Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja JADE :> :naughty:

heh olewam wszytsko i jade na spota :polew: więc Miron o 17:20/30 na Shell Gliwice? walnij godziną to Rybnik przybędzie, niewiem jak długo trzeba jechać z Gliwic do Zabrza więc czekamy na info :wink4:

pozdro!

ps. nie myć autek bo będzie padał deszcz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

dla upewnienie , piatek godz 17 20 M1 zabrze ? pozdro

od 18.00 w górę pod Norauto w M1[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:36 _________________________________________________

ja tez wpadne na najbliższego.....musze cos porównać :D bedzie ktoś z silnikiem 1.8 t b5 ?:) pozdrawiam

no ja będę bankowo :) niestety pierwsze spotkanko opuściłem.... niestety wypadek samochodowy mojej siostry i komplikacje..... ale w ten piątek bede :)

Miron to jak Pucek nie pojedzie to sie spotkamy na tym shelu ok ? bo ja też nie chce błądzić, tylko podaj dokładną godz :good: niestety nawigacja poszła sie je** w wypadku:(

jadę na 90% - bedę 17.30 na shelu na wlocie do Gliwic :wink4: do zobaczyska :good:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:37 _________________________________________________jako że nikt z zielonych jak i czerwony - nie prosił o prawo głosu w tym wątku ( żadnego PW nie dostałem ) nie odpowiadam na posty tych właśnie osób :bla:

a na letniego jadę ........................ale mogę się trzymać z boku - jeszcze mnie popamiętacie...........właśnie obmyślam powstanie nowego forum :polew:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:41 _________________________________________________

Słuchajcie wiecie co to za grubszy cfaniak??

Mironek.jpg

Bo mi tu do diabełka podobny :gwizdanie: :kox:

:mysli: osobiście kolesia nie znam ale widziałem go kilka razy na okładkach czasopism i w kilku programach telewizyjnych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obmyślam powstanie nowego forum :polew

Czarno to widzę :polew: Też chcesz zrobić kopię naszego , żeby było gdzie się smyrać po napletach ?? Jak sam wiesz to co najlepsze jest kopiowane , więc zakładaj śmiało nowe forum.Jak chcesz to możesz sobie nawet pokraść naszych użytkowników.Modne to jest teraz :kox: Pozdrawiam xero naszego forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::tongue4:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 21:18 _________________________________________________jutro na zlocik przywiozę pokazać " magnesowe logo " na boczne drzwi - będziecie mieli okazje ocenić ten wstępny projekt - jak będą chętni bedzie można zamówić :wink4:

3bffe26951ea661em.jpg

757656e129e99872m.jpg[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, wyglada ciekawie- postaram się być chociaż oststnio się na Tobie zawiodłem..... :confused4:

jednak miałem nadzieje, że pisałeś poważnie na temat tych fotek w naszych brykach, a tu wałek!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mam przykrą wiadomość:/ przed godziną rozwaliłem w mojej ukochanej chłodnice...

nadziałem się na hak holowniczy dostawczaka, u mnie poszła chłodnica, niewiem jakim cudem zderzak jest cały, a jedynie lakier zniszczony, niestety nie pojadę, wpadne napewno za tydzień!! jutrop jade na warsztat do kolegi i będe sam wymieniał więc lipa...

cóż, sorki że nie przyjade ale napewno wpadne następnym razem!!!

a tak mi zależało nooo:/ :wallbash:

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::tongue4:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 21:18 _________________________________________________jutro na zlocik przywiozę pokazać " magnesowe logo " na boczne drzwi - będziecie mieli okazje ocenić ten wstępny projekt - jak będą chętni bedzie można zamówić :wink4:

3bffe26951ea661em.jpg

757656e129e99872m.jpg[br]

szkoda że mnie nie będzie ale za tydzień na pewno będę więc mam nadzieję że też przywieziesz i pokażesz ,

bo na foto wygląda :good:

ale wolałbym obejżeć na żywca i poznać szczegóły zakupu nio i jakie kolory tła są dostępne,

bo moja :a4fan: jak kojarzysz jest w kolorze red :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ilu nas dziś będzie :mysli: bo straszna cisza w tym temacie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne - dzwoń - a na 17.30 jesteśmy umówieni na shelu Gliwice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ludziska na Ciebie poobrażali, chcieli mieć zdjęcia z gwiazdą w środku swojej niuniu a tu klops wszystkich zawiodłeś :kox:

dlatego dziś będą przejażdżki Hummerem a nawet pick-upem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mogę brzeboleć że mnie nie będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

właśnie wychodzę do pracy ,a na dzień wolnego to nie mam co liczyć

ale za tydzień jestem na 100%

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak odpadam aż do 6 sierpnia, taka praca non stop gdzies w trasie a pozniej urlopik. Takze po 6 sierpnia sie melduje na 100%. Róbcie jakies foty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mniej :angry: jestem w pracy od rana i nie zapowiada sie żebym przed 20:00 skończył :rant:!!

Miałem nadzieje że pojawie sie, tak jak w zeszłym tygodniu, a tu LIPA! Ale w przyszłości zadbam oto żeby czasami wpasc.Na dzień dzisiejszy jestem :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po zlociku..... jedno co powiem...

miron ta Twoja b6... masakraaaaaaaaaa :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

szkoda ze tak mało nas było:) warto było jechać żeby zobaczyć hummera :gwizdanie:

S6002976%20%5B640x480%5D.JPG

S6002978%20%5B640x480%5D.JPG

S6002981%20%5B640x480%5D.JPG

S6002982%20%5B640x480%5D.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...