Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] AUSTRIA - POLSKA

Kto wygra ?

  1. 1. Kto wygra ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qr** mać :kwasny::angry::disgust:

Opublikowano

Sędzia ch..

ch.. narząd męski

następne Euro we Włoszech...

Opublikowano

sk***ysyn z sędziego.

Pożądny gość co Ty chcesz? wódki by się z nim napił
Opublikowano

I jeszcze reklama pepsi z ebim tfuu nie buja się skad przyszedl

Banda nieudaczników i kurviarzy. Nic nie potrafia tylko sie lansować.

Opublikowano

Sędzia pe...... angol jeden!!!!!!!!!!!

Opublikowano

sk***ysyn z sędziego.

Pożądny gość co Ty chcesz? wódki by się z nim napił

:shocked: :shocked: Wiem oszczedzil cierpienia w kolejnym meczu

Opublikowano

je...c takiego sedziego ;/

Opublikowano

No to POLAND GO HOME :thumbdown: Boruc :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :thumbup: :thumbup: :thumbup: on robi za Kubice teraz :th:

Opublikowano

W d*pie mam taką piłkę.

I kvrwa wszyscy znajomi się dziwią, ze w d*pie mam kibicowanie.

Jak się im już fuksem trafi, to krrrrrrwa jakiś sędzia.

Złej baletnicy nawet gawron na baletki nasra.

I tak samo u naszych - jakby Austriacy grali bez bramkarza, to nasi waliliby same precyzyjne słupki i poprzeczki.

Do domu Chłopaki. Zastanawiam się, że może by ich pójść przywitać? :baseball:

Opublikowano

Zastanawiam się, że może by ich pójść przywitać? :baseball:

Nie rusza sie g....bo śmierdzi ale dla boruca szcun.

Opublikowano

je...c takiego sedziego ;/

Fakt faktem sami sobie jestesmy winni ale sedzia nie ladnie postapil, pewno z nienawisci ze polacy najechali na jego kraj.

Opublikowano

BORUC :kox: wynik nie :kox: takie zycie :)

Opublikowano

przegraliśmy bo nie graliśmy :decayed:

Opublikowano

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie tępe pały" - Kapitan Bomba

Opublikowano

jak zawsze mamy pecha ten karny to był nie potrzebny :wallbash:

Opublikowano

Padaka .. wale takie kibicowanie :sick3:

Opublikowano

karnego to bylo o jednego za malo bo juz wcześniej mial byc a i bramka dla PL tez nie powinna sie liczyc... perfidny spalony :gwizdanie:

ale gratki dla najlepszego polaka który zagrał bardzo ladny mecz.... ROGER :kox:

Opublikowano

nadziei przecież nie było na to że z grupy wyjdziemy, a ja pomyliłem się tylko w jednym że 3 mecze przegramy, a tu jednak 1 zremisujemy

Opublikowano

Dobra - koniec, bo poziom tego watku zszedl na psy.[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 23:11 _________________________________________________I tez jestem niesamowicie wkurzony wynikiem i akcja sedziego...[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 23:13 _________________________________________________Dodam jeszcze :decayed:

z5308341X.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.