Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

ja nic nie robię, odpoczywam od samego rana, tzn od kiedy się przebudziłam :rolleyes:

jejku ale masz super :mysli: moze Ja tez sobie jakies malenstwo wyrezam i tak bede odpoczywal :mysli: :mysli: :mysli::wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: łOsa zjadłaś łoscypki? :decayed::tongue4:

ojej łoscypki fuj fuj fuj ale mimo wszystko smacznego fuj fuj fuj fuuuuj [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 23:17_________________________________________________łoscypki sa z sera podlaskiego robione ? :polew: :polew: :polew: :polew: czy z koziego ? czy z koziego a kozy podlaskie ? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku to foto nie jest zbyt korzystne :gwizdanie:

nie przesadzaj :) jest ok, ale jakoś tak bez uśmiechu, jakaś taka smutasowata na nim jesteś :decayed: I kolorki założyłaś ciemne i brak dużego uśmiechu... co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscypki są dobre:D

ok ok sa dobre ale mi nie smakuja słone poza tym to ser...mi sie zdarza tylko biały spozywac żółty NIGDY chyba ze topiony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku to foto nie jest zbyt korzystne :gwizdanie:

nie przesadzaj :) jest ok, ale jakoś tak bez uśmiechu, jakaś taka smutasowata na nim jesteś :decayed: I kolorki założyłaś ciemne i brak dużego uśmiechu... co jest?

czy mowa o zdjeciu z winem w tle :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 23:24_________________________________________________

deprecha jesienno zimowa chyba Rafale:rolleyes:

dobra deprecha nie jest zła :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deprecha jesienno zimowa chyba Rafale:rolleyes:

uuu... nieciekawie :no: W Twoim stanie powinnaś być wiecznie szcześliwa, pozytywnie nastawiona na otaczający Cię świat :) Dla dobra dziecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;) Co tam u najmniejszych, genetycznie obciążonych miłością do 4 kołek spod znaku 4 kółek?;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich

odnośnie podpisu osetki to ja dzisiaj za wycieraczką znalazłem kalendarzyk a4klubEU

czyżby zatrudnili ulotkowiczów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal ale az tak zle nie jest :good:

od stycznia ruszamy z budowa, tzn narazie z formalnosciami, ale to mnie bardzo cieszy, i wogole to jest ok, tylko jakos tak mnie ta ciaza troszke przytlacza... jeszcze sie chyba nie umiem odnalezc w tym stanie... ale bedzie dobrze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja musze sie wam do czegos przyznac... nigdy oscypków nie jadłem... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...