Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lub:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308353-spryskiwacze-mgielkowe-podgrzewane-adapterki/

A ja mam pytanie, bo posiadam spryski o takim nr 8E0 955 988 - to są grzane czy nie ?

Wpisz nr w google to zobaczysz że jest wejście na wtyczkę z grzaniem...

Czyli jak mam wtyczkę to są grzane ? Dzięki.

Opublikowano

Ma może ktoś adaptery na sprzedaż?

Opublikowano

W ASO kupisz, koszt chyba 11 zł za oba.

Opublikowano

Ok dzięki za info

Opublikowano

A powiedzcie mi czym się objawiają podgrzewane spryski? Miałem podgrzewane zwykłe i przypadkowo kupiłem niepodgrzewane mgłowe bo nie wiedziałem ze mam podgrzewane. I nie widzę żadnej różnicy między tymi pierwszymi a drugimi. Po prostu pryskają zawsze dobrze.

Edytowane przez Maestro_86

Opublikowano
  • Autor

A powiedzcie mi czym się objawiają podgrzewane spryski? Miałem podgrzewane zwykłe i przypadkowo kupiłem niepodgrzewane mgłowe bo nie wiedziałem ze mam podgrzewane. I nie widzę żadnej różnicy między tymi pierwszymi a drugimi. Po prostu pryskają zawsze dobrze.

Tym że nie zamarzną zimą...

Opublikowano

To pierwsze auto w którym mam podgrzewane a w żadnym mi nigdy nie zamarzly. Nawet jak było po -25 oC Z resztą cóż z tego że są dysze podgrzewane jak wystarczy że cm przed spryskiwaczem złapie i już d*pa. Dla mnie zbędne płacić 150zł za sztuke jak ori niepodgrzewane mgłowe są w ASO po 60zł

Edytowane przez Maestro_86

Opublikowano

To pierwsze auto w którym mam podgrzewane a w żadnym mi nigdy nie zamarzly. Nawet jak było po -25 oC Z resztą cóż z tego że są dysze podgrzewane jak wystarczy że cm przed spryskiwaczem złapie i już d*pa. Dla mnie zbędne płacić 150zł za sztuke jak ori niepodgrzewane są w ASO po 60zł

Poniewaz miales resztki plynu do spryskiwaczy zimowego w spryskiwaczach dlatego nie zamarzlo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

W dyszy jest malutki otwór i w takim może zlaać dużo sybcij niż w wężu przed spryskiem dlatego grzanie samego sprysku ma sens. Widocznie miałeś dobry płyn zimowy żeCi nie zamarzło. Poza tym pewnie poprzednie miałes nie mgłowe tylko zwykłe spryski które sa troche odporniejsze na zamarzanie. Ludzie jeżdzą latami bez grzanych i zyją ale idziałem kilka razy Mojej ciotce np kilka razy zamarzły spryski w samochodzie KIA w trakcie jazdy mimo zimowego płynu.

Opublikowano

W dyszy jest malutki otwór i w takim może zlaać dużo sybcij niż w wężu przed spryskiem dlatego grzanie samego sprysku ma sens. Widocznie miałeś dobry płyn zimowy żeCi nie zamarzło. Poza tym pewnie poprzednie miałes nie mgłowe tylko zwykłe spryski które sa troche odporniejsze na zamarzanie. Ludzie jeżdzą latami bez grzanych i zyją ale idziałem kilka razy Mojej ciotce np kilka razy zamarzły spryski w samochodzie KIA w trakcie jazdy mimo zimowego płynu.

Zgadza się w samym sprysku jest minimalna ilość cieczy przez co napewno jest bardziej narażona na zamarzanie niz ta w wężu. Jeśli choć raz mnie zawiodą i zamarzną kupie grzane :)

Opublikowano

grzane zawsze lepsze przy rozmowie z kumplami o samochodach - masz grzane spryski biedy nie ma :E hehehehe

Edytowane przez Czaszy

Opublikowano

Jak ktoś szuka grzanych i.mgielkowych spryskiwaczy to mam na sprzedaż z adapterami w komplecie zapraszam na priv

Opublikowano

Siema, mam spryski niepotrzebne o numerach 4l0 955 988c 4l0 955 987c - modzicie coś z takich w b6/b7? Czy tylko podchodzą do A8 i Q7? Wiem że są one podgrzewane i w każdej ze sprysków są 3 dysze.

Opublikowano

Eeeeee lepsze mgłowe niż sikające

Opublikowano

Jak w ASO kupowalem adaptery do mgiełek to facet pytał czy wymieniam na "3 strzałowe" powiedziałem że mgłowe i temat się urwał :grin:

Opublikowano

Witam . Potrzebuje adapterów ....chętnie odkupie

Opublikowano

mam spryskiwacze mgielkowe podgrzewane wraz z adapterkami , pisac jak ktos potrzebuje ;)

Opublikowano

Witam widze konkurencja nie spi

zapraszacham do sprawdzonego sprzedajacego kilkanaście osób zadowolonych:) z zakupu spryskiwaczy podgrzewanych mgiełkowych adapterki gratis!!

Opublikowano

pewnie że nie śpi zwłaszcza że na alledrogo identyczne można dostać za 90 zł komplet

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.