Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Allegro i ebay - wszystko tylko z sensorem deszczu :confused4:

No wlasnie takie z sensorem deszczu czarne kupilem za 230zl na allegro.

Mysle, ze cena OK.

Ps. Jak zwykle wielki uklon za mody... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart-s sprawdź u tego sprzedawcy, od niego miałem HIDy w Lexusie i było bardzo OK a teraz do Forda u niego kupię :)

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2056422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak zawsze z modami zapiety na ostatni guzik :good:

zestawik xenon 6000 K musisz ty zdecydowac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - tak sie zastanawiam czy tego to aby przypadkiem nie powinno sie leczyc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie takie z sensorem deszczu czarne kupilem za 230zl na allegro.

Mysle, ze cena OK.

Właśnie z czujnikiem deszczu od B7 jest od groma. A modelu dla B6 brak - co jakiś czas przewinęło się ale jasne.

Bart-s sprawdź u tego sprzedawcy, od niego miałem HIDy w Lexusie i było bardzo OK a teraz do Forda u niego kupię :)

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2056422

Bartek - cena dobra ale sugeruje, że to chinol jakiś :gwizdanie:

hmmm - tak sie zastanawiam czy tego to aby przypadkiem nie powinno sie leczyc :kox:

Nie da rady :decayed: Addicted 2 :a4fan:

Nic lecę spać - jutro rano robótka przy kompach a potem lecę do Pozka wymienić kompresor i zrobić przegląd + czyszczenie układu klimatyzacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S może i made in China, cena dobra i wykonanie też, nie licz na to że, inne są made in USA albo DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz własnie na to liczę. Xenonowe.pl chwalą się tym, że ich zestaw jest made in Japan. LUX.PRO niby też składane w niemcowni... Przynajmniej tak twierdzą dystrybutorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz własnie na to liczę. Xenonowe.pl chwalą się tym, że ich zestaw jest made in Japan. LUX.PRO niby też składane w niemcowni... Przynajmniej tak twierdzą dystrybutorzy.

Bartek. W Chinach też im czasem coś wychodzi :decayed:

W Stralisie mam HIDy już 1,5 roku, a to będzie jakieś 200 tys. km i ciągle świecą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Przyjrzałem się aukcjom tego użytkownika - zestaw HID pod H11 ma dostępny tylko w wersji SLIM. Fajnie, że przetwornica jest mniejsza (będzie łatwiej zamontować) ale nie wiem jak miniaturyzacja wpływa jej trwałość. Poza tym ten zestaw to już koszt 229zł. Może jednak lepiej dopłacić te 20zł do LUX.PRO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Przyjrzałem się aukcjom tego użytkownika - zestaw HID pod H11 ma dostępny tylko w wersji SLIM. Fajnie, że przetwornica jest mniejsza (będzie łatwiej zamontować) ale nie wiem jak miniaturyzacja wpływa jej trwałość. Poza tym ten zestaw to już koszt 229zł. Może jednak lepiej dopłacić te 20zł do LUX.PRO?

Kurcze też bym dorezał :naughty:

Bartek dużo Ci zostało modów do sprzedania ?? :decayed:

[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 12:29_________________________________________________Chcesz to się wymienimy będziesz mógł dłużej pojeździć haha bo i do modzenia troszkę.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek juz pewnie pod krawatem jest ( weselisko ) :wink4: ale na forum zagladnal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek juz pewnie pod krawatem jest ( weselisko ) :wink4: ale na forum zagladnal :decayed:

są rzeczy ważne i ważniejsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jestem - ślub jest o 17 ;)

Kompresor wymieniony, układ wyczyszczony ozonem - jest gitara. Pojawił się jeden boniek - chociaż nie wiem czy to usterka czy tak ma być (wg wątków znalezionych na forum niby tak jest poprawnie ale...). Teraz przy teście zapłonu pokazuje się kontrolka silnika, która gaśnie dopiero po uruchomieniu silnika. Wcześniej tego nie było. Dzwoniłem do Kovala, wuja, czakiego... Przypadki są różne jednym się zapala innym nie - nie wiem od czego to zależy. W module ENGINE brak jakichkolwiek błędów... Jakieś sugestie z Waszej strony?[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 12:59_________________________________________________Dzwoniłem do ASO i ponoć prawidłowe jest załączenie się kontrolki przy zapłonie i jej zgaśnięcie po włączeniu silnika. Tylko co z kolegami, którym kontrolka ta się nie pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kontrolka od silnika wogole sie nie zapala :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kontrolka od silnika wogole sie nie zapala :co:

Bo Ty nie masz silnika tylko dwóch :black: :black: :buahaha:

A tak serio i bez OT u mnie po przekręceniu pali się gaśnie dopiero jak zapalę silnik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Normalne jest ze po wlaczeniu zaplonu pali sie CHECK ENGINE.

A koledzy ktorzy nie maja tej kontorlki maja cos zjebawszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie swieci kontrolka moturka i potem gasnie :) a tym ktorym nie swieci w ogole to pewnie jej nie maja bo sprzedajacy ja wyjal ( nie chciala zgasnac) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie swieci kontrolka moturka i potem gasnie :) a tym ktorym nie swieci w ogole to pewnie jej nie maja bo sprzedajacy ja wyjal ( nie chciala zgasnac) :naughty:

to by błędy na vagu wywalało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś też nie ma, a jak zrobisz test kontrolek to się zapala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...