Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny bajer bo oryy :) ale jak ktos nie umie trafic tego na allegro to mozna sobie zalozyc rolety na stale w postaci ciemnych szybek..najlepiej wszystkich :naughty:

Ja mam ciemne szyby a i tak mam rolety daje to jeszcze lepszy efekt z tyłu . Tylko ze ja za dwa boczki zapłaciłem 100zł tylko na korbki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

OK, dziś mam trochę pracy więc się nie wyrobię ale na jutro przygotuję schematy i listę części :good:

Dziś znów odwiedził mnie listonosz - idę looknąć co tam :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Bartka listonosz chodzi kilka razy w tygodniu :wink4: z przesylkami :gwizdanie:

ciekawe co zamowil :mysli:

u mnie na poczcie wszyscy mnie znaja nawet ... kierowniczka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

OK, dziś mam trochę pracy więc się nie wyrobię ale na jutro przygotuję schematy i listę części :good:

Dziś znów odwiedził mnie listonosz - idę looknąć co tam :decayed::wink4:

Ciekawe, że nie wiesz? :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

OK, dziś mam trochę pracy więc się nie wyrobię ale na jutro przygotuję schematy i listę części :good:

Dziś znów odwiedził mnie listonosz - idę looknąć co tam :decayed::wink4:

Ciekawe, że nie wiesz? :wink4:

Bartek tyle zamawia, że sam nie wie, co przychodzi.

Taki Św. Mikołaj kilka razy w miesiącu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, zamawiam tego tyle, że nigdy do końca nie wiem co znajdę w paczce :decayed: Tak więc Artur trafiłeś z tym Mikołajem :wink4:

Dziś doszły graty do najnowszego projektu - system kontroli ciśnienia w oponach ;)

tyrepressurepack.JPG

Zgodnie z radą Alvaro poszukałem dobrego "plastikarza" - jutro jadę zobaczyć jak szybko poradzi sobie z roletkami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - a propos programu... zrobiłeś już napęd pompy oleju, że na czipsa się szykujesz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze czujniki i modul pewnie o numerach 8E0 907 273 i co tam jeszcze jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze czujniki i modul pewnie o numerach 8E0 907 273 i co tam jeszcze jest :mysli:

zapewne jest jeszcze odbiornik sygnalow Z czujnikow w kolach :) ciekawe jak to wyswietla dane i w jakiej postaci :) mialem taki system w lagunie i bardzo mi sie podobal (szczegolnie jak pokazywalo cisnienie przy kazdym kole ) a najwazniejsze ze nigdy sie to nie popsulo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena i jej dwa mocowania, mocowanie sterownika, no i wtyczki... Został jeszcze panel Menu do tunelu pod kontrolę ciśnienia i webasto (ten z końcówką A) - miałem dziś jechać do Pozka odebrać go z AP ale przełożyłem wyjazd na piątek aby... wyjechać na letnim felunku :dance:

Grzesiu fotostory układu kontroli ciśnienia już powstaje - będzie z dedykacją dla Ciebie :wink4:

Jeśli chodzi o działanie - detali jeszcze nie znam... W instrukcji obsługi nic na ten temat nie ma bo opcja ta w B6 pojawiła się dopiero pod koniec produkcji tego nadwozia (połowa 2004). Jeśli ktoś ma książkę do B7 - tam pewnie będzie to ładnie opisane. Wiem tylko tyle, że panelem w tunelu wywołujesz MENU - i tam masz opcję zapisu bieżącego ciśnienia jako poprawnego. Spadek sygnalizuje kontrolka w zegarach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Bartek popatrzylem w Etce i rzeczywiscie antena i mocowania

a jak tam ten modul od pamieci foteli pasuje od cabrio :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...