Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba sobie kupie na wiosne:decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jak dla mnie mega to sie prezentuje :) modzik na przyszły miesiąc już zaplanowany jest :decayed:

Opublikowano

Przyznam, że z ori zderzakiem słabo to wygląda. Zdecydowanie lepsze jest połączenie ze zderzakiem z S4. Chodzi o kratki przy halogenach - całość wtedy lepiej się komponuje. Ale to oczywiście rzecz gustu...:wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak wyglada u mnie:

DSC_0617.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A montował tą dokładke ktoś? Bo ja takową zakupiłem i na środku ma takie 2 bolce do montowania i je chyba trzeba wyrezać bo nie ma co robić dziury w zderzaku , i przykręcaliście normalnie na wkręty ? Czy maCie jakieś inne metody ?

Opublikowano

si ja te dwa bolce obciolem na rowno , a reszte na wkrecikach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wy sie o taka dokladke boicie a ja o zderzak, dzis kolejny raz podejchalem za blisko i mi sie rozleciala dokladka :P Juz tak wyglada ze szkoda gadac :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema. Panowie odgrzewam kotleta :) chce zakupić sobie taka dokładeczkę. Powiedzcie mi czy bedzie jakaś różnica pomiędzy zakupem w ASO a na allegro: NOWA DOKŁADKA ZDERZAKA SEAT LEON CUPRA R 1ML805903 (4293196993) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - właśnie tą. Może ktoś u tego sprzedawcy nabywał i wypowie sie czy warto.

Opublikowano
  • Autor

Bierz ja mam od niego bo koles z okolicy.

Opublikowano

Dzieki i musze powiedziec ze masz kozak auto :-)

Pozdro

Opublikowano

Źle to nie wygląda ale jak dla mnie na s-linie robi lepszą robotę :wink:

Opublikowano

Źle to nie wygląda ale jak dla mnie na s-linie robi lepszą robotę :wink:

I tu się z kolegą zgodzę.:thumbup1:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Super to wygląda :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie mam w drodze dokladke.

W B6 sline cos trzeba w niej docinac by dopasowac do zderzaka ? Keidys Mialem w S3 to muslalem przyciac te bolce co sa posrodku bo sie usmiech robil i po bokach delikatnie przyciac bo byla za dluyga.

 

Jak sie sprawa ma w zderzaku  eslajnowym b6 ?

Opublikowano

na pewno przycinasz bolce mocujące bo są ci niepotrzebne, dokładka jest też trochę dłuższa jak zderzak i jak założysz na auto to końcówki trzeba uciąć trochę ;)

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie,  bolce mocujace wycinamy na równo czy nie do końca ? Bo są różne opinie ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie ma sensu obcinać "bolców", zdecydowanie lepiej jest wyciąć w zderzaku małe prostokątne otwory (nożykiem do tapet) i zatrzasnąć "bolce" w tych otworach - listwa lepiej się trzyma i nie odstaje. Resztę ładnie trzeba przynitować do zderzaka, ale bez podkładek!! , żeby przy ewentualnym krawężniku nie urwać listy razem ze zderzakiem. 

DSC_1455.jpg

Opublikowano
W dniu 22.06.2014 o 21:40, Tomi_81 napisał:

Źle to nie wygląda ale jak dla mnie na s-linie robi lepszą robotę :wink:

Wiadomo ale i na zwykłym też się ładnie układa. 

7fc2958c4a24d99aa3993bc9d1a1140e.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.