Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

dsc0581p.jpg

dsc0582co.jpg

dsc0583qx.jpg

dsc0584xm.jpg

Gril carbon. Czasochłonne jest to oklejanie. Zmieniam telefon, wiec będą lepsze zdjecia, bo te jak widac to kompletna porażka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem?:eusathink: sam coś myślałem żeby z grillem zrobić tak np. w czarny mat ale ten carbon... no nie wiem zrób zdjęcie tak w ładny dzień ale trochę z dalsza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie, jesli chodzi o rodzynki to ja musze sie pochwalic takim nabytkiem;

-1998

-1,9 tdi 90km orginalny przebieg 51000tys(kupilem z przebiegiem 4700tys serwisowana pierwszy wlasciciel z niemiec)

-skory kolorek szary

-podgrzewane fotele

-climatronic

i wszystko orginal i zadbana jak nowka nawet na oponach fabrycznych tak letnich jak i zimowkach letnie niestety 2 szt wyzucilem bo mialy bomby ale bieznik jeszcze dobry na zimowkach jezdze sa to poczciwe dunlop sport zapas na alusie nigdy nie wyciagany z bagaznika jeszcze bym wiele mogl pisac o stanie technicznym ale krotko mechanik jak ja zobaczyl i obejrzal na kanale to stwierdzil ze stan 2 letnigo dobrego auta

jedna wada jaka miala byl:thumbdown: porysowany przedni zderzak i blotnik oraz drzwi poprostu ta "babcia" ktora nia jezdzila juz byla w takim wieku ze co tylko wyjechala to gdzies zachaczyla wiec w koncu postanowila ja sprzedac i dzieki temu udalo mi sie ja od niej wyrwac:decayed:

auto w tej chwili stoi w zakladzie blacharskim ale jak tylko wszystko zrobia i ja wroce na swieta do kraju to wrzuce fotki

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

sorry panowie pomylilem fora to nie ten kolorek:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

kolorek audiczki-srebrny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę u Ciebie kolego ładną sztukę :wink: Przeczytałem cały Twój temat i muszę się zgodzić co do silnika 1,6. Sam go mam, nawet z tym samym oznaczeniem i tez sobie go chwalę. Auto mam 2,5 roku i złego słowa nie powiem. Wiadomo, że to nie jest 1,8T czy więcej, ale porównując z silnikami 1,6 innych marek ten jest na prawdę fajny ;) Jakieś mody planujesz robić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sam jeszcze raz wszystkie fotki pooglądałem, piękna jest :kox:

A gdzie kółko na lato? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło na lato jest, co prawda oryginalne sloneczko, ale kupilem je z autem, a na nich sa nowe opony letnie wiec narazie bd smigał :naughty: Jak bd ladnie u umyje padelko to dam fotki jakies.

Nie mila sytulacja przytrafila mi sie tylko na parkingu, gdzies, nawet nie wiem gdzie dokladnie, ktos przytulil sie do mego blotnika z prawej strony i mam brzydkie wgiecie. Ale coz sprawcy nie ma. Narazie nie bede robil

Planow nie mam, nie chce nic grzebac w prawie nowym aucie. Czasami szkoda mi w brudnych butach wejsc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło na lato jest, co prawda oryginalne sloneczko, ale kupilem je z autem, a na nich sa nowe opony letnie wiec narazie bd smigał :naughty: Jak bd ladnie u umyje padelko to dam fotki jakies.

Nie mila sytulacja przytrafila mi sie tylko na parkingu, gdzies, nawet nie wiem gdzie dokladnie, ktos przytulil sie do mego blotnika z prawej strony i mam brzydkie wgiecie. Ale coz sprawcy nie ma. Narazie nie bede robil

Planow nie mam, nie chce nic grzebac w prawie nowym aucie. Czasami szkoda mi w brudnych butach wejsc :D

mi raz chcieli ukraść lusterko :facepalm: ale teraz kupiłem dwa duże grzane :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to firma RESO, najwieksze bagno jakie znam. Po za tym nie wzieli pod uwage stanu auta sprzed zdarzenia, tylko ogolna cene rynkowa audi 80 1.9 td, a jak wszyscy wiemy, ciezko znalesc ciekawy i zadbany egzeplarz zwlaszcza w dieslu. Po za tym, od czasu zdarzenia (22.12.2012) jeszcze pieniedzy mi nie wyplacili, bo pomimo ze sprawca przyjal mandat, nie potwierdza okolicznosci zdarzenia i jest chyba sprawa w sadzie. Ja od 10.01.2013 zadnego pisma ani telefonu nie dostalem od RESO i podobno nie moge miec wgladu w sprawe i musze czekac na pieniadze bog wie ile czasu i nie wiem co mam robic. Moze ktos z Was jest ogarniety i cos podpowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...