Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Temat ciut ucichł :kwasny:

A ja mam pytanie za 100pkt. Gdzie sobie na pojeździe rower ulokować?? Wiadomo w wewnątrz naczepy czasem nie ma jak belki wcisnąć itp a gdzie dopiero rower. W kabinie mało by mi to pasowało:decayed: Macie jakieś sposoby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też miałem z tyłu kabiny zamocowany. Trzeba uważać na na ostrych wjazdach i wyjazdach z firm czy parkingów, ale to kwestia przyzwyczajenia. Powoli mnie bierze na reaktywacje tego pomysłu, wszak wiosna za pasem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem z tyłu kabiny zamocowany. Trzeba uważać na na ostrych wjazdach i wyjazdach z firm czy parkingów, ale to kwestia przyzwyczajenia. Powoli mnie bierze na reaktywacje tego pomysłu, wszak wiosna za pasem :decayed:

Iza - ja też miałem :shock3:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja też zamelduje się.Zaczynałem w firmie INTERSET starym Manikiem z naczepą.Pózniej była Renia Majorka(prosto z fabryki-nówka) 350 koników.Następnie Scania 450 koni(też nówka).Dalej to Magnumka.Następne dwa lata to Mercedes Actros solówka.Ostatni rok 2011 do maja 2012 przesiadłem się na autobusy :D Wycieczki zagraniczne praktycznie po całej Europie od Grecji,Chorwacji,Norwegii,Portugalii itd.Autobus był nowy -Mercedes Turismo 55 osób .W maju poprzedniego roku odszedłem z powodów finansowych(zaczęli płacić połowę stawek) Na dzień dzisiejszy już nie śmigam po trasach.Moje doświadczenie chyba spore jest bo prawko na ciężarówki i autobusy mam od 21 roku życia.Kiedyś tak się dostawało.Praktyka jako kierowca zawodowy ponad 20 lat.Czego życzyć młodym,początkującym kierowcom?Myślę że rozwagi,nie wpadać w rutynę i pamiętać że ciągle uczymy się.Mnie się udało przez ten okres ponad 20 lat nie mieć żadnej kolizji,czego wszystkim życzę.Mam sporo zdjęć,postaram się przy okazji trochę wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurban6 niezły życiorys :wink:

u mnie jest sporo miejsca za kabiną na rower,ale czasem biegam więc roweru nie wożę,jak mam pauzę w NL,to pożyczam rower od gospodarza i jadę na miasto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy, aczkolwiek ciągle się łamie po 90stopni i więcej pełno garbów itd pod sklepami, które zaopatruję :kwasny: a zniszczenie rowerka byłoby katastrofą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć... mam prośbę. Znajomy poprosił mnie o zakup jakieś tv do tira. Na necie znalazłem coś takiego:

LV5HD Hybrid USB - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używał to cudo ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mobile , Orientuje sie ktos czy możemy ze sobą w aucie wozić po Unii gaz łzawiący czy tam pieprzowy?? kumpla z firmy okradli w zeszlym miesiącu w Pl a w zeszłym tygodniu znowu następnemu kumplowi z firmy wyrwali w nocy klamkę w Valencii i to normalnie na pompie stał nocke.. tyle ma szczęścia że pasami był spięty od środka bo by mogło być nie dobrze.. a wiadomo ich może być kilku i co zrobisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żyje kierowca cysterny | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap

Wczoraj Panowie awizowalem to auto na załadunek,

Jechało na rozladunek i dzisiaj na wieczór miał sie podstawic po raz drugi.

Młody chłopak, czwórka dzieci

Nie moge tego ogarnąć szok wielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żyje kierowca cysterny | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap

Wczoraj Panowie awizowalem to auto na załadunek,

Jechało na rozladunek i dzisiaj na wieczór miał sie podstawic po raz drugi.

Młody chłopak, czwórka dzieci

Nie moge tego ogarnąć szok wielki

[*] :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

Przykre to jest. Jakiś czas temu kumpel z firmy tez tak zginął. Wozili cement silosem. Kurde , cysterny chyba niełatwe do ogarniecia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mobile , Orientuje sie ktos czy możemy ze sobą w aucie wozić po Unii gaz łzawiący czy tam pieprzowy?? kumpla z firmy okradli w zeszlym miesiącu w Pl a w zeszłym tygodniu znowu następnemu kumplowi z firmy wyrwali w nocy klamkę w Valencii i to normalnie na pompie stał nocke.. tyle ma szczęścia że pasami był spięty od środka bo by mogło być nie dobrze.. a wiadomo ich może być kilku i co zrobisz..

Ja od lat wożę ze sobą gaz pieprzowy. Jest non stop na wierzchu i nigdy nikte się nie czepiał. We Francji normalnie na pompie można go kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mobile , Orientuje sie ktos czy możemy ze sobą w aucie wozić po Unii gaz łzawiący czy tam pieprzowy?? kumpla z firmy okradli w zeszlym miesiącu w Pl a w zeszłym tygodniu znowu następnemu kumplowi z firmy wyrwali w nocy klamkę w Valencii i to normalnie na pompie stał nocke.. tyle ma szczęścia że pasami był spięty od środka bo by mogło być nie dobrze.. a wiadomo ich może być kilku i co zrobisz..

Ja od lat wożę ze sobą gaz pieprzowy. Jest non stop na wierzchu i nigdy nikte się nie czepiał. We Francji normalnie na pompie można go kupić

A własnie gnije weekend na pompie na Francji do godzinki wpadnie kumpel z firmy bo jak zawsze nie szło sie przez Paris przebić i do niedzieli :drunk::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do noży to się czepiają jeśli są pod ręką, tak jak kiedyś woziłem wsunięte pod stolik :decayed: Ale gaz, pistolet hukowy nie powinno być problemu. Na każdej etykiecie pewnie pisze ,w których krajach są wymagane dodatkowe zezwolenia.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś zgubił naczepę :]

edybepup.jpg

5u6ehama.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...