Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym lista samochodów została zamknięta. Szybko poszło :guma:

wlasnie to czytałem, szok

[color=#333333][font=lucida grande]Jesteśmy zmuszeni poinformować was że mamy pełną listę zgłoszonych aut na VII VAG NYSA 2013 a tym samym zamykamy ją.[/font][/color]

[color=#333333][font=lucida grande]Otwieramy listę rezerwową na 100 aut które w razie rezygnacji zgłoszonych uczestników zajmą ich miejsce .Zgłoszenia proszę kierować na [email protected][/font][/color]
[color=#333333][font=lucida grande]
Każdy wpisany na listę rezerwową dostanie od nas odpowiedź .

Bardzo prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o rezygnacji z przyczyn losowych z tegorocznego zlotu i tym samym udostępnienie miejsca dla innych chętnych .

UWAGA !!!

Prosimy osoby które nie podały numerów rejestracyjnych auta z powodu jego zmiany - przerejestrowania o jak najszybsze poinformowanie nas . Jeżeli numery rejestracyjne nie zostaną podane osoba ta będzie usunięta z listy wjazdowej na VII VAG NYSA.

Naszym zamiarem nie była żadna selekcja , decydowała kolejność zgłoszeń.

Mamy na uwadze względy bezpieczeństwa tj dojazd służb porządkowych i ew ratowniczych oraz ograniczoną liczbę miejsc parkingowych pogarszających komfort uczestników spotkania .

Z wyrazami szacunku 
organizatorzy
grupa opolska vwgolf.pl[/font][/color]

Dobrze że to wkleiłeś, bo by mnie jeszcze wyrzucili za niezmienienie numerów rejestracyjnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, już 1700 aut się zgłosiło :shock3:. Z roku na rok coraz więcej chętnych i dobrze :wink:

Tylko 1300 miejsc było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:junior_tdi jak możesz to dopisz mnie do listy bo ja też jadę :naughty:.W tamtym roku nie dałem rady z wami w piątek bo fura stygła u lakiernika ale w sobote byłem.Kręciłem się koło twojej :a4fan:ale nie wiedziałem jak wyglądasz więc nie zagadaliśmy.Mam nadzieje ze w tym roku się uda :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:junior_tdi jak możesz to dopisz mnie do listy bo ja też jadę :naughty:.W tamtym roku nie dałem rady z wami w piątek bo fura stygła u lakiernika ale w sobote byłem.Kręciłem się koło twojej :a4fan:ale nie wiedziałem jak wyglądasz więc nie zagadaliśmy.Mam nadzieje ze w tym roku się uda :banan:

Junior to taki mały gość 150 cm w czapce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie każdy wie że Vag Nysa to nie jakaś mega prestiżowa impreza, tam chodzi o klimat i ludzi, a nie o lans ponad wszystko, więc tacy którzy się chcą pokazać nie muszą jechać, a już widać że nie jeden po to tam chce jechać :grin:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:junior_tdi jak możesz to dopisz mnie do listy bo ja też jadę :naughty:.W tamtym roku nie dałem rady z wami w piątek bo fura stygła u lakiernika ale w sobote byłem.Kręciłem się koło twojej :a4fan:ale nie wiedziałem jak wyglądasz więc nie zagadaliśmy.Mam nadzieje ze w tym roku się uda :banan:

Junior to taki mały gość 150 cm w czapce :decayed:

W czapce z daszkiem :naughty:. Ktoś taki tam się kręcił :decayed:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

Pany, nie każdy wie że Vag Nysa to nie jakaś mega prestiżowa impreza, tam chodzi o klimat i ludzi, a nie o lans ponad wszystko, więc tacy którzy się chcą pokazać nie muszą jechać, a już widać że nie jeden po to tam chce jechać :grin:

Pozdro

Tak masz racje że ludzie jadą tam zaistnieć i pokazać się w większości.Jeśli chodzi o mnie, ja jeżdżę w takie miejsce bo uwielbiam takie imprezy.Co do pokazywania to nie mam co, a że pisze o tym że nie dałem rady do samochód u lakiernika to nie świadczy o tym że auto szykowane na zlot tylko o tym że miałem nieprzyjemną sytuacje na drodze która wymagała ingerencji fachowca.Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:junior_tdi jak możesz to dopisz mnie do listy bo ja też jadę :naughty:.W tamtym roku nie dałem rady z wami w piątek bo fura stygła u lakiernika ale w sobote byłem.Kręciłem się koło twojej :a4fan:ale nie wiedziałem jak wyglądasz więc nie zagadaliśmy.Mam nadzieje ze w tym roku się uda :banan:

dopisany :wink:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

:hi:junior_tdi jak możesz to dopisz mnie do listy bo ja też jadę :naughty:.W tamtym roku nie dałem rady z wami w piątek bo fura stygła u lakiernika ale w sobote byłem.Kręciłem się koło twojej :a4fan:ale nie wiedziałem jak wyglądasz więc nie zagadaliśmy.Mam nadzieje ze w tym roku się uda :banan:

Junior to taki mały gość 150 cm w czapce :decayed:

:grin::grin:

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 10:39 ----------

Lista zgłoszeniowa na nysę już zamknięta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo nie dopisałem do listy niech mi tutaj zakomunikuje :wink:

Komunikuje "Frimuś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo nie dopisałem do listy niech mi tutaj zakomunikuje :wink:

Jade:wink:

:facepalm::facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jest jeszcze możliwość dopisania się?

jeżeli nie zgłosiłeś sie do organizatorów vag nysa to już raczej wątpie, bo zrobili ogranieczenie na ilość aut :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...