Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Aha. Jeszcze doszły moduły LED w boczki (dolne lampki) i muszę przyznać że świecą przyzwoicie. Na forum już ktoś zdjęcia pokazywał więc ja wklejał nie będę chyba że ktoś bardzo będzie chciał zobaczyć to się zrobi fotkę, ale na pewno nie dziś :decayed:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Ładnie się modzi :naughty:

Powolutku, ale najważniejsze że do przodu. Chociaż teraz będzie trudniej modzić, chyba że za plecami małżonki :decayed: bo się ostatnio delikatnie mówiąc wku***a, że więcej przy aucie siedzę niż z nią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie te diody swieca tra jak powinny, dajesz znac jak bedziesz miał zamiar przyjechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka felga będzie pasować do reszty auta, chodzi mi o chromowane listwy wokół szyb i relingi, czy lepiej by wyglądała w srebrnym kolorze? :eusathink:

DSC_0329x_S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: też tak myślę, że czarna z chromem nie wygląda najlepiej, więc zostanie srebrna i mam nadzieję ten wzór :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś VT zrobi w srebrze i będzie już wszystko wiadomo ale też mi się wydaje, że srebro... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ostatniego wypadu do Polski, został założony od dawna czekający na to moduł Bluetooth z literką H, oraz wymieniona została kierownica na trzyramienną z multifunkcją z modelu B8. Na montaż czekają jeszcze żarówki do halogenów o barwie 7500K :wink:

Teraz trzeba będzie wymienić gałkę zmiany biegów na pikowaną i obszyć lewarek ręcznego co by sie to wszystko ładnie komponowało.

DSC_0366_002.jpg

DSC_0375x.jpg

I takie żaróweczki wpadną do halogenów

DSC_0368x.jpg

Pytanie w związku z żarówkami mam a mianowicie jak je wymienić? :decayed: wiem że trzeba zdjąć kratki tylko nie wiem dokładnie jak. Może ktoś podpowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie wymieniłem. Najwcześniej będę brał się za to koło piątku bo jak z pracy wracam to już się ciemno robi :kwasny: a w weekend miałem strasznego lenia :grin:

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 17:35 ----------

I tak, żarówki w halogenach wymienione (dzięki dudas307 za wąską rękę :decayed:)

Przedwczoraj wziąłem się za naprawę zatartych wycieraczek. Nie obyło się bez strat - złamane podszybie. Teraz wycieraczki na wolnym "biegu" chodzą dwa razy szybciej niż wcześniej na najszybszym.

Przy okazji wymiana oleju i wszystkich filtrów.

PS. Motul u mnie nie zdał egzaminu. Miałem więcej dolewki miedzy wymianami niż na Castrolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie motul się sprawdza, z dobrego źródła masz ? W motocyklu miałem tak, że raz jak trafiłem podróbę to trzeba nie mało było dolewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, żarówki w halogenach wymienione (dzięki dudas307 za wąską rękę :decayed:)

Przedwczoraj wziąłem się za naprawę zatartych wycieraczek. Nie obyło się bez strat - złamane podszybie. Teraz wycieraczki na wolnym "biegu" chodzą dwa razy szybciej niż wcześniej na najszybszym.

Przy okazji wymiana oleju i wszystkich filtrów.

PS. Motul u mnie nie zdał egzaminu. Miałem więcej dolewki miedzy wymianami niż na Castrolu.

To remont silnika się szykuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie motul się sprawdza, z dobrego źródła masz ? W motocyklu miałem tak, że raz jak trafiłem podróbę to trzeba nie mało było dolewać.

Motula miałem z neta i co do tego własnie nie jestem pewien czy był oryginalny czy nie.

To remont silnika się szykuje :decayed:

Tfu tfu. wypluj te słowa :grin: Wszyscy mnie przekonują że 0,8 - 1,0L między wymianami to mniej niż norma, jeszcze to że auto w trasie cały czas na obrotach. Na motulu było więcej, dokładnie nie mierzyłem ile wlewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam silnik co Ty i motul od kolegi z forum - nalatane jakieś 7 tyś i ani grama :decayed: zaczynam się zastanawiać czy to normalne że silnik nic nie bierze :facepalm: Lepiej dorzucić na piwo i mieć pewne niż później cudować.

Fura lux :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze raz spróbuję z pewnym olejem :wink:

W piątek zabrałem się jeszcze za zniszczoną (zmechaconą) alcantarę na fotelach. Nie zrobiłem fotki przed, ale myślę, że każdy wie jak alcantara wygląda jak się na niej już robią "kulki" . Fotel kierowcy wyglądał już może nie tragicznie, ale piękny nie był. Do usunięcia zmechaceń użyłem jednorazowej golarki, 15 minut roboty i oto efekt :naughty:

DSC_0426a.jpg

Dodam, że najgorszy był element drugi od lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki? Może by się kiedyś w przyszłości przydało żeby odświeżyć alkantarkę? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...