Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na ebayu

http://www.ebay.pl/itm/130865752087?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1899wt_952

kupiłem te...najtańsze żeby się pobawić i parę rzeczy przetestować...zobaczymy co z tego wyjdzie...

Opublikowano
na ebayu

http://www.ebay.pl/itm/130865752087?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1899wt_952

kupiłem te...najtańsze żeby się pobawić i parę rzeczy przetestować...zobaczymy co z tego wyjdzie...

średnica 70mm aha... pytanko - duże jest rezania by to tam zainstalować ???

Opublikowano

zależy co kombinujesz.

ja próbuję jak gdzieś wyżej ktoś pokazał, wywalić środek H11, zostawiając szkło halogena,

do środka pójdzie na silikonie DRL... zobaczę co tego wyjdzie, ile da światła

zależy mi na oznaczeniach klosza z DRL, aby pan polucjant je dojrzał poprzez szkło halogena....

Opublikowano
zależy co kombinujesz.

ja próbuję jak gdzieś wyżej ktoś pokazał, wywalić środek H11, zostawiając szkło halogena,

do środka pójdzie na silikonie DRL... zobaczę co tego wyjdzie, ile da światła

zależy mi na oznaczeniach klosza z DRL, aby pan polucjant je dojrzał poprzez szkło halogena....

Rozumiem :decayed: jako światło do jazdy dziennej świetne .ja jednak jestem zwolennikiem ori dlatego zmienie tylko zarówke na jakieś 5000K i pod clh - starczy bo wg mnie co za dużo to nie zdrowo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie czaję po co ryzykować, skoro Krzysiek przetestował już jedne i są za***iste.

Krzysiek, powoli chyba będzie wiosna, wtedy zamówię od Twojego kolegi te, które masz u siebie OK?

Domyślam się, że nadal jest OK

Opublikowano

Jarek zero problemów ! Jak sobie przypomne RS to co chwile coś w nich poprawiałem. A te jak założyłem do dnia dzisiejszego malina!

Opublikowano
  • Autor

to zajefajnie, jak się ociepli to wywalę tamte - choć kurde Hela jest śliczna i w sumie paruje delikatnie - jeszcze myślałem tylko o jednej próbie - wyjęciu tej jedynej uszczelki - ja tam mam sucho, więc może?

Opublikowano

Marek , wyniuchaj mi takie jak zamówiłeś tylko h7 (ważne żeby miała soczewkę z przodu).... bo nie mogę znaleźć - albo nie ma :kwasny:

Opublikowano

Kupiłem na all te DRL 4led z modułem i mam pytanko - gdzie podłączyliście się pod + ?? W poprzednich DRL miałem inaczej bo wpinało się w kabel postojówek i jak moduł wykrył napięcie to gasił drl.

Opublikowano

3 kabelki masz

+ po stacyjce (w kostce koło lampy jest taki + )

- masa

+ od postojówki

Opublikowano

W której kostce jest ten plus po stacyjce? Możesz wrzucic jakieś foto?

Opublikowano

Fotkę mogę Ci wrzucić w poniedziałek bo mnie nie ma w domu i auta nie mam. Strona prawa koło zbiorniczka od wspomagania

Opublikowano

Zrób zdjęcia. Sam jestem ciekawy jak to wyjdzie.

Opublikowano

samo wrzucenie tych ledów w obudowy od lamp p/mgłowych nie załatwia sprawy,bo na szkle nie ma homologacji RL czy DRL :whistling: oznakowanie występuje zamiennie jako homolagacja świateł dziennych

Opublikowano

Myślicie że ktokolwiek to sprawdza na lampach?

Opublikowano

myślę żę tak bo jak miałem śmieszne dzienne ledowe to miałem kilka kontroli i pierwszą rzeczą było "szukanie" homologacji :whistling: przy braku homo tracisz dowód,ale zaraz ktoś napisze że śmiga 2 lata i nic,nikt się nie czepia...nie ma reguły osobiście mam moduł SD-2 na ledach H7 moc świecenia 70% światło idealnie białe i nie psułem halogenów :wink:

Opublikowano
  • Autor

jeżeli wrzucisz te okrągłe DLR w obudowę halogenu jak zrobił Krzysiek - na pewno nie będzie problemu, a jakieś chore żarówki led - wtedy na pewno - widać jak to świeci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.