Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

afn automat miasto 5,5-6,5 trasa do 5

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

po chipie :)

Opublikowano

sprawdzone tankowaniem do pełna czy fisem?

Opublikowano

fis sprawdzony tankowaniem i dalej odczyty z fisa

Opublikowano

Mi przy 170km/h jara około 6,8-7,4 (według FISA)...

Opublikowano

Moj AFN 110 koni 5.5 w cyklu mieszanym z klima nawet w zime a ostatnio przy jezdzie do 120 zrobilem 4.3 wyliczone z cpn-u i z kalkulatorem :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

teraz robię logi i obroty chodzą do 4000 + trochę szybkiej jazdy po mieście i wyszło 5,8L/100. liczone na stacji, lane do pełna x 2 na tym samym dystrybutorze, paliwo shell.

Opublikowano
  • Autor

kurde, ja ostatnio cały bak wyjezdziłem praktycznie w trasie, zero jazdy w korkach po miescie. jezdziłem jak dziadzia, autostrada max 100-110 do roboty, z powrotem inna drogą 70-80km/h i spalanie mi wyszło 5,6.... wiec ja nie wiem jak wam moze wychodzic tak niskie spalanie, po prostu niemozliwe to jest...

Opublikowano

Mi w cyklu mieszanym afn 130ps z Q wg fisa wciaga 6.3 - 6.7 ile realnie tego nie wiem :hi:

Opublikowano

styl jazdy, stan silnika i pokonywana droga to klucz do małego spalania, mi przy normalnej jeździe w warunkach mieszanych(20min trasy i 15min miasta) spalił w zeszłym roku 5,3L(jeden zbiornik poświeciłem dla dobra nauki by wiedzieć ile by palił normalnemu użytkownikowi drogi), wiec na samej trasie na pewno było by mniej, w dodatku ja nie mam serii, ale to nie ma nic do rzeczy, seria czy nie seria jak wszystko zrobione jak należy ma palić tyle samo przy takim samym stylu jazdy, przy mega gnieceniu pali równe 6L i powiem że nie sądzę by komuś udało się by spalił więcej:D nie mam fisa, tankuje pod korek i liczę potem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Prawda jest taka, że trzeba się nauczyć jeździć, żeby mało palił.

Mój afn ma 340 000km, przebieg jest oryginalny na 100%. Spalanie nigdy nie przekroczyło 6l. Średnie mam na poziomie 5,5-6l z klimą. Myślę, że da się zejść niżej stosując emerycki styl jazdy :)

Opublikowano
  • Autor

no ja ostatnio taki stosowałem.... za to mialem niedawno wypad z wawy do ostródy, butowałem na trasie cały czas i spalanie wyszło 5.4... wiec nic z tego nie rozumiem :(

  • 1 rok później...
Opublikowano

a co powiecie na takie spalanie 100zl ok 20l ON w miescie odcinki codzienie 4km pozniej 1.5km i jednego razu 50km i 11km przzy temp ok -2 a wyszlo tylko 210km co wy na to? pare razy zczytalem na VAGU blad przeplywki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie ostatnio było jak u kolegi wyżej dwa pełne baki zalane po 58 litrów a zrobiłem jakieś 620 km, czyli spalanie 9-10 l z tym,że pojawił mi się problem, chyba z turbo, ja mu deptam a on się zbiera jak matiz, wcześniej była pompa uszczelniana może też coś źle ustawili, w każdym razie ostatnio wymieniłem sprzęgło, filtry i płyny i o dziwo na razie zbiera się jak wcześniej aż miło :) zobaczymy jak ze spalaniem ale na razie to chyba mam jakieś miejsce na podium "największego spalania"

Opublikowano

W A6 C5 z tym silnikiem udaje mi się przekroczyć 10 :(

Z tym, że w 80% jazda po Wrocławiu :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi tak jak teraz pali okolo 7,3L po miescie, latem 6,3l a na trasie 5-5,2. Caly czas z klima i muza :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

AVG+ czyli nowszy AFN (wtryski 216+turbo ASZ) - miasto 6-7 trasa 4-7 w zależności od średniej prędkości wyprzedzania itd...

  • 1 rok później...
Opublikowano

U mnie z tankowania po przejechaniu 320km z jazda po mieście...odcinki do pracy po 20km w jedną strone wychodzi mi 6,8 na setkę

Opublikowano

U mnie w AFN takie spalanie pokazuje :)

62f4a1b9bcac3613.jpg

Edytowane przez _Solar_

Opublikowano

im większa dawka ustawiona tym mniejsze spalanie pokazuje fis z tym ze to ma się nijak do faktycznego spalania

Opublikowano

mi spalał latem 4.38 l/100 km faktycznie od pełnego do prawie pustego zbiornika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.