Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

podajcie jakis portal na ktory moge zuploadowac bez sfakanych reklam wrrr......

Robert wrzuć tutaj, serwer kumpla mojego kolegi :arrow2:Upload plików - mariuszn.com więc lajtowo :wink4:

Ja zawsze go używam jak potrzebuje coś szybko wrzucić, wygeneruje Ci linka i możesz dawać zainteresowanym osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@

mierzyliście czymś innym niż licznik, bo pewnie do 300 trochę brakuje :P ale i tak szacun na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@

mierzyliście czymś innym niż licznik, bo pewnie do 300 trochę brakuje :P ale i tak szacun na forum :)

tak barometrem mierzylismy i bylo 1001hpa :decayed::grin::grin::decayed::decayed::grin:

nawet jka by licznik +20 klamal w co nie wierze to i tak 300peklo dla mnie jest ok licznikowo mialem najwiecej z malej goreczki ciut przed 330 ale to byl chyba max maxow na tym silniku :banan:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

320 to juz predkosc mega,niedostepna dla 99%aut

wiatr we wlosach mowie powaznie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy V8 w R8 wciąga olej podobnie jak w innych audi gdzie niby jest to wręcz na porządku dziennym.

P.S Fura zacna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie za***rdala to ciagnie,ale co to za problem?

ważne że nie zasyfia sie tak jak w RS4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice w predkości spokojnie mogą być zawyżone o więcej niż 8 %.A przy takiej predkosci o ponad 10 %.

cieszylbym sie ale mandat mowi co innego do 150kmh 5km klamie powyzej 200 jakies max 10-12km jest przeklamanie

zreszta paranoja bylo by wieksze przeklamanie w takim aucie ma jechac a nie udawac ze jedzie jak moj klekot a4 choc tamten licznikowe 260 z gorki robi :)

oleju nie bierze znaczysie na 1000km zapierniczania wzial moze ze 3 setki ale uwazam to jako nic

nie zasyfia sie bo ma inny silnik inaczej zasilany powietrzem i inaczej odpowietrzany te silniki akurat moc trzymaja

problem zasyfiania wystepuje tylko w rs4 bo maja kolektory powietrzne mocowane tak ze powietrze jest skierowane od dolu i olej paruje wprost do wlotu powietrza

i zakleja zawory wlotowe

ciezko spotkac rs4 ktora serie trzyma po 15tys km

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:48 ----------

Ciekawe czy V8 w R8 wciąga olej podobnie jak w innych audi gdzie niby jest to wręcz na porządku dziennym.

P.S Fura zacna:wink:

moj klekot przy mojej jezdzie a wierz mi nie cackam sie z nim od wymiany do wymiany nie dolewam kropli ale wymiany co 15tys km wiec nie wiem jak inne audi biora

sprzedawca mi powiedzial ze dolal na 10tys km 2.3 litra oleju do r8 wiec tragedii nie ma a nikt tym nie jedzie i nie jezdzil 120kmh to auto zbudowane jest pod predkosc i tak ma sie nim jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 200 10-12 km to jakies 5-6%.Potem wzrasta różnica.. wszystko się zgadza..przy 300 jest pewnie blisko 10%..może 8 cholera wie choć byłby to dobry wynik.

Tyle ze nawet 8% przy 320 km/h to zawyzone o prawie 26km/h

Co oczywiscie nie ma znaczenia jedynie stwierdzam fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wy tyle gadacie o tych przekłamaniach licznika... Ma furę, która objeżdża 99% aut spotkanych na drodze, daje mu dużo frajdy z jazdy do tego wygląda za***iście, a tu kłótnie czy przekłamuje o 8% czy o 10% :facepalm:. Jedzie licznikowe 320km/h i o tym jest filmik, jakby Brysio nie wrzucił tego filmiku to pewnie by było, że nigdy tyle nie pojedzie te R8.

Fura miażdży jajka, oby służyła i dawała dużoo radości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio, opróżnij skrzynkę bo chciałem wysłać do Ciebie PW i się nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wy tyle gadacie o tych przekłamaniach licznika... Ma furę, która objeżdża 99% aut spotkanych na drodze, daje mu dużo frajdy z jazdy do tego wygląda za***iście, a tu kłótnie czy przekłamuje o 8% czy o 10% :facepalm:. Jedzie licznikowe 320km/h i o tym jest filmik, jakby Brysio nie wrzucił tego filmiku to pewnie by było, że nigdy tyle nie pojedzie te R8.

Fura miażdży jajka, oby służyła i dawała dużoo radości :wink:

dzieki

dokladnie to samo mowie :) i wierzcie mi panowie zwisa mi czy jedzie licznikowe czy nie

cos tam jedzie i fajnie burczy a to juz mnie zadowala bo jest mega frajda z jazdy

Pablo skrzynke oproznilem :) sorrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem przez przypadek, przejrzałem i jest miazga p oprostu.. zazdroszczę :shock3:

ładny prezent na święta nie ma co :decayed: by dużo frajdy ciągle dawała życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...