozebrać pół auta :wallbash:

wuju - zarówno entry jak i warning lamp w ori instalacji mają wspólne zasilanie i masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale LED w porównaniu ze zwykłą żarówką świeci mizernie - póki co mam standardowe i świeci ładnie. Nic mi nie wiadomo na temat rozjaśnienia świateł w drzwiach przy pomocy VAGa. Tak sobie myślę że aby te światełka w wariancie z LED świeciły porównywalnie ze standardowymi żarówkami, trzeba by przerobić lampki w taki sposób aby zamontować w nich coś w rodzaju listwy z diodami - fantastic wyrezał coś takiego u siebie w panelu podsufity. Obaj mamy LED ale jego świecą o wiele lepiej (jaśniej).

Jeśli chodzi o footwell light - muszę kupić moduł komfortu, który obsługuje tę funkcję. Mój obecny moduł (8E0 959 433 AS) nie pozwala na jej uruchomienie. Jak już go dorwę - będzie kolejne rezanko ;) Sposób instalacji mam już rozpracowany - tylko gratów brak (czekam za uchwytami i lampkami pod fotele - idą z niemiec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podświetlenie na nogi i pod drzwi zrobiłem z takich 06102009141.th.jpg 06102009142.th.jpg żarówek własnej roboty ( na zdjęciu drugim żarówka włożona jest odwrotnie specjalnie , by pokazać jak to pasuje ) a podświetlenie kabiny z takich 07102009162.th.jpg07102009167.th.jpg kabina jest oświetlona idealnie ale żeby przestrzeń pod drzwiami i na nogi była widoczna to musi być juz trochę ciemnawo z tym ze seryjne w5w też idealnie nie świecą .. zrobię fotki jak trochę śnieg stopnieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie diody w srodku w samochodzie to wiejski tunning, ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie diody w srodku w samochodzie to wiejski tunning, ale to tylko moje zdanie

nie jest tak źle .... i zależy w jakim aucie .... w naszych wygląda ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...