Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór Telewizora :)


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem z tymi matrycami bywa różnie, właśnie ten co mam trafił się z tą lepszą matrycą, a kupowałem z necie.

Co do 32 cali , jaki masz pokój?

jak kupowałem to wydawało się 32 to już duży, teraz kupiłbym co najmniej 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 max pokoik maly wystarczy . Zastanawiam sie kiedy ceny bardziej spadna kiedy wymieniaja modele bo poczatek roku to chyba dobry czas ale jak to jest?

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 22:02 ----------

Kurde nikt juz tv nie kupuje tylko ja taki zdylemacialy:heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 max pokoik maly wystarczy . Zastanawiam sie kiedy ceny bardziej spadna kiedy wymieniaja modele bo poczatek roku to chyba dobry czas ale jak to jest?

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 22:02 ----------

Kurde nikt juz tv nie kupuje tylko ja taki zdylemacialy:heat:

Ja na twoim miejscu nie kierowałbym się opinią kolesia ze sklepu typu mediamarkt,euro, saturn itp. Ktoś tu kiedyś pisał że oni za sprzedaż konkretnego modelu dostają dodatkowych parę złotych. Z resztą przekonałem się o tym na własnej skórze bo w mediamarkt stanowczo odradzano mi model 6100 ale polecał mi jakiegoś Lg, zaś w RTV Euro AGD polecano mi jakiegoś Sharpa.Ja na twoim miejscu kierowałbym się własnymi odczuciami. Jeżeli dla ciebie w Samsungach kolory są jak to napisałeś "cukierkowe" to bierz Sony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa teraz to ..... mam 6800 i tak ......

Mam 15 dni na oddanie wiec narazie sie bawie probuje go ustawic ale tyle yego jest i h,, wie co i jak

Narazie walka z ustawieniem

Co mnie zaskoczylo to wizualnie zajeb...pilot pdswietlany i stylowy:naughty:ale ze plaski bez wypoklosci malo macalny:polew:

Z prawej strony all wejscia i od doly kilka troche Naj naj gorsze to to ze po prawej wlasnie strasznie sie grzeje az sie zastanawiem czy to norma

Dzwiek ok obraz no trzeba se ustawic wyglad fajny pilot spoko ogolnie jak tylko sie z kalibracja jakas uporam to powiem ze wart te 2202.

PANY a jak sprawdzic jaka to matryca itp w serwisowe da sie wejsc jest jakas sekfencja klawiszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matryca jest opisana na naklejce z tyłu, ale nie w każdym jest, u mnie nie ma

Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany korzysta ktoś z aplikacji iplex na tv bo kuźwa wszystko było ok a teraz bajka idzie 2 minuty i się wyłącza co jest grane oczywiście łącze przez Wifi do tej pory było ok model to samsung 40UE6100 coś takiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegajac od tematu

Dzis strasznie chcialem sie dowiedziec jaka mam matryce w 6800 i nie jest to takie proste

,,,,ale np,jednym ze sposobow jest wejsc w menu servisowe i mamy wsio robiliscie to?

JAK NIE TO NIE ROBCIE :whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na mnie w tym temacie;) Potrzebuję telewizor, który będzie głównie stał w sklepowej witrynie i wyświetlał aktualne promocje, prezentacje firmy, etc. Jako, iż dopiero zaczynam, nie chcę ładować zbyt wielkiej kasy w tv, które rozmiarowo powinno być >46". Na allegro da się kupić używki za ok 800zł, czy to plazma, czy lcd/led. Generalnie rzecz biorąc, plazma naprawdę ma świetny obraz, tylko nie wiem, czy taka kilkuletnia używka pochodzi mi długo (załóżmy, że przez 8h dziennie tv będzie pracował). Widzę, że za np 1600-1800zł można kupić led'a... Co proponujecie? Jak już wspominałem - do celów reklamowych, chociaż czasem dobrze byłoby film obejrzeć, więc warto raczej Full HD wybrać... Pobór prądu jest drugorzędną sprawą, bo podejrzewam, że rocznie ta plazma więcej, niż za 100zł prądu nie przepali, względem lcd/led...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jaki kabel HDMI kupić do Plasmy FullHD? CZy one wszystkie to samo są:decayed: Bo u mnie na wejściu w TV pokazuje 1080i 50HZ. A to chyba powinno być troszkę lepiej:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jaki kabel HDMI kupić do Plasmy FullHD? CZy one wszystkie to samo są:decayed: Bo u mnie na wejściu w TV pokazuje 1080i 50HZ. A to chyba powinno być troszkę lepiej:whistling:

Co lepiej?

Dobrze pokazuje nie myl częstotliwości.

Kabel zwykły.Było już na jakimś forum że to i tak sygnał cyfrowy i kablem jakości nie poprawi

Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja wybralem niedawno panasa 42ST50. Ceny za prad rzedu 50zl wiecej w ciagu calego roku nie jest dla mnie horrendalna kwota.

LEDa w ogóle nie chcialem. Dla mnie wyrocznia byl obraz przy transmisji meczu, by nie wystepowaly powidoki ciagnace sie za koszulkami pilkarzy.

Choc sportu nie ogladam to lubie miec cos co zasluguje na moja kase.

LG nie kupuje bo zamykaja ludzi do komór w czasie wizyt wyzszych władz firmy, co mi sie nie podoba i cokolwiek z tej firmy nie bedzie zamieszkiwalo w moim domu jesli ktos ludzi nie szanuje. Mozna poczytac artykuły w necie o tym zajsciu.

Gdybym nie bral Panasa to wybrałbym jakiegos Samsunga("Szajsunga" bez urazy ;-) ).

Sony bierze matryce lcd od smasunga lub innych wytworców, dodaje tylko elektronike i jak widac dobrze im to narazie wychodzi.

Co nalezy jeszcze napisac o TV to tryb 3D, choc mowi sie ze nie bede tego uzywal warto wziac pod uwage fakt ze same okulary do plazm sa drozsze.

Bazuja na technologii aktywnej a nie pasywnej jak w LED(wiekszosci).

Odnosnie Kabli HDMI, przesyl jest cyfrowy 0-1-0-0-0-1, wiec albo jest sygnal albo go nie ma.

Ja uzywam kabli tanich, mam dwa z lidla za 10-20zl z obracanymi wtyczkami i spelniaja swoja role.

Patrzcie tylko na dlugosci i rodzaj wtyczki hdmi, a czy pisze full hd czy 3d to juz nie kabla wlasciwosc tylko odbiornikow

Sa to moje osobiste odczucia. Mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem :-).

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żadne Szajsugi, Panasy czy inne LG...tylko LOEWE - dobre, smukłe i eleganckie Rozrywka*-*Loewe. Indywidualne systemy rozrywki domowej.

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żadne Szajsugi, Panasy czy inne LG...tylko LOEWE - dobre, smukłe i eleganckie Rozrywka*-*Loewe. Indywidualne systemy rozrywki domowej.

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

pracujesz tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żadne Szajsugi, Panasy czy inne LG...tylko LOEWE - dobre, smukłe i eleganckie Rozrywka*-*Loewe. Indywidualne systemy rozrywki domowej.

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

pracujesz tam ?

że co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie proste:

Czy pracujesz w Leowe?Czyli w Niemcowni robisz...

Jesli zachwalasz ze cos jest super to chociaz wytlumacz wg Ciebie z jakiego wzgledu...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie .... tak jak sokram napisal ;)

wyjechales ze wszystko be tylko leowe jest ok bez podania ani jednego argumentu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegajac od tematu

Dzis strasznie chcialem sie dowiedziec jaka mam matryce w 6800 i nie jest to takie proste

,,,,ale np,jednym ze sposobow jest wejsc w menu servisowe i mamy wsio robiliscie to?

JAK NIE TO NIE ROBCIE :whip2:

A czemu nie robić , jeśli można zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...