Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN


swiezak84

Rekomendowane odpowiedzi

2500 km z Tarnobrzega do Hannoveru oraz powrót. Różne prędkości - komp pokazał 5,7 na tym dystansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa predkośc do 130 przy wyprzedzaniu natomiast stała z reguły 110 spalanie 4,6-4,7 l. Miasto bez klimy 5,8 l. Z klimą 6l. Niestety teraz brak mocy nie idzie powyżej 3000 obr. spalanie 8,5-9 l miasto

Wyczysc turbo.. mialem to samo i po tym zabiegu inny samochod.. 215 licznikowe (197 GPS) leci na luzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa predkośc do 130 przy wyprzedzaniu natomiast stała z reguły 110 spalanie 4,6-4,7 l. Miasto bez klimy 5,8 l. Z klimą 6l. Niestety teraz brak mocy nie idzie powyżej 3000 obr. spalanie 8,5-9 l miasto

Wyczysc turbo.. mialem to samo i po tym zabiegu inny samochod.. 215 licznikowe (197 GPS) leci na luzie :D

Turbo czysciłem 10000 km temu wiec watpie zeby kierownica znowu staneła zloguje autko wagiem i zobaczymy. Ok nie śmiece tematu pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1015 km na pełnym zbiorniku.zalane pod sam korek,wyjezdzone prawie do zera.(powiedzmy ze cykl mieszany trasa miasto)ile miesci sie w baku AFN-a?kurcze ok 3 lata temu na pełnym zbiorniku zrobiłem prawie 1300 km(trasa z Nowego Sącza do Koszalina i kawałek zpowrotem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1015 km na pełnym zbiorniku.zalane pod sam korek,wyjezdzone prawie do zera.(powiedzmy ze cykl mieszany trasa miasto)ile miesci sie w baku AFN-a?kurcze ok 3 lata temu na pełnym zbiorniku zrobiłem prawie 1300 km(trasa z Nowego Sącza do Koszalina i kawałek zpowrotem)

Do mojego wchodzi 65 l + w ukrytym 8 litrów łacznie 73 litry pod sam korek. Mój rekord 1480km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od wymiany silnika caly czas sprawdzam spalanie ale to z ciekawosci bardziej.po wymianie zrobilem juz 30tys silnik suchutki,nie bierze oleju .spalanie w miescie czyli tankuje do pelna wyjezdze ze 400km i znow do pelna ten sam dystrybutor ostatnio wyszlo 6,3aw mrozy max 7litrow.w trasie potrafi zejsc do 5l +-0,5l.nie sa to bajki tylko na przelomie 30tys sprawdzane spalanie.zeby nie bylo nie mam mowy o psj tylko na zegarze doladowania bardzo czesto widze 0,9bara wiec but w podlodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AVG ale to prawie to samo co AFN. Ostatnio po zatankowaniu do pełna rezerwa zapaliła się po przejechaniu 1075 km.

Dwa lata nim jeżdżę, głównie w trasie i spalanie mam w granicach 4,8l do 5,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje AFN przy wtryskach 0.216 spala :

Cykl mieszany ( średnie miasto + 8km trasy) 5.8 - 6,0

Krótka trasa ( 60km ) do 120km/h - 5.3

Oczywiście mówimy o zimie

Zobaczmy jak to będzie w wiosna/lato ;D jak kupiłem AFN we wrześniu to lały wtryski i chlipał 1,5l więcej:doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie 5,7 a jak wiekszy mróz ok 6,7 .odcinki ok. 6 do 16 km-głównie wieś i miasto, trasa sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afn seria quattro

miasto 100% na 55l robie ok 900km

spalam wiec 6 litrow z malym hakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem same końcówki wtryskiwaczy z boscha , korpus był wporządku . Różnica w mocy no i spalaniu kolosalna :D bez programu a przy deptaniu świat jest za mna czysty :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem same końcówki wtryskiwaczy z boscha , korpus był wporządku . Różnica w mocy no i spalaniu kolosalna :D bez programu a przy deptaniu świat jest za mna czysty :D:decayed:

a jaki koszt takiej wymiany samych końcówek wtryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...