Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wymieniałem same końcówki wtryskiwaczy z boscha , korpus był wporządku . Różnica w mocy no i spalaniu kolosalna :D bez programu a przy deptaniu świat jest za mna czysty :D:decayed:

a jaki koszt takiej wymiany samych końcówek wtryskiwaczy?

Ja kupiłem na allegro 4 koncówki ( jedni mówią że to oryginał jedni że nie ) był znaczek handlowy boscha więc jak dla mnie oryginał to kosztowały mnie 600zł + 200zł u znajomego pompiarza który je wsadził i ustawił prawidłowo do nich kąt wtrysku . Od grudnia na nich latam i jestem bardzo zadowolony .

Opublikowano

AFN po programie w okolicy 6-7litrów :)

Opublikowano

najmniejsze spalanie w trasie: 4.75 l/100km

najgorsze spalanie : 10.45 l/100km

w mieście około 8 l/100km

Opublikowano

jeżeli stare leją nie wątpie w to ale zmieniając sprawne afn na axg(pisze o nich bo takowe mam) spalanie będzie na tym samym poziomie i to pod warunkiem że mod będzie dograny pod wtryski axg, a jeżeli na axg auto mniej nie pali tym bardziej na ahy tak nie powinno być ale ahy nie testowałem wiec mogę się mylić...:)

Opublikowano

AFN+216 + jeszcze pompa 11 nie wystrojone.W zyciu nie spadnie tak samo z dymem.

Spalanie około 7.5Litra Dymu od chu*a

Opublikowano

spalanie od 6-7 litrów na 100km w quattro po programie na ok 160koni (turbo awx, 0.216,egr zaslepiony, kat wywalony

moja jazda jest zazwyczaj agresywna z duza ilościa wypzredzania ...jadac w trase predkosciami 150-190km/h robie 900km na baku

Opublikowano

mi pali równe 6,0L tej zimy ale to przez pompe ahh, ciężko moda dopracować pod to ustrojstwo, styl jazdy bardzo agresywny, podobnie jak kolegi wyżej tylko nie zazwyczaj a non stop:) dziennie 30min miasta(14km) i 40min poza miastem(60km)

Opublikowano

AHY i AXG to calkiem rozne wtryski oba maja 220/300

AHY typowe 216

AXG to wtryski ktore sa mniejsze(0.203) ale maja wydajnosc jak AHY co jest chyba troche nie prawda wedlug mnie.

Opublikowano

Na korpusach sobie sprawdz mialem od AHY i AXG w reku kit ze nie sprawne i wiem jakie maja cisnienia:decayed:

Opublikowano

Panowie, jak już o spalaniu, jakie macie spalanie jak lecicie po autostradzie między 130 a 140kmph?

Opublikowano
Panowie, jak już o spalaniu, jakie macie spalanie jak lecicie po autostradzie między 130 a 140kmph?

z 6-7 pewnie, nie ma co na FIS patrzeć

mój robur ostatnio coś się w chlajusa zaczął bawić, 16 marca strzeliło 5 lat jak się turla ze mną i coś mi się widzi, że muszę vaga zapiąć, tylko niech się cieplej zrobi :decayed:

Opublikowano

8.0 przy 190? To w ogole mozliwe?

Na FIS nie patrze bo nie mam :(

Opublikowano

W mieście ok 7l. trasa ok 6l przy pełnym stanie.. na 500km autostrady i 100 górek itp udalo mi sie zejsc do ok 5,2 L

Opublikowano

6-7 litrow w cyklu mieszanym AFN+216+AWX+fmic kat i egr out. 100% po Wroclawiu jezdzac bardzo dynamicznie :decayed: udalo mi sie spalic maksymalnie 8/100 :wink:

Opublikowano
6-7 litrow w cyklu mieszanym AFN+216+AWX+fmic kat i egr out. 100% po Wroclawiu jezdzac bardzo dynamicznie :decayed: udalo mi sie spalic maksymalnie 8/100 :wink:

mi na tym samym zestawie ostatnio na odcinku 900km: 50%trasa 50% miasto (krótkie odcinki) zjadł średnio 6,3L/100km (a wg. fisa 6,5) :decayed: oczywiście nie było mowy o jakimś ecodrivingu :wink:

Opublikowano

ja mam w passacie b5 afna to średnio pali 8l w mieście a w trasie schodzi tak do 6,5l tyle,że mam syncro

Opublikowano
6-7 litrow w cyklu mieszanym AFN+216+AWX+fmic kat i egr out. 100% po Wroclawiu jezdzac bardzo dynamicznie :decayed: udalo mi sie spalic maksymalnie 8/100 :wink:

mi na tym samym zestawie ostatnio na odcinku 900km: 50%trasa 50% miasto (krótkie odcinki) zjadł średnio 6,3L/100km (a wg. fisa 6,5) :decayed: oczywiście nie było mowy o jakimś ecodrivingu :wink:

czyli z naszymi padakami jest wszystko w porzadku ;)

Opublikowano

trasa 4,5-5 miasto 6-7,5 1,9tdi 110km

Opublikowano
trasa 4,5-5 miasto 6-7,5 1,9tdi 110km

tylko pozazdrościć :wink:

czego? to normalne spalanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.