Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

-50 na przod to moim zdaniem przesada (w stosunku do -30 z tylu).

IMO Twoje auto wuju stoi wyraznie nizej z przodu... a to wyglada dziwnie dosyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem wątek oniaka ale... kuźwa połowa zdjęc mu nie bangla i nie ma fotki która wyraźnie pokazuje jego setup :confused4:

20034475gd8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-50 na przod to moim zdaniem przesada (w stosunku do -30 z tylu).

IMO Twoje auto wuju stoi wyraznie nizej z przodu... a to wyglada dziwnie dosyc.

ale koła siedzą idealnie w nadkolach :kox: i mi się to dużo bardziej podoba niż P+T taka sama gleba :no:

uklepało się to wszystko trochę wiec będzie nieco inaczej sam jestem ciekaw, bo na 15 ładnie leży :evil:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 18:44_________________________________________________pyknięta wczoraj przed oddaniem fury

trochę z górki ale widać jak ładnie leży :naughty:

eff15647.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-50 na przod to moim zdaniem przesada (w stosunku do -30 z tylu).

IMO Twoje auto wuju stoi wyraznie nizej z przodu... a to wyglada dziwnie dosyc.

Wuju moim zdaniem przód troszkę za nisko :wink4:

U mnie wygląda to tak:

dtm.jpg

Bartek musisz podjąć dobrą decyzję, ale znając Ciebie zrobisz to perfekcyjnie. BTW piękne felgi :good:, też nad nimi myślałem ale ze względu na wydanie autka zostaje przy DTMach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos czy wojtek a4 wrzucił juz zawias AP do siebie, bo nie moge natrafic na jego foty, ktos wie kiedy fotorelacja i jak sie mu smiga???

Bartek u mnie na springach EIBACH -30mm i zawieszce 1BA,fela 15'' opona 205x60, mierzac od podłoza (najlepiej betonowego :tongue4:) do nadkola jest przód 65 tył 65cmm. Natomiast w piatek jak juz wrzuce gwincior AP +18'' to zdam relacje foto oraz pomiar i jak sie to sprawuje. Co do furki to Bartek fele fajne ale faktycznie zglebic musisz wg mnie zeby to wyglaldało normlanie :naughty: POZDROO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sportowo-tuningowego punktu widzenia lekki "klin" jest mile widziany, przód lekko niżej niż tył, moim zdnaniem to co ja miałem w ostatecznym set-up'ie to wizualnie the best

6981f60a19f60c7f.jpg[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 22:40_________________________________________________49b8af27b0045d0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek musisz podjąć dobrą decyzję, ale znając Ciebie zrobisz to perfekcyjnie. BTW piękne felgi :good:, też nad nimi myślałem ale ze względu na wydanie autka zostaje przy DTMach :wink4:

Arek - słuszne podejście. DTM-a też bym nie ruszył ;):good:

wie ktos czy wojtek a4 wrzucił juz zawias AP do siebie, bo nie moge natrafic na jego foty, ktos wie kiedy fotorelacja i jak sie mu smiga???

Bartek u mnie na springach EIBACH -30mm i zawieszce 1BA,fela 15'' opona 205x60, mierzac od podłoza (najlepiej betonowego :tongue4:) do nadkola jest przód 65 tył 65cmm. Natomiast w piatek jak juz wrzuce gwincior AP +18'' to zdam relacje foto oraz pomiar i jak sie to sprawuje. Co do furki to Bartek fele fajne ale faktycznie zglebic musisz wg mnie zeby to wyglaldało normlanie :naughty: POZDROO!!!

Aaaa czyli u Ciebie siedzi BA a nie BE - to wszystko tłumaczy... Jutro zmierzę swój prześwit.

Ze sportowo-tuningowego punktu widzenia lekki "klin" jest mile widziany, przód lekko niżej niż tył, moim zdnaniem to co ja miałem w ostatecznym set-up'ie to wizualnie the best

Bartek - jednak zostanę przy opcji gdzie przód i tył stoi tak samo. Jestem fanem symetrii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcik - zakładaj sprężynki -35 mm i będzie na pewno bardzo dobrze. -30 mm w wielu przypadkach daje efekt jak na naszych 1BE, czyli przód koza, tył dobrze. Zobacz sobie na zdjęcia adamooo - on ma 1BE i springi Weitec'a -35mm właśnie i jak dla mnie siedzi bardzo ładnie.

Nie musisz kombinować jak ja, bo masz dobre amorki. Ja będę szukał czegoś kompletnego, albo 1BE i inne sprężyny - zobaczy się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które czekają na listę części i schematy dot. systemu Homelink:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6b7/all_b6b7_system_homelink_nadajnik_otwierania_bramygarazu-t124659.0.html;msg1491042

Dziś doszły Ulterki ;) W ciągu 2-tygodni pojawią się na aucie...

ulter.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zareklamowałeś poprzednie końcówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zareklamowałeś poprzednie końcówki ?

Najpierw muszę je zdjąć :wink4: Paragon będzie od wentylka, nie wiem tylko czy wchodzi w grę oddanie spawanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np :good:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 13:46_________________________________________________No i się wpiedzieliłem... Boczki z roletami, które kupiłem są od sedana :wallbash: Nie sprawdziłem tego wcześniej i teraz mam za karę (w ETCE jak byk jest podział sedan/avant). Na szczęście szybko znalazłem tapicerkę z rolo od avanta - będę miał do sprzedania komplet dla sedana pod korbki (kompletna tapicerka od S-Line, z pakietem oświetlenie). Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam ;)

A tak skończyła się próba zamotnowania rolo od sedana w avancie...

rolosedan.JPG

Z kompresorem też pipka - śruba się zapiekła i nie daliśmy rady jej odkręcić. Teraz to już chyba nikt tego nie ruszy bo z hexa zrobił się stożek... :wallbash: Nie wiem czy nie skończy się to zakupem nowej sprężarki ;( Generalnie całe dzisiejsze rezanie do d*py :( No nic, uczymy sie na błędach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no to mega pech .... szkoda ale dasz radę ... ciekawe jaką miałeś minę po zamontowaniu ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było po kompresorze więc wkurw na maxa :wallbash:

Jak znajdzie się klient na tapicerkę z rolo pod korbki to poprawi mi się humor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Bartek... z kompresorem walcz bo sporo ludzi czeka (co najmniej dwóch)...

PS: co do naszych PW to zapomnij o nich bo ten numer kompresora co Ci podałem był nieprawidłowy... tym bardziej czekam na opis bo pewnie będzie to samo co u Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja, że mój plastikarz przewali rolety do boczków pod elektryczne szyby...

Co dalej z kompresorem będę wiedział w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(to ona jest źródłem furkotów i hałasów podczas pracy subwoofera).

pierdzi :mysli: są tam gumowe klapki wystarczy je wyjąć i jest dobrze :decayed:

zakleiłem je dziś przy okazji modzenia :gwizdanie: sub dużo lepiej dudni :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(to ona jest źródłem furkotów i hałasów podczas pracy subwoofera).

pierdzi :mysli: są tam gumowe klapki wystarczy je wyjąć i jest dobrze :decayed:

zakleiłem je dziś przy okazji modzenia :gwizdanie: sub dużo lepiej dudni :dance:

Ciekawe tylko, jak długo. Skoro tak to konstruktor zrobił to... ble, ble, ble.

Sub jednak skądś powietrze musi zasysać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...