Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wysoka temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie K232 karzdy co innego pisze.a temperatura trzyma 99 na kanale 51. węże dolne zimne ogrzewanie ok a nie wirm jak jeszcze miał bym go sprawdzić czy jest zapowietrzony jedna masakra

Opublikowano

Jak dolny ma być cały czas zimny, jak kiedyś termostat musi przekazać płyn do schłodzenia..

Opublikowano

Skoro nie da się zakręcić wirnikiem od termostatu to tu coś chyba nie halo jest

Opublikowano

Skoro nie da się zakręcić wirnikiem od termostatu to tu coś chyba nie halo jest

to chyba dobrze że się nie da znaczy że sztywno siedzi. Jesli zdejmę pasek i zakrece kołem pasowym to w srodku dopiero wirnik sie kreci

Opublikowano

To może pasek za mocno naciągnięty, albo za słabo.. Kup najtańszy termostat, zachowaj ten co masz i sprawdź czy to coś zmieni.

Opublikowano

To może pasek za mocno naciągnięty, albo za słabo.. Kup najtańszy termostat, zachowaj ten co masz i sprawdź czy to coś zmieni.

termostaty siedziały juz 3 różne gates, wahler, behr, więc nie chce mi sie wierzyć aby kolejny coś zmienił

Opublikowano

Tak ktoś na forum pisał :D

Ja w swoim ADR benzyna na 51 kanale mam non stop 90 stopni, a na 49 mi pokazuje tak do 106 max a później już opada i tak 102 trzyma, jak jest 102 na 49 kanale to na vagu pokazuje 99 także czujnik git.

Opublikowano

Dzisiaj rano zastałem taką sytuację..Wrzucam także zdjęcie wsuwki , której nie mam gdzie wpiąć. Temperatura nadal dochodzi do 100 i ani drgniekrs7uk65.jpg5t332ba4.jpg


Podpiąłem komputer i wyskoczyły mi dwa błędy:

01039 - Coolant Temperature Sensor (G2)

30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent

00282 - Throttle Position Actuator (V60)

44-10 - Short Circuit - Intermittent

Edytowane przez sax0

Opublikowano

To i tak masz coś za wysoko, jak mi na 49 pokazuje 89 to termostat się otwiera i spada do 85C a na 51 cały czas 90

Opublikowano

Chodzi tu o samo wyeliminowanie winy termostatu

Opublikowano

z termostatem daj sobie spokój!!!

sprawdz kolego wiskoze

pompa wody jakiej firmy?

kiedyś się spotkałem jeszcze ze auto sie gotowało i winę miał parownik od lpg

rozumiem że termostat zamontowany prawidłowo a nie odwrotnie?


Najlepsze termostat to wahler a tym wezykiem musi woda isc jak nie to pewnie cos nie tak z pompą wody

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a czemu nie behr czy vernet

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

no właśnie koledzy a u mnie caly czas od 95 do 99 na kanale 51 i dolna rura zimna wiec chyba zakupie termostat

Opublikowano

może masz chłodnice nie drożną?

jakby sie termostat nie otwierał do już dawno byś silnik zagotowal!

wyjmij całkiem termostat i pojedz w trase bez i zobaczysz czy chlodnica sie zrobi ciepła i jakie beda temp.

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

sprawdz kolego wiskoze

to by się grzał w największe upały w korkach

Opublikowano

Langista, czyli co termostat u mnie? :D

Opublikowano

sprawdz kolego wiskoze

to by się grzał w największe upały w korkach

a w zime by sie nie grzał?

Opublikowano

Langista, czyli co termostat u mnie? :D

rozumiem że to żart? :grin:

Opublikowano

Dlaczego zart?

Z autem nic sie nie dzieje, ciepłem dmucha, chyba ze ta chlodnica faktycznie niedrożna,płukanie chłodnicy kwaskiem czy termostat?

Opublikowano

Dlaczego zart?

Z autem nic sie nie dzieje, ciepłem dmucha, chyba ze ta chlodnica faktycznie niedrożna,płukanie chłodnicy kwaskiem czy termostat?

to jak się nic nie dzieje to w czym problem?

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

No bo Langista pisał, ze za wysoka temp. Wiec może faktycznie cos nie tak? Dolny waz ma być ciepły czy gorący czy chłodny czy zimny? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.