[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?

maciekg

ja kupiłem teraz sobie Sony CXS-GT2213 to jest komplet razem z głosnikami same radio to CDX-GT220 czerwone podswietlenie oczywiscie tylko nie miałem okazji jeszcze zobaczyc tego w nocy bo mam pare dni.

Jesli patrzeć tylko na wygląd to zdecydowanie oryginały Audi, chociaż wiemy, że ich jakość i możliwości wiele pozostawia do życzenia.

Tak z wygladu to ten ostatni Pionek najlepiej bedzie wygladac.. :)

Tak z wygladu to ten ostatni Pionek najlepiej bedzie wygladac.. :)

wg mnie z wygladu to clarion, jest podswietlony na czerwono i ma w tym samym kolorze wyświetlacz LCD. Choć z drugiej strony Pioneer ma wejscie USB :confused4:

Wybor nalezy do ciebie :>

tego kupilem i polecam, spoko wygląda i tak samo gra ,jak ktoś nie jest audiofilem czy innym melomanem bedzie zadowolony

tylko oryginał chłopaki, reszta to tak jakbyście zakładali kable WN Janmory do bryczek albo wahlery termostaty albo pokrowce na siedzenia albo kołpaki na lato albo podświetlenie spryskiwaczy na masce albo lotos do silnika albo petrygo do chłodnicy albo świecące wentyle albo słonecznikowy do baku albo skończyłem

jasne ze oryginialy tylko i wylacznie . Najbardziej do modeli B5 i B6 i B7 pasuje oczywiscie navi PLUS MMI RNS-E . Wynalazek pierwsza liga polecam. (montuja je nawet w ktoryms z b. swiezych modeli lamborghini.

Granie na 10.1 no i ten dzwiek...bosse... . Gra naprawde ...zaje...biscie:)

Szczególnie ,wyjątkowo dobre są oryginały Chorus i Concert z "bardzo płynną" regulacją głośności ( od szeptu do wrzasku w ciągu ułamka sekundy - można stracić słuch) . Z tym Audi dało wieeeeelką plamę. :bicz:

Potwierdzam spotkalme sie ztym w audi znajomych . Beznadziejnie zestopniowana regulacja glosnosci , w RNS-E zostalo to juz konkretnie zrobione , po drugie...mp3 na SD ten patent mnie rozlozyl:)

Sorki że odgrzebuje tego kotleta ale znalazłem ciekawe rozwiazanie co do zmiany koloru wyświetlacza na czerwony (niebieski->czerwony)

http://www.audi80.pl/printview.php?t=10884&start=0 efekt końcowy :good:

Ja mam JVC kd-521 i super wygląda tez ma czerowne podświetlenie jak zegary i całkiem dobrze gra z orginalnymi głośnikami POLECAM

Ja obecnie mam Pioneera DEH - 700BT oto fotka 9432ea0d6f35e20bm.jpg posiadam jedną sztukę na sprzedaż jakby coś ;)

Witam,

ja zapakowałem do mojej Alpinę 9874RR. Niższa seria, ale jeśli ktoś chce po prostu brzmienia bez ustawiania miliona pierdół, to w zupełności wystarczy. Kolorem, szczególnie w nocy, pasuje do Audi idealnie. A gra lepiej niż Clarion 588, 788 i Kenwood 4537, które ćwiczyłem ostatnio. Z czystym sumieniem polecam każdemu Alpine w kolorze RR. Deska nabiera nowej duszy.

ja akurat mam seryjne concerta i jestem zadowolony :)

ja też mam seryjne RNS E i jestem zadowolony ....no może basu trochę więcej przydałoby się :naughty:

Pioneer DEH-P5900MP:

zmienne podswietlenie przyciskow i lcd, w tym czerwone, winda, pilocik, 2x rca, 3-zakresowy korektor, sla, fie itd... gra i wyglada bajecznie. Nawet te fabryczne glosniki nokii mnie zaskoczyly a co dopiero bedzie jak je wymienie na cos lepszego.. Ja kupilem uzywke bez sladow uzytkowania za 370zl na allegro i nie zamienie tego radia na zadne inne.

p1010527oz3.jpg

ja akurat mam seryjne concerta i jestem zadowolony :)

wiadomo że są lepsze radyjka ale te nie jest złe a do tego bardzo ładnie sie komponuje z panelem środkowym