Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie jako nowicjusz z Katowic.

Obecnie jestem na intensywnym poszukiwaniu Audi A4 B8 2012-2014.

Dla Wszystkich Forumowiczów szerokości i do usłyszenia na forum.

Pinkusek

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam serdecznie

Mam moją Audiczkę 1.8t 163KM z 2003 roku od około 2 miesięcy :)

Zdążyłem już w niej wymienić rozrząd i dołożyć instalację gazową

Mam nadzieję że jest tu kilka osób z Katowic(Ligoty, Zadola, Piotrowic) z którymi można na garażu pomajstrować

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH.

NA FORUM JESTEM NOWYM UCZESTNIKIEM FORUM .

Spoiler

MIESIĄC TEMU ZAKUPIŁEM AUDI A4 B5 1.9 TDI ASB Z 2000 ROKU . W ZWIĄZKU Z TYM PROSZE O KILKA INFORMACJI . JAKI KOD MA SILNIK , AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW , CO ILE KM ROBIC WYMIANE OLEJU W ASB I JAKI OLEJ MOZE I W JAKICH GRANICACH WACHA SIĘ CENA WYMIANY ? BĘDĘ WDZIECZNY ZA INFO . POZDRAWIAM .

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Cześć :)

Jestem Michał, mieszkam w Poznaniu i stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi jakiś miesiąc temu (A4 B5 avant przedlift). Kupiłem sztukę która wymaga trochę nakładów ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się doprowadzić ją do stanu używalności :)

Opublikowano

Cześć Wszystkim.

Pochodzę z Kielc, trafiłem na Wasze forum podczas poszukiwań manual'i i tail'i do mojej A3 8P Sportback 2007 2.0TDi (BMN).

Mam nadzieję, że dzięki Wam i Waszym radom uda mi się naprawić usterki trapiące moją Niuńkę ;)

 

Pozdrawiam, Robert

Opublikowano

Witam wszystkich na forum . polska północna , Wejherowo . Od miesiąca  posiadam audi A4 B5 1.9 TDI z 2000 r. Do tej pory posiadałem 2 x audi 100 C3 i obecnie również 100 C4 . Myślę że będę mógł skorzystać z waszych porad odnośnie audi A4 które teraz używam ! 

Opublikowano

Witam wszystkich na forum :)

Opublikowano

siemka, mieszkam w Norwegii i od 2 miesięcy jestem posiadaczem A4B5 1.9 TDI z 99r.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów

Opublikowano

KrK się wita :)

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów. Zarejestrowałem się na tym forum ponieważ noszę się z zamiarem kupna Audi A4. Po wstępnym zapoznaniu się z forum widzę, że jest to największe i najlepsze forum o A4 w Polsce :)

Opublikowano

Witam jestem kris i posiadam Audi A4 1.8 turbo B8 . To już moje drugie Audi A4 pierwsze było A4 1.8 turbo B7. 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczy i fanów marki Audi

Opublikowano

Hej,

Nie pierwsze Audi ale pierwsze A4. Zobaczymy jakie będzie to "mzłżeństwo" ;)

 

Witam wszystkich:)

Opublikowano

Witam wszystkich na forum i życzę miłej nocy ☺️

Opublikowano

Wzajemnie[emoji6]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Miło powitać nowego forumowicza. 

Opublikowano

Jestem Mateusz, mieszkam w Przasnyszu. Posiadam a4 b5 od około roku, technicznie jest już wszystko jak być powinno teraz chcę się zająć jakimiś zmianami wizualnymi.  Na pewno będę inspirował się tym forum a pewnie i niejednokrotnie będę potrzebował pomocy. ;)

Opublikowano

Witam wszystkich

Opublikowano

Witam wszystkich ! 

Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 1.8T S-Line ?

Wcześniej jeździłem francuskim scenicem i szwedzkim Volvo , z niemiecką motoryzacja stawiam pierwsze kroki i liczę na wyrozumiałość ;)

Jestem z Bielawy Dolny Śląsk 60km od Wroclawia.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ! ?

Opublikowano

Witam klubowiczów ;)

Jest to moje pierwsze audi, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jestem pod wrażeniem, że na forum jest tyle przydatnej wiedzy.

pozdrawiam z lubelskiego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.