Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Właśnie stałem się (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.8 cabrio 2003r. Mam kilka pytań do posiadaczy cabrio ale to zapytam w innym temacie :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko wszystkim nadszedł czas by się należycie przywitać. 

Na imię mam Przemek ale możecie mi mówić Hazaj mam 29 lat natomiast  moja druga połówka jest młodsza o 16 lat a na imię ma (AUDI a4 b6 1.9 TDI_AWX_130km 2004r. Kombi ) od niedawna razem :) Mieszkamy w Piastowie pod Warszawą . 

Pragniemy wszystkich serdecznie przywitać i pozdrowić .  

NIECH MOC BEDZIE Z WAMI .

IMG_20170525_132649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów Audi.  

Mam 25 lat i od 5 lat jestem posiadaczem Audi A4 B6 2.5 TDI . Pierwszy korzystam z takiego rodzaju forum, mam nadzieję, że spodoba mi się :) 

Pochodzę z okolic k-pomorskiego. 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim.

Nazywam się Łukasz. Mam 24 lata.  Mieszkam w Małopolsce a dokładniej w Krynicy-Zdrój. Aktualnie poruszam się Audi A4 B5 1.9 TDI po lifcie. 

Pozdrawiam wszystkich ???

Edytowane przez ŁukaszekA4B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, Małopolska, Kraków

 

Witam wszystkich, jestem tu nowy :) Mam na imię Marcin mieszkam w Krakowie i przymierzam się do zakupu swojego pierwszego Audi. Obecnie użytkuję Octavię Kombi z nieśmiertelnym turbo klekotem 1.9 TDI o mocy astronomicznej 105 koni.

Spoiler

 

Trafił mi się krajowy egzemplarz A4 B8 Avant Polift z końca 2012 roku, modelowo 2013 wyposażony w silnik 2.0 TFSI (211 km), napęd Quattro i skrzynię S-Tronic (7 biegów).

 

Prosiłbym Was o informacje na co zwrócić uwagę przy oględzinach samochodu. Szczególnie interesuje mnie jak sprawdzić czy zamontowany w nim silnik nie żłopie oleju w nadmiarze (Kierownik Serwisu w ASO stwierdził, że z tego roku silniki są wolne od wad - pytanie ile w tym prawdy?!), oraz jak sprawdzić / gdzie sprawdzić skrzynię biegów. Niestety będzie to pierwszy mój samochód z przekładnią inną niż manualna, zatem moja wiedza jak ona powinna działać jest znikoma. Oczywiście będę wdzięczny za inne podpowiedzi na co zwrócić uwagę.

 

Pozdrawiam,

 

*To jest dział: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Z resztą pytań zapraszam na forum ->https://a4-klub.pl/forum/24-zakup-kontrolowany-kupujemy-auto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum jak i audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, jestem Andrzej i pracuję w fabryce puzonów, mój ojciec był drobnym fizykiem jądrowym, matka alkoholiczką... w wolnych chwilach wącham klej i ratuję świat :) a tak na serio to krzysiek z Opola :) w chwili obecnej sprzedałem swojego superbka i szukam A4 w Avancie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam na imie Patryk tak jak pewnie wyczytaliście z mojego nick'u. Powożę się moją Aśką tj. AUDI A4 B5 SEDAN 1.8 ADR tak jak pewnie zauważyliście tam i uwdzie na pomorzu. Myślę że to dobry pomysł dołączyć do waszego grona iż gdyż wyczytałem tu bardzo wiele ciekawych rzeczy na temat mego wozika. Zaczynam swą drogę aby Aśka wyglądała zacnie i zacnie się prowadziła. I wiem że Wy mi w tym pomożecie. Pozdrawiamy ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, 19 lat. Aktualnie toyota corolla e11 1.3 benzyna, ale mam na oku A4 B8 3.0 TDI. Motoryzacją interesuję się od zawsze, kiedyś bardziej motocyklami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z Toyoty Corolli e11 na B8? Zobacz ile do niego części kosztują - ja bym nie kupował :D

Edytowane przez Szmager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,
jestem ze Świdnicy na Dolnym śląsku, od wczoraj w posiadaniu Audi A4 B5, 1.9 TDI AFN :D Troszkę pracy trzeba w niego włożyć ale niedużym kosztem będzie wyglądał jak należy. Dlatego też jestem tutaj żeby troszkę wiedzy pochłonąć :D
19104799_12135337687713su0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! 

Witam wszystkich użytkowników. Chciałem wam przedstawić czym się poruszam. 

Mianowicie jest to A4 b7 avant z 2008 roku. Silnik jaki w niej siedzi to 2.0 TDI 170KM.  

Oceniajcie! :D

Snapchat-705093537.jpg

Edytowane przez Słomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

Mieszkam w Warszawie. Od niedawna jestem posiadaczem pięknej Audi A4 B6 z silnikiem 1.9 TDI AVF o mocy 131 KM :) Mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się doprowadzić moją A4 do jak najlepszego stanu i poddać wielu udanym modyfikacjom. 
Pozdrawiam serdecznie.

 

IMG_20170607_173211.jpg

IMG_20170607_173246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...