Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wypsiu - długo już mieszkasz w Belgii ?

Długo.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Wypsiu - Zawsze jeździłeś ?

Nie zawsze. :hi:

Pewnie, że nie zawsze. Kiedyś był wożony, ale to stare dzieje ;)

A tak na marginesie, fajny wątek więc melduję się na posterunku ;P

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

4u4aga3u.jpg

FUCHA :)

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

4 podjazdy widlaka i ciężarówka zaladowana :)

Opublikowano

Oglądam na bieżąco :decayed:

Opublikowano

ooo..ale fajne :wink:

Opublikowano
Opublikowano

No to i ja udziele się w tym wątku :wink: Jeżdze busem u Niemca, praktycznie cała Europa. Auto w sumie mam jedno swoje, Sprinter Max Long 7 EP, ale zdarza się że musze wsiąść do jakiegoś innego hebla od czasu do czasu, bo swoją flotą to firma wrażenia nie robi :facepalm: Umowa oczywiście w PL, na jakich warunkach to każdy się pewnie domyśla :wink: Jazda z ładunkami oraz z pocztą niemiecką. Wolne mam kiedy chce i ile chce, panuje prosta zasada, nie ma mnie w pracy, nie jeżdże, nie ma kasy :wink: Z reguły staram się trzymać systemu 3/1. Przegieg ok 6tys. km w 5 dni tygodnia, jazda tylko w pojedynke, weekendy wolne, 2 mieszkania w Niemczech, na międzynarodowce hotele :wink: No i tak już sie męcze ponad 3,5 roku, własnie jestem na etapie zmiany pracy i powrotu do normalnego życia, gdzie na pewno nie będe miał tej kasy co tam, ale przynajmniej mniej stresu, więcej spania i ogólnie troszke więcej unormowanego życia :wink: Wyplaty zawsze z opóźnieniem, no ale człowiek juz sie przyzwyczaił i wie, ze dostanie co jego :wink:

tutaj jeden z ostatnich załadunków, gdzie na auto jeszcze wjechali mi mrówką i dobijali palety do samego przodu, ale nie spadl :wink:

20101021065.jpg

Opublikowano
No to i ja udziele się w tym wątku :wink: Jeżdze busem u Niemca, praktycznie cała Europa. Auto w sumie mam jedno swoje, Sprinter Max Long 7 EP, ale zdarza się że musze wsiąść do jakiegoś innego hebla od czasu do czasu, bo swoją flotą to firma wrażenia nie robi :facepalm: Umowa oczywiście w PL, na jakich warunkach to każdy się pewnie domyśla :wink: Jazda z ładunkami oraz z pocztą niemiecką. Wolne mam kiedy chce i ile chce, panuje prosta zasada, nie ma mnie w pracy, nie jeżdże, nie ma kasy :wink: Z reguły staram się trzymać systemu 3/1. Przegieg ok 6tys. km w 5 dni tygodnia, jazda tylko w pojedynke, weekendy wolne, 2 mieszkania w Niemczech, na międzynarodowce hotele :wink: No i tak już sie męcze ponad 3,5 roku, własnie jestem na etapie zmiany pracy i powrotu do normalnego życia, gdzie na pewno nie będe miał tej kasy co tam, ale przynajmniej mniej stresu, więcej spania i ogólnie troszke więcej unormowanego życia :wink: Wyplaty zawsze z opóźnieniem, no ale człowiek juz sie przyzwyczaił i wie, ze dostanie co jego :wink:

tutaj jeden z ostatnich załadunków, gdzie na auto jeszcze wjechali mi mrówką i dobijali palety do samego przodu, ale nie spadl :wink:

http://img12.imageshack.us/img12/7467/20101021065.jpg

Wy macie te busy w PL zarejestrowane, siedziba w Katowicach?? bo kojarzę taką firme własnie co w polsce jest siedziba a firma niemca, maja te masterki plandeki 7.5t a zarejestrowane w pl do 3,5t

Opublikowano
Wy macie te busy w PL zarejestrowane, siedziba w Katowicach?? bo kojarzę taką firme własnie co w polsce jest siedziba a firma niemca, maja te masterki plandeki 7.5t a zarejestrowane w pl do 3,5t

Nie, nie! Kiedyś bylo kilka aut na PL tablicach, teraz juz praktycznie wszystko na niemieckich. Plandeki nie mamy ani jednej, same blaszaki, sprinterów chyba 8, 3 ducata i jumper :wink: Ale też okolice Katowic :wink:

Opublikowano
Opublikowano

GILI stałeś w poniedziałek na zamkniętej 12stce w stronę ringu Berlina? wołałem na radiu jak wracałem ale chyba spałeś...:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ziomki- może mi ktoś pomoc?

Jak się jeździ na karcie kierowcy i się jedzie jeden dzień na tarczkę to jak się to później zapisuje na karcie te jazdę na tarczce? Jako pauzę czy jako prace?

Opublikowano
Ziomki- może mi ktoś pomoc?

Jak się jeździ na karcie kierowcy i się jedzie jeden dzień na tarczkę to jak się to później zapisuje na karcie te jazdę na tarczce? Jako pauzę czy jako prace?

na kartę nic sam nie dopiszesz zmieniasz auto to kartę musisz wyciągnąć, według przepisów musisz ją mieć przy sobie w razie kontroli,jedziesz sporadycznie autem na tarczce to ją musisz potem mieć, ewentualnie jej xero (tarczki)

Opublikowano
GILI stałeś w poniedziałek na zamkniętej 12stce w stronę ringu Berlina? wołałem na radiu jak wracałem ale chyba spałeś...:wink:

..to nie ja. Jechałem 11ską od Kołbaskowa,a spałem na 2ce dzikus,uhry :wink:

w środe ostro zawiało 7mkę od skrzyżowania z 5tka,do 66 niżej fuldy 2h,cały czas slalomem,w drugą 30km korka :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Ziomki- może mi ktoś pomoc?

Jak się jeździ na karcie kierowcy i się jedzie jeden dzień na tarczkę to jak się to później zapisuje na karcie te jazdę na tarczce? Jako pauzę czy jako prace?

robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli.

Opublikowano

Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

Opublikowano
Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

Zgadza się po południu leciałem 7mką, spaliła się przetwornica od lewego ksenona dlatego pykałem na halogenach :wink:

Opublikowano
Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

NIE DZWOŃ DO NIEGO!!!

chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć:whistling:

Opublikowano
Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

NIE DZWOŃ DO NIEGO!!!

chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć:whistling:

raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma :kox:
Opublikowano
Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

NIE DZWOŃ DO NIEGO!!!

chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć:whistling:

raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma :kox:

za to Tomeks 3 słowa i udaje,że gubi zasięg :decayed: ,chociaż,to może być prawdą,gojowskie komóry tak mają :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.