Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowe i używki same Scanie.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To druga.będzie malowana w Dywizjon 303,jeździ na Anglię :grin:

nie zapomnij wkleić jak już będzie pomalowana

Opublikowano

Lata ktos z Was na betonomieszarkach? Jak wygladaja zarovki?

Opublikowano

Jeździ taki jeden pewnie zaraz się odezwie tylko on lata w Belgi :wink:

Opublikowano
Lata ktos z Was na betonomieszarkach? Jak wygladaja zarovki?

Żarówki są standardowe jak we wszystkich beto-mieszarkach....:wink:...:decayed:

Opublikowano

hahahahhaa ale pierdyknąłem literówkę, miałem na myśli ZAROBKI :grin::kwasny:

Opublikowano
hahahahhaa ale pierdyknąłem literówkę, miałem na myśli ZAROBKI :grin::kwasny:

Zależy od firmy i doświadczenie oraz umiejętności to od 12-16 euro/h brutto oczywiście ...:wink:

Opublikowano

a plusy i minusy takiej roboty?

Opublikowano

Plusy to dodatki bo to sektor budowlany ....:wink:

Minusy to sporo kontaktu z wodą,kurzem i częste zmiany ciężarówek jak i nigdy nie wiesz o której zaczynasz następnego dnia i kiedy skończysz robotę.

Odporny na stres bo jazda ponad 40 tonami w zakorkowanym centrum metropolii i szukanie danego adresu daje się we znaki.....:heat:

Opublikowano

4o ton! a co z ITD?

Opublikowano

Wypsiu nie tyra w PL :decayed:

Opublikowano

znajomi mają płaconą podstawe + 2,5 zł za przewieziony kubik ....

Opublikowano

w jakiej wysokości ta podstawa? nie ważne czy jadą z ładunkiem 10km czy 100?

Opublikowano

najniższa krajowa a jakby inaczej :grin::grin:

właśnie w tym cała brocha, że nie ważne ile km... jest to rejon śląska więc przeważnie wszelkie budowy są do 40 km w kółku...

Opublikowano

talib, pytanko, na hakowca to trzeba mieć jakieś sprcjalne przeszkolenie, czy tylko zacięcie do pracy?

Opublikowano
talib, pytanko, na hakowca to trzeba mieć jakieś sprcjalne przeszkolenie, czy tylko zacięcie do pracy?

żadnego przeszkolenia..... tylko stalowe jaja... czasami cie wywali kabiną w niebo jak do startu :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Mercedes 2540 hakowiec - YouTube

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ostatnio natchnęłam się na zdjęcie w moim telefonie hmm z przed dwóch lat :kwasny:

01062012321.jpg

Opublikowano
talib, pytanko, na hakowca to trzeba mieć jakieś sprcjalne przeszkolenie, czy tylko zacięcie do pracy?

żadnego przeszkolenia..... tylko stalowe jaja... czasami cie wywali kabiną w niebo jak do startu :decayed::decayed:

najgorszy jest pierwszy raz :grin: też kiedyś hakiem jeździłem jeszcze na starku:decayed:

Opublikowano
znajomi mają płaconą podstawe + 2,5 zł za przewieziony kubik ....

W mojej firmie na gruszce 11 a na pompogruszce 13 platne za kazda godzine w pracy. Roboty jest na 12-14 godzin dziennie i soboty wolne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.