Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Od Legnicy do Wrocka jest zakaz wyprzedzania? :decayed: Wczoraj tam leciałem to co chwile któryś wyprzedzał :naughty:

Na odcinkach oznakowanych tylko.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a dwójka jak na Magdeburgu zapalą to do Hanoweru świeci:facepalm:

ale z drugiej strony jak nie ma to sie nikt nie czepia:decayed:

wyjątek to 38 i blond policjantka i jej 86km/h i ni uj więcej :sad: 2x mnie już wyhaczyła po 35e:doh:

kumpel od repy jechał za mną za blisko to dostał od niej 60e :grin:

Opublikowano
a dwójka jak na Magdeburgu zapalą to do Hanoweru świeci:facepalm:

ale z drugiej strony jak nie ma to sie nikt nie czepia:decayed:

wyjątek to 38 i blond policjantka i jej 86km/h i ni uj więcej :sad: 2x mnie już wyhaczyła po 35e:doh:

kumpel od repy jechał za mną za blisko to dostał od niej 60e :grin:

to i tak mało:wink: ode mnie ostatnio od niej dostał 130e za odległość
Opublikowano

Jedna wielka patologia :grin:

Opublikowano

Panowie wy tu pierdzielicie o jakiś bzdurach a ja potrzebuję konkretnej informacji....:wink:

Jak to jest z licencją międzynarodową zrobioną w PL,czy taka licencja jest honorowana w innych krajach UE jeśli będę chciał otworzyć działalność w BE....:eusathink:

Opublikowano

Ja koło magdeburga 2lata temu 100 euro za odległość bo tylko 30m było :kwasny: na A38 często jeżdze i trzeba uważać na prędkości bo tam pilnują, podobnie na A72, ostatnio mnie o 4 nad ranem zatrzymali bo wyprzedziłem robura(nie obrażajac chłopaków) pod górkę z 85 na licznika, a mam jeździć 80 :facepalm: 30min wykładu i jakoś przeszło bez kary. Co do tego zakazu w polszy to nasze wspaniałe władze podpatrzyły z zachodu,tylko chyba kasy im było szkoda na tablice z godzinówką, chore. A ja cały tydz po kraju, 6razy obwodnica krk :wallbash: średnia przejazdu 70...

Opublikowano
Panowie wy tu pierdzielicie o jakiś bzdurach a ja potrzebuję konkretnej informacji....:wink:

Jak to jest z licencją międzynarodową zrobioną w PL,czy taka licencja jest honorowana w innych krajach UE jeśli będę chciał otworzyć działalność w BE....:eusathink:

Już się wszystkiego dowiedziałem i jest to nie możliwe qurwa ...:kwasny:

Opublikowano

aktywny tempomat

DSC_0094.jpg

Opublikowano

Wczoraj w Koln na fordzie takie ustrojstwo celnołem

20140407_184033.jpg

jak jeszcze raz go namierzę to spróbuję cyknąć fote środka:wink:

Opublikowano

Ale brzydal :decayed:

Opublikowano

volvo z biedronki było szersze od tego czegoś:grin:

Opublikowano

w bułgarii tego od cholery jeździ :decayed: zrób zdjęcie od boku, tam ma za***iście wkomponowany wydech albo filtr powietrza, nie pamiętam :decayed:

Opublikowano

może się uda na przyszły tydzień :wink:

Opublikowano

konkurent dla mis renault :grin:

Opublikowano

Gili nie tankowałeś dzisiaj przypadkiem na statoilu przy obwodnicy Elbląga?

Opublikowano

Nie,ale to bylo moje poprzednie auto. :wink:

Opublikowano
:shock3: o kutfa! Szpetnie.. :kwasny: jeszcze na stronę kierowcy spadł.. ale dobrze że na pusto i najważniejsze ze się kolesiowi nic nie stało.
Opublikowano
Wczoraj w Koln na fordzie takie ustrojstwo celnołem

http://s13.postimg.org/qdiwcygpj/20140407_184033.jpg

jak jeszcze raz go namierzę to spróbuję cyknąć fote środka:wink:

Dokładnie tego samego turasa Fordem Cargo widuje jak spędza weekendy pod naszą firmą ...:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.