Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

...a wpłyną jeszcze bardziej bo nie bede dobrze spał póki programu nie zrobie :chytry:

zrobić zawsze warto - tylko przy 2.5 na jakiś mega przyrost nie licz - one różnie po programie wychodzą.

ale fakt faktem - śmigać będzie lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

...a wpłyną jeszcze bardziej bo nie bede dobrze spał póki programu nie zrobie :chytry:

zrobić zawsze warto - tylko przy 2.5 na jakiś mega przyrost nie licz - one różnie po programie wychodzą.

ale fakt faktem - śmigać będzie lepiej :wink4:

Diman z Majkim mieli +25 ps i byli mega zadowoleni... nie licze że odrazu bede miał 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Pucek , rezaj rezaj !! :good:

Panowie - potrzebuję opini , mam do kupienia opony letnie Fulda 205/55/R16 dobre w 90%(po jednym sezonie)za 730PLN (180PLN/szt) - opłaca się ?? czy ma ktoś może coś lepszego do polecenia - bo chciałbym jakieś szybko nabyć

czy ja wiem ja swoje opyliłem za 500 jak wytargasz je za 650 to wydaje mi sie że warto kwestia jeszcze ile maja milimetrów jak 7 mm to :good:

A ty swoje skąd wytargałeś ?? no po weekendzie podjade do mnie do firmy - do Toyoty i zobacze sobie te opony na magazynie.A mam troche ciśneinie , bo teraz mam na to gotówkę , a znając życie później już jej nie będziewięc szukam czegoś do końca następnego tyg. Dzięki za poradę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca praca praca i ogar wyjazdu do Livi - krotko mowiac, masakra z czasem - nawet nie zdarzylem sobie zaklepac mechaniora na demontaz sprzegla - choc wsumie ostatnio pocisnalem 250 i twardo caly czas trzymalo o_0 takze chyba do stycznia sie wstrzymam z radzikowskim - a tymczasem tylko do lakiernika oddam te nadkola porobic :/

musze zmienic sobie grafik bo piatki teraz zawsze robie do 22 i nie da rady wpadac na spota :/

wczoaj mialem pierwszy luzniejszy dzien to porobilem fotki furexa i wrzucilem temat na foum :)

jak masz wolne wtorki to wpadaj do kato o 19tej , przynajmniej fajni ludzie przyjeżdżają :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam.

Niestety stało się tak jak pisałem wczoraj :kwasny:

jutro jestem w pracy od 14 do 22 wiec nie będzie mnie na spocie ... ku*wa a miało być tak pięknie :drinks:

Ale co się odwlecze to nie uciecze :decayed: więc jak nic nie stoi na przeszkodzie to browarek przywożę na następny spocik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Miron widzialem dzis ta oktavie miales racje z przodu i z tylu ma kamerki stala sobie kolo Auto bum kurde i teraz po co wyrezane mi auto :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca praca praca i ogar wyjazdu do Livi - krotko mowiac, masakra z czasem - nawet nie zdarzylem sobie zaklepac mechaniora na demontaz sprzegla - choc wsumie ostatnio pocisnalem 250 i twardo caly czas trzymalo o_0 takze chyba do stycznia sie wstrzymam z radzikowskim - a tymczasem tylko do lakiernika oddam te nadkola porobic :/

musze zmienic sobie grafik bo piatki teraz zawsze robie do 22 i nie da rady wpadac na spota :/

wczoaj mialem pierwszy luzniejszy dzien to porobilem fotki furexa i wrzucilem temat na foum :)

jak masz wolne wtorki to wpadaj do kato o 19tej , przynajmniej fajni ludzie przyjeżdżają :polew: :polew:

:kwasny::thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu zglaszasz sie do konukrsu foto ?

Dziś ostatni dzień ale jakoś nie mam przekonania do tych fotek co mam ;( a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge wysłać fotke na grudzien ?? :naughty:

u góry takie duże czerwone : KONKURS FOTOGRAFICZNY na najładniejsze zdjęcie A4 - zapraszamy do głosowania.

kliknij tam :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: pytanie na dziś kto w Zabrzu jeździ granatową b5 w sedanie, benzyniak z naklejką na tylnej klapie?? :mysli: bo mnie minął w mojej służbówce (ale to norma jak u Miszki bo moje palio 1,2 fire szału nie robi) i pojechałłłłłłł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: pytanie na dziś kto w Zabrzu jeździ granatową b5 w sedanie, benzyniak z naklejką na tylnej klapie?? :mysli: bo mnie minął w mojej służbówce (ale to norma jak u Miszki bo moje palio 1,2 fire szału nie robi) i pojechałłłłłłł

może Kris?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Piterra

kąt OK tylko dalej nie umiem auta odpalić :polew: :polew: ch.. wie co mu jest, żeby jeszcze w jakichś określonych warunkach sie tak działo to nie raz może być 0 stopni i pali od razu a raz wystarczy że wiatr zawieje i dopiero za 3 :kwasny:

a no i of course wciąż Ci lece browar za to ustawienie :) bedziesz jutro na zlocie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie będzie mnie jutro :kwasny:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 19:14_________________________________________________ale jak się tak upierasz to zawsze możesz przez Krola przekazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...