Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Pioneer DEH-P5900MP:

zmienne podswietlenie przyciskow i lcd, w tym czerwone, winda, pilocik, 2x rca, 3-zakresowy korektor, sla, fie itd... gra i wyglada bajecznie. Nawet te fabryczne glosniki nokii mnie zaskoczyly a co dopiero bedzie jak je wymienie na cos lepszego.. Ja kupilem uzywke bez sladow uzytkowania za 370zl na allegro i nie zamienie tego radia na zadne inne.

http://www.pioneer.eu/pl/products/archive/DEH-P5900MP/index.html

jak zrobie zdjecie w aucie to wrzuce, pozdrawiam

fajnie że ma funkcje zmiany podswietlenia klawiszy..w moim blau mp36 są tylko czerwone ale akurat zgrywają sie idealnie z podświetleniem deski :)

szkoda tylkko że obudowa tego pionka szara do czarnej deski :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że ma funkcje zmiany podswietlenia klawiszy..w moim blau mp36 są tylko czerwone ale akurat zgrywają sie idealnie z podświetleniem deski :)

szkoda tylkko że obudowa tego pionka szara do czarnej deski :rolleyes:

jedyny bol.. ale nie wyglada to zle, szukam czarnej ramki ktora podpasuje do tego modelu.. wtedy bedzie juz naprawde fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiadz99 powiedz mi czy to radyjko masz podłączone pod seryjne głośniki czy wymieniałeś je, oraz czy miałeś może wcześniej jakieś oryginalne radyjko Audi? bo chciałbym wiedzieć jak duża różnica jest w brzmieniu przy wymianie samego radia bez głośników :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam seryjne 4 glosniki nokii, kupilem auto z jakims przedpotopowym pioneerem, potem wstawilem panasonica no a teraz tego pionka 5900 i po ustawieniu EQ, wlaczeniu loudness i podbiciu bassow roznica w brzmieniu miedzy obecnym a poprzednimi radiami jest naprawde niesamowita..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronie są fajne radia Citronik świecą na czerwono :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronie są fajne radia Citronik świecą na czerwono :tongue4:

a jakosc brzmienia na pewno powalajaca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronie są fajne radia Citronik świecą na czerwono :tongue4:

Adam to akurat do twojego b7 będzie pasować :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy za dobre pieniądze :wink4:

Nowy model Pionka na ten rok, występuje w 2 kolorach ale nas interesuje oczywiście jeden :evil:, wyjście USB oraz AUX na froncie, wyjście RCA (wzmacniacz), ładny designe --> http://www.allegro.pl/item515125798_pioneer_deh_2100ub_2120ub_aux_usb_nowosc_2009.html

Model z tamtego roku --> http://www.allegro.pl/item522693999_pioneer_deh_5000ub_gwarancja_pl_dealer_slask.html udana elektronika, zero zwrotów od klientów :decayed:, kilkanaście kolorów podświetlenia przycisków jak i wyświetlacza (mogą być różne naraz kolory), wejście USB przez kabel, RCA. Często kupowany przez laski bo ma nawet różowe podświetlenie :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi

Moje typy za dobre pieniądze :wink4:

Nowy model Pionka na ten rok, występuje w 2 kolorach ale nas interesuje oczywiście jeden :evil:, wyjście USB oraz AUX na froncie, wyjście RCA (wzmacniacz), ładny designe --> http://www.allegro.pl/item515125798_pioneer_deh_2100ub_2120ub_aux_usb_nowosc_2009.html

Model z tamtego roku --> http://www.allegro.pl/item522693999_pioneer_deh_5000ub_gwarancja_pl_dealer_slask.html udana elektronika, zero zwrotów od klientów :decayed:, kilkanaście kolorów podświetlenia przycisków jak i wyświetlacza (mogą być różne naraz kolory), wejście USB przez kabel, RCA. Często kupowany przez laski bo ma nawet różowe podświetlenie :polew::decayed:

pierwszy pionek to troche niski model, chyba najnizszy z tegorocznych, bez EQ itd.. wyglada nienajgorzej ale grac rewelacyjnie to to nie bedzie.. a ten drugi ma dotykowe klawisze ktore podobno nieziemsko wqrwiaja.. ja nie moglem wytrzymac z dotykowymi klawiszami w telefonie a co dopiero w radiu samochodowym na naszych polskich dziurach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronie są fajne radia Citronik świecą na czerwono :tongue4:

a jakosc brzmienia na pewno powalajaca :wink4:

A na Wielkonoc w promocji będa dorzucali suba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ori betę,później Pioneer DEH-4800R z czerwonym podświetleniem i w końcu dokupiłem się ALPINY CDA-9854R do wyboru trzy kolory podświetlenia(oczywiście ustawiony czerwony)w połączeniu z ori 6 głośnikami nokii +ori subw w bagażniku gra pięknie.W porównaniu do poprzednich radyjek :good:

Poniżej fotki.

cfd19e68c18c9476m.jpg

0f7a22520a294b56m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale ja jednak wolałbym duże radyjko bo w tych małych najgorsze są te zaślepki nie pasujące ani do radia ani do panela środkowego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem o tym i dlatego na razie mam concerta bo moim zdaniem prezentuje sie naprawdę SUPER ale do tego tylko adapter AUX i będzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem zadowolone ze swojego sprzętu i mogę go naprawdę polecić, może nie jest demonem mocy ale gra wystarczająco dobrze a do tego ori jednak cieszy oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie takie

http://allegro.pl/item534836262_kenwood_kdc_w4041a_mp3_aux_in_f_vat_gw_2l_odss.html

powiem wam ze szczescie z tym radiem mialem bo bylo w poprzednim jeszcze aucie i kiedy przelozylem je do a4 okazalo sie ze ma identyczny odcien czerwieni co swiatelka w kokpicie, pieknie sie komponuje dam foty wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie takie

http://allegro.pl/item534836262_kenwood_kdc_w4041a_mp3_aux_in_f_vat_gw_2l_odss.html

powiem wam ze szczescie z tym radiem mialem bo bylo w poprzednim jeszcze aucie i kiedy przelozylem je do a4 okazalo sie ze ma identyczny odcien czerwieni co swiatelka w kokpicie, pieknie sie komponuje dam foty wieczorem

Wyświetlacz też masz czerowny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem SONY CDX-GT23, po przejechaniu 111 km z spota do domu jestem zadowolony z jakości radia, gorzej z fabrycznych głośników... Kiedyś zmieniałem w jakiejś starej terenówce i całe mi się w rękach skruszyły, został tylko sam stelaż - obstawiam, że nie lepiej pewnie będzie z tymi co mam teraz w końcu 14 lat to trochę czasu.

Ci co widzieli jakie radio miałem wcześniej napewno potwierdzą, że coś trzeba było z nim zrobić, w końcu odbierało tylko PR TRÓJKA (akurat lubię) i nic poza tym, odtwarzanie płyt nie działało, kilka guzików się wcisnęło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie dorezałem JVC avx11:

491dbd63e9debde6med.jpg

3f70372a67c34a75med.jpg

Największy problem był z niestandardowym rozmiarem radia a naszym szerokim w a4..... co sie naklełm nawstrecałem to niepolecam przeróbki :D Zostało mi jeszcze przelutowanie diódek (łącznie 11 - po 4 w głównym przyciskach + pierdolniki) efekt mnie zadowala. Gra to cełkiem przyzwoicie:) tył zrobiony prawie przód zostawiam na lato :)Dodatkowo sporo rezałem w aucie i wyrzuciłem stare drewno dorzuciłem nowe boczki etc :wink4:

Podoba się? zdjęcia kiepsko to oddaja ale fotografem nie jestem wkoncu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...