Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN


swiezak84

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem same końcówki wtryskiwaczy z boscha , korpus był wporządku . Różnica w mocy no i spalaniu kolosalna :D bez programu a przy deptaniu świat jest za mna czysty :D:decayed:

a jaki koszt takiej wymiany samych końcówek wtryskiwaczy?

Ja kupiłem na allegro 4 koncówki ( jedni mówią że to oryginał jedni że nie ) był znaczek handlowy boscha więc jak dla mnie oryginał to kosztowały mnie 600zł + 200zł u znajomego pompiarza który je wsadził i ustawił prawidłowo do nich kąt wtrysku . Od grudnia na nich latam i jestem bardzo zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli stare leją nie wątpie w to ale zmieniając sprawne afn na axg(pisze o nich bo takowe mam) spalanie będzie na tym samym poziomie i to pod warunkiem że mod będzie dograny pod wtryski axg, a jeżeli na axg auto mniej nie pali tym bardziej na ahy tak nie powinno być ale ahy nie testowałem wiec mogę się mylić...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN+216 + jeszcze pompa 11 nie wystrojone.W zyciu nie spadnie tak samo z dymem.

Spalanie około 7.5Litra Dymu od chu*a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie od 6-7 litrów na 100km w quattro po programie na ok 160koni (turbo awx, 0.216,egr zaslepiony, kat wywalony

moja jazda jest zazwyczaj agresywna z duza ilościa wypzredzania ...jadac w trase predkosciami 150-190km/h robie 900km na baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pali równe 6,0L tej zimy ale to przez pompe ahh, ciężko moda dopracować pod to ustrojstwo, styl jazdy bardzo agresywny, podobnie jak kolegi wyżej tylko nie zazwyczaj a non stop:) dziennie 30min miasta(14km) i 40min poza miastem(60km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHY i AXG to calkiem rozne wtryski oba maja 220/300

AHY typowe 216

AXG to wtryski ktore sa mniejsze(0.203) ale maja wydajnosc jak AHY co jest chyba troche nie prawda wedlug mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na korpusach sobie sprawdz mialem od AHY i AXG w reku kit ze nie sprawne i wiem jakie maja cisnienia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak już o spalaniu, jakie macie spalanie jak lecicie po autostradzie między 130 a 140kmph?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak już o spalaniu, jakie macie spalanie jak lecicie po autostradzie między 130 a 140kmph?

z 6-7 pewnie, nie ma co na FIS patrzeć

mój robur ostatnio coś się w chlajusa zaczął bawić, 16 marca strzeliło 5 lat jak się turla ze mną i coś mi się widzi, że muszę vaga zapiąć, tylko niech się cieplej zrobi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 litrow w cyklu mieszanym AFN+216+AWX+fmic kat i egr out. 100% po Wroclawiu jezdzac bardzo dynamicznie :decayed: udalo mi sie spalic maksymalnie 8/100 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 litrow w cyklu mieszanym AFN+216+AWX+fmic kat i egr out. 100% po Wroclawiu jezdzac bardzo dynamicznie :decayed: udalo mi sie spalic maksymalnie 8/100 :wink:

mi na tym samym zestawie ostatnio na odcinku 900km: 50%trasa 50% miasto (krótkie odcinki) zjadł średnio 6,3L/100km (a wg. fisa 6,5) :decayed: oczywiście nie było mowy o jakimś ecodrivingu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 litrow w cyklu mieszanym AFN+216+AWX+fmic kat i egr out. 100% po Wroclawiu jezdzac bardzo dynamicznie :decayed: udalo mi sie spalic maksymalnie 8/100 :wink:

mi na tym samym zestawie ostatnio na odcinku 900km: 50%trasa 50% miasto (krótkie odcinki) zjadł średnio 6,3L/100km (a wg. fisa 6,5) :decayed: oczywiście nie było mowy o jakimś ecodrivingu :wink:

czyli z naszymi padakami jest wszystko w porzadku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 4,5-5 miasto 6-7,5 1,9tdi 110km

tylko pozazdrościć :wink:

czego? to normalne spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...