Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Bruksela dzisiaj cała sparaliżowana ponad 40 tyś ludzi wyszło na ulice przeciw wykorzystywaniu tanie siły roboczej ze wschodniej europy i nie sprawiedliwej konkrecji co powoduje wzrost bezrobocia .

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.492892760768030.108439.174249965965646&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolega z roboty na wolnym to czemu se nie polatać jego autkiem ale nigdy więcej :facepalm: . Ile trzeba się nalatać żeby te łańcuchy odczepiać :kwasny:

WP_000008.jpg

A to kupił szef kupił zanim się przyjąłem ,a dopiero teraz w akcji to widziałem bo cały czas stało pod płotem :kox:

WP_000010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poszukuje ładunków objętościowych na auto do 12t DMC z dużych miast na zachodzie i północy niemiec do polski lub w kierunku kraju :wink:

pianka/styropian/karton itp może ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk scania wygląda tak teraz,a to jeszcze nie koniec grolsch010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę do wszystkich trakerów żeby sobie dach plandeki odśnieżali ze śniegu lodu itp. Bo wczoraj by nas kawał lodu by zabił,oderwał się i prosto na nas spadł,dobrze że kumpel wyhamował i skończyło się na rozbitej szybie w naszym busiku,pozdrowienia dla starszego pana z białej z renówki premium który nawet nie zareagował i pojechał.Także uważajcie bo mogą być z takiej prostej sprawy niezłe kłopoty,a jak to odśnieżyć nie wiem nie pytajcie.Nie życzę wam by z waszych ciężarówek coś podobnego komuś spadło na auto i wyrządziło krzywdę,pozdro dla normalnych i myślących trakerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę do wszystkich trakerów żeby sobie dach plandeki odśnieżali ze śniegu lodu itp. Bo wczoraj by nas kawał lodu by zabił,oderwał się i prosto na nas spadł,dobrze że kumpel wyhamował i skończyło się na rozbitej szybie w naszym busiku,pozdrowienia dla starszego pana z białej z renówki premium który nawet nie zareagował i pojechał.Także uważajcie bo mogą być z takiej prostej sprawy niezłe kłopoty,a jak to odśnieżyć nie wiem nie pytajcie.Nie życzę wam by z waszych ciężarówek coś podobnego komuś spadło na auto i wyrządziło krzywdę,pozdro dla normalnych i myślących trakerów.

To nie tylko tiry są zagrożeniem w takich wypadkach. Jechałem z wujkiem i z osobówki przed nami też spadła "czapka" dosyć gruba była gdzieś z 15 cm i wpadliśmy w poślizg :kwasny:. Czy się jedzie rowerem czy tirem trzeba myśleć, a to niektórych niestety boli :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę do wszystkich trakerów żeby sobie dach plandeki odśnieżali ze śniegu lodu itp. Bo wczoraj by nas kawał lodu by zabił,oderwał się i prosto na nas spadł,dobrze że kumpel wyhamował i skończyło się na rozbitej szybie w naszym busiku,pozdrowienia dla starszego pana z białej z renówki premium który nawet nie zareagował i pojechał.Także uważajcie bo mogą być z takiej prostej sprawy niezłe kłopoty,a jak to odśnieżyć nie wiem nie pytajcie.Nie życzę wam by z waszych ciężarówek coś podobnego komuś spadło na auto i wyrządziło krzywdę,pozdro dla normalnych i myślących trakerów.

To nie tylko tiry są zagrożeniem w takich wypadkach. Jechałem z wujkiem i z osobówki przed nami też spadła "czapka" dosyć gruba była gdzieś z 15 cm i wpadliśmy w poślizg :kwasny:. Czy się jedzie rowerem czy tirem trzeba myśleć, a to niektórych niestety boli :wink:.

Tak tylko że z tira leci z wysokości w dodatku nie małej,przy okazji gość z tyłu by w nas przyładował jak zahamowaliśmy

a generalnie jak byśmy nie zwolnili to ryje pocięte pewnie by były,ja rozumie że wysoko wejść na tą plandekę ale jak widzicie skutki mogą być opłakane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk scania wygląda tak teraz,a to jeszcze nie koniec http://img202.imageshack.us/img202/7958/grolsch010.jpg

jestem na bieżąco na fejsie :decayed: , a i drugi projekt się zaczyna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie sytuacje zwłaszcza jak jakiś jemioł wyjedzie z podporządkowanej i nie może się zebrać,dużo wtedy esp pomaga wystarczy jednak panicznie hamować i scyzoryk murowany.koleś zachował zimną krew.szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie sytuacje zwłaszcza jak jakiś jemioł wyjedzie z podporządkowanej i nie może się zebrać,dużo wtedy esp pomaga wystarczy jednak panicznie hamować i scyzoryk murowany.koleś zachował zimną krew.szacunek.

kiedyś mi pod czteroośke wyjechał gówniarz w starej e30 ... hamując ( wyminąć nie mogłem bo leciały auta z naprzeciwka ) dojechałem mu na centymetry do d*py, klakson długie a ten pajac na światłach do mnie z łapami wybiega, no to wziąłem rurke do kabiny.... ale sie wrócił niestety do auta:kox::kox::kox:

szacun za opanowanie dużego z tekiego poślizgu....

pochwale się Wam chłopaki, pisałem prace inżynierską na temat " zasady bhp kierowcy zawodowego pojazdu ciężarowego o nadwoziu samowyładowczym " w piątek obroniłem się na 4,5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun! :D Ale sztuka jest tez do tego poslizgu nie doprowadzic. :wink:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

A ja mam prośbę do wszystkich trakerów żeby sobie dach plandeki odśnieżali ze śniegu lodu itp. Bo wczoraj by nas kawał lodu by zabił,oderwał się i prosto na nas spadł,dobrze że kumpel wyhamował i skończyło się na rozbitej szybie w naszym busiku,pozdrowienia dla starszego pana z białej z renówki premium który nawet nie zareagował i pojechał.Także uważajcie bo mogą być z takiej prostej sprawy niezłe kłopoty,a jak to odśnieżyć nie wiem nie pytajcie.Nie życzę wam by z waszych ciężarówek coś podobnego komuś spadło na auto i wyrządziło krzywdę,pozdro dla normalnych i myślących trakerów.

Rozumiem twoj punkt widzenia, ale postaraj sie tez inny zrozumiec. Jezeli kierowca wejdzie na dach zeby odsniezyc i spadnie to wina za to bedzie po jego stronie co wiaze sie z konsekwencjami finansowyni- dosc powaznymi- moze nawet do konca zycia. Dlatego jest to zabronione. Z drugiej strony kierowca ma obowiazek tak zabezpieczyc pojazd zeby nie wychodzilo z niego zagrozenie w kierunku innych uzytkownikow. Takie diabelskie kolo. Sa urzadzenia/ rusztowania do odsnierzania, ale wiele ich nie ma. Wiec pozostaje czujnosc i wzajemne zrozumienie sytuacji. Ja jak jade malym i widze ze leci lod z ciezarowki to zachowuje wiekszy odstep, lub staram sie w miare szybko go wyprzedzic. Ew. na CB dam znac o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się nie zgodzę. Fakt, że na jego szczęście nie spanikował i nie zaczął hamować, ale doprowadził do tej sytuacji swoją niewiedzą. W takich warunkach, jak już musisz zmienić pas, to musisz odjąć gazu. inaczej włąśnie tak to się kończy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS. w środę byłem w okolicy,dokładnie Gutersloh i miałem dość czasu na sporą kawkę i ciasteczka z Pl. :naughty:

Podeślij pw. z nr tel. będzie okazja w przyszłości się spiknąć,chociaż w tym jadę pod Brukselę.

W czwartek w nocy na Holenderskiej A1,127km kierunek Amsterdam, paliła się lora z nowymi Q7,nagrałem nawet filmik,ale tylko telefon był pod ręką,przerażający widok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...