Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

kurde Ty mi sam Miron nie wyjeżdzaj z takim haslem...

tak co wszyscy będa!!! i w rybniku juz nie pada...a jak tam Gliwice? będzie dobrze

widzimy sie o 19 na Arenie! ! !

edit

d*pa...pogoda wszystko zj**...a:/

ehhh...no szkoda...a miało byc tak fajnie :( :( :(

mam nadzieje że w przyszłym tygodniu będzie NAS DUŻO :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa Śląska pomocy, potrzebuje kupic przepustnice do mojej...jak zobaczylem ceny nowych to srednio to widze ;).......moze ma ktros jakas na zbyciu, albo kogos kto naprawia czy sprzedaje uzywki......pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nikogo zniechęcać - ale pytanie czy przy tej pogodzie ktoś będzie

nie wierzę w to co napisałeś :bicz3: :polew: :polew: :polew:

ale ogólnie było jak zwykle sympatycznie :good: choć początkowo były tylko 2 :a4fan: ale ogólnie było 5 :a4fan: no chyba że coś w liczeniu pochrzaniłem

Jak zwykle niech żałują CI co ich nie było

Pozdro dla wszystkich

_________________________________________________

acha prosiłbym kolegę z tej 180 konnej :a4fan::quattro: o przytaszczenie VAG'a na następny SPOT jeśli to nie problem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze że pogoda was nie wystraszyła. Nie mogłem być bo akurat walcze z remontem i nawet mrugać mi sie nie chciało.Na następny SPOCIK wpadne napewno.Widze że potrzebny jest VAG na wszelki wypadek też wezmę .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajta - wielki szacun dla tych do mimo pogody byli :notworthy: chyba jednak było warto bo po 19.00 chyba przestało padać - strasznie mi głupio że nie pojechałem :bag: ale jak się jejździ z żonką i maluszkie to troszke inaczej sie patrzy ( tyle z tłumaczenia się :wink4: ) - a co do następnego to jutro z rana lecę na urlopik więc odpadam - trzymajcie zlociki i cały Wątek na najwyższym poziomie - mam nadzieje że będzie Was mega dużo w piątek - pogoda ma być :good: - pozdrawiam ( od jutra bez netu ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie, ekipa z Rybnika i Wodzisławia sie wybierała :naughty: no ale jak miron smsowo zarządził ze spotu nie ma to nie pojechaliśmy :no: heheh szkoda..... bo jak widzę spot był.... no nic następnego spota na pewno nie odpuścimy :>

panowie przyznać sie który umył auto przed spotem ?? to dlatego pewnie padało.....

pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja umyłem...

heh ale nie liczyłem że ten pech dalej mnie prześladuje:/ jednak mogliśmy jechać!!!:/ żałuje

ale na poprawe nastroju mówie już że cały tydzień ma być extra pogoda więc napewno spot się uda!!!

pozdrawiam i z mojej strony sorki że nie pojechaliśmy:/ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojechałem na 19 :embarrassed: bo myślałem,że nici ze spotu przy tej pogodzie.Ale nie dało mi spokoju i podjechałem na 20.Byłem tym 5.Same benzynki B5 były :tongue4::good:

A ty się Miron urlopuj i odpoczywaj.Ja niedługo też wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wrocilem po tygodniu urlopowania na mazurach :):) fajnie bylo bo nie padalo od poniedzialku a uwas podobno urwania chmury byly :P:P

P.S

co do hamulcow MIron to byl dym bo jednak te felgi sa cale zamkniete i nie przepuszczaja za duzo powierzta ale ogolnie efekt fajny hehehe naprwde fajnie sie w zakrety wchodzi :D

a co to piatku no ja bede napewno na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk nie buj d*py, sam nie pojedziesz... :cool1::naughty: Ja pojade na bank, no chyba że skasuje auto (odpukać) bo ostatnio mam tego typu cyrki :polew:

to jak już się wychyliłeś to tera rób liste... :good:

ps. Kolego BERCIOL... jak możesz to wpadnij i przytaszcz go, ta inspekcja mruga i mruga... :tongue4:

NAO jedziemy...musze wkońcu się przejechać 1,8T...w dodatku na gazie bo interesuje się takim ostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi żona nie będzie za bardzo marudzić (bo w sobotę wyjeżdżamy na urlop) to będę

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam zbyt dobrych wiesci..... nie wiem czy wpadnę bo moja mi truje ze na jakaś imprezę mam iść..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: normalnie taka wojna o to ze szok ! ale jeszcze dam znac....

dzis zrobiłem układ wydechowy... katalizator do środka rurka..... mmmmmmm różnica jest :naughty: trochę mi tej mocy brakowało.... teraz juz wciska do fotela - jest dobrze :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam zbyt dobrych wiesci..... nie wiem czy wpadnę bo moja mi truje ze na jakaś imprezę mam iść..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: normalnie taka wojna o to ze szok ! ale jeszcze dam znac....

dzis zrobiłem układ wydechowy... katalizator do środka rurka..... mmmmmmm różnica jest :naughty: trochę mi tej mocy brakowało.... teraz juz wciska do fotela - jest dobrze :cool1: :cool1:

to wpadaj wpadaj zobaczymy jak fajnie wydech chodzi ??

LISTA CHETNYCH NA SPOCIK 01.08.2008

1.pucek2509

2.piterra na 60%

3.M@rk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja generalnie będę na jakieś 50% bo musze jeszcze gdzieś zajechać także jak będę to koło 20 dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ SLABO zeby robic zapisy kto bedzie na spocie:P:P

czemu slabo ??? jak to mam rozumiec ? jak dobrze zauwazyles spoty w gliwicach sa od niedawna wiec kazdy musi poznac kazdego wiec lepeij na poczatku robic liste a z czasem zrobic sie stala ekpia i bedzie wszytsko jasne pozniej bedzie wpadal kto bedzie jeszcze chcial .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...