Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ja też się melduje - dzięki wszystkim za udanego spota ( pogoda nas dziś rozpieszczała ) - fajnie, że jednak troche się nas nazbierało - no i imponująca ilość BP była ( o 1.8T nie wspominając ) :wink4:

Następnym razem zatankuje Hummera do pełna - to każdy będzie miał możliwość przejechania się :good:

I jeszcze jedno ( sprawa organizacyjna ) dziś wszyscy byli tacy rozgadani, że na koniec ostatecznie nie zapytałem o jedno :

Spotykamy się o 18.00 czy o 19.00 ? Jaka decyzja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

NAO dzięki za fotke całkiem nieźle wyszła ta moja Padlinka :polew:. Miron czemu tak późno wyciągnąłeś ten sprzęcik z ukrycia :no: szkoda że miałem tak mało czasu, może następnym razem będę miał go więcej. Pozdrowionka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak szybko pozbierali? :thumbdown:

O 20:15 ostatnie 3 furaki umykały w pośpiechu. Chyba Gliwice, Rybnik i Wodzisław -

- swoją drogą fajnie wyglądaliście, każdy inny kolor, jeden za drugim :)

Jechałem trochę za Wami ale mnie nie rozpoznaliście bo byłem incognito :cool1:

i w końcu zgubiłem Was na światłach w Sośnicy :decayed:

I pustość pozostała. Ja tu pędzę na złamanie karku żeby zasilić szeregi

no i zobaczyć tego osławionego hummera, a tu qpa. :(

A taka fajna pogoda była... Ehhh... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kriu poważnie jechałeś ? trzebabyło dzwonić wcześniej dla przygody - szkoda że się mineliśmy i fajnie że miałeś chęci podjechania :good:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 10:18 _________________________________________________Nao jak masz więcej fotek to wklejaj je w odpowiednim dziale ( wiesz jakim ) z datą z jakiego dnia są fotki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spociku ogólnie było super tylko no jakby nie patrzeć trochę mało nas było (ale mówią że w małych grupach lepiej się można poznać) troszkę szkoda że kolega Krisu nie dojechał na czas ale nie był to ostatni spocik. Fajny ten Hammerek był jak go jeszcze kiedyś Miron weźmiesz muszę się przejechać :> I tak jak mówiłem niestety wczoraj byłem chory i dziś to odczuwam (39 gorączki) chociaż w sumie i tak było warto :th:. I jeszcze jedno odpowiadając Miron na twoje pytanie:

Spotykamy się o 18.00 czy o 19.00 ? Jaka decyzja ?

Ja proponuję jednak 19 i wogóle jak już pojechałeś padła jeszcze raz propozycja nad zastanowieniem się nad parkingiem pod areną. Warto to obgadać.

A i jeszcze jedno bym zapomniał, słyszałem że ta butelka z wodą którą potrąciłeś jak odjeżdżałeś chce cię pozwać do sądu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę po zdjęciach że jednak mało was było.Ja wpadłem na chwilę z pracy zobaczyć o 18 to był tylko Miron i chyba ty Nao.Na przyszłość jak dla mnie z moją robotą to godzina nie gra roli bo albo będę albo nie.Zależy od tego jak mi ustawią grafik.Taka niewdzięczna robota :wallbash:

Pogoda była fajna więc tym bardziej żałuję,że nie byłem a żonka też z niunią w pracy.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wolałbym parking przy Arenie

ale może zróbmy małą ankietę? :gwizdanie:

godzina 19 może być :good:

Już jest nowy wątek (ankieta) zapraszam do głosowania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłem być zawoziłem małego klubowicza do dziadków na wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrąciłem jakąś butelke przy wyjeździe :mysli: żartujecie - nic nie słyszałem i nie czułem ( a ruszałem z gracją :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrąciłem jakąś butelke przy wyjeździe :mysli: żartujecie - nic nie słyszałem i nie czułem ( a ruszałem z gracją :wink4: )

No ja myślałem że ci co najmniej 3 poduszki odpaliły :polew: to że się skapowałeś że coś jest nie tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrąciłem jakąś butelke przy wyjeździe :mysli: żartujecie - nic nie słyszałem i nie czułem ( a ruszałem z gracją :wink4: )

obawiam sie ze te wgniecenie na zderzaku będzie cię troszkę kosztowało :gwizdanie: no nie gadaj,jeszcze tego nie zauważyłeś :przebiegly:

hahahahah

a ruszałem z gracją
:polew: :polew: :polew: nie zauważyłem ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Na prośbe Waszą - zmieniam godzinę naszych spotkań z 18 na 19.00

co do miejsca to twra ankieta w której możecie ( a nawet powinniście ) zagłosować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...