Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Spocik był super :good: , zresztą co tu dużo opowiadać.

Wystarczy fotki obejrzeć, taka ilość :a4fan: ,no ale zobaczymy jak to będzie dalej??????????

Mam nadzieję że na następnych spotach ilość samochodów nie spadnie z 21 sztuk do np. 2+1=3 :polew:

Bo to byłaby porażka :wallbash:

Ale niestety :oops: mnie w najbliższy piątek nie będzie :confused4: , niestety praca (II zmiana i urlopu nie da rady)

ale liczę na relację foto :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,widze że wybór miejsca nie sprawił wam dużego kłopotu,szkoda że nie mogłem zostać dłużej ale praca jest najważniejsza.Czas spotkań też super,przynajmniej co drugi wekend będe mógł zawitać na zlociku.Do zobaczyska za tydzień ludziska. :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spocik całkiem całkiem tylko ta pogoda :thumbdown: ale mnie interesuje kogo to nie było :bicz: bo miało być 30 aut a tu co tylko (ale może aż) 21. Do zobaczenia na najbliższym i pozdro for all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, że każdy następny zlot odbędzie się na parkingu koło M1 w Zabrzu??

Tym razem się mi nie udało niestety pojawić ale następnym razem postaram się wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

Powracając do świata żywych pragne zakomunikować że spocik całkiem całkiem tylko ludziuff troszku za dużo coby wszystkich skojarzyć. Niema wyjścia trza sie zjawić na następnym spocie i dokonać pełnej integracji :decayed: i mam nadzieje że na każdym spociku będzie co najmniej tyle audiczek ile było teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna sprawa, że być w każdy piątek pod M1 to dla większości nie realne - ale mam nadzieje, że te minimum 10 autek to zawsze się zjawi a kolejne spotkania pozwolą na bliższe poznanie się i będzie luzacko :wink4: Wczoraj u coniektóych dało się zauważyć ( zepełnie niepotrzebnie ) jakiś taki dystans, stres, małomówność - ale myślę, że to tylko kwestia czasu i tego, że to był ten pierwszy raz :naughty: teraz już będzie tylko lepiej rozumiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna sprawa, że być w każdy piątek pod M1 to dla większości nie realne - ale mam nadzieje, że te minimum 10 autek to zawsze się zjawi a kolejne spotkania pozwolą na bliższe poznanie się i będzie luzacko :wink4: Wczoraj u coniektóych dało się zauważyć ( zepełnie niepotrzebnie ) jakiś taki dystans, stres, małomówność - ale myślę, że to tylko kwestia czasu i tego, że to był ten pierwszy raz :naughty: teraz już będzie tylko lepiej rozumiem :wink4:

Taaa Ty sie nawet zintegrowałeś z paniami z golfa(o ile dobrze pamiętam) które Cie z tylniej strony oglądały jak aparat ustawiałeś :polew: :polew: :polew:

Czekaj czekaj M1 a gdzie to jest przeca wiesz ze ja nietutejszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ci koledzy co jechali w jakims aucie i ten row ogladali :polew: :polew: :polew:

w ich wypadku ten oto row mial wieksze zainteresowanie niz tyle a4:D

bez wulgaryzmów mi tutaj i nazywania spraw po imieniu :embarrassed: bo się zawstydze , zamkne w sobie i już na zlota nie przyjade :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak dla zachęty i podwyższenia frekfencji nastepnego zlota ( o ile pogoda dopisze ) mam mała niespodzianke dla osób które wpadną - moje A4 już widzieliście, tym razem zobaczycie mojego Hummera :naughty:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 22:50 _________________________________________________

oki juz niebede zachowalem sie nei fachowo:D heh :kox:(row to nie wylgaryzm przecież ) pozdro nie zamykaj sie w sobie:D

wiem, że mnie jeszcze nie znacie ale z mojej strony to był żarcik oczywiście :wink4: jak się bliżej poznamy to będę robił zdjęcia z tej samej pozycji co ostatnio ( tyle że spodenki będę miał w aucie ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz hummera :notworthy: burżuj na prawde hummar'a może Ci się z kamazem pomyliło :shocked:

hehe - nie nie pomyliło - na furach się znam - i napewno jest to Hummer - do burżuja mi daleko - a Hummer niech pozostanie niespodzianką nastepnego zlotu ( mam nadzieje że pogoda będzie a i czas pozwoli mi wpaść ) :) - wiem że nikt z Was nie był na " Ogólnopolskim zlocie letnim" w 2007 roku ale tam właśnie Hummera miałem i część klubu go już zna i mogą potwierdzić :) - możecie zapytać samego prezesa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spocika - taka ilość a4 to miód na moje skołatane serce...

Acha Miron dzięki za smycz dla najmłodszego klubowicza, mały juz połknął bakcyla..., chce taki "telewizorek jak wujek Miron" :gwizdanie: Pozdrówka dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhheheh ciekawe co to za hummer?:P

pewnie ta niebieska corsa żony która jest na ksenonach co się nią ścigasz na autostradzie :polew:

czy wpadnę? hmm...chciałbym ale to wszytsko zależy...niestety aktualnie zmieniam pracę i niewiem czy sobię moge pozwolić na kolejny wypadzik bo Pb drogie jest :> :kox:

ale myślę że Rybnik tym razem popiszę się większą ilością autek niż tylko moim jednym... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iii tam Hummer.Byś go lepiej na RS 4 albo RS6 wymienił. :slina::good:

A tak poważnie to w takim"uazie" bym też sobie choć posiedział :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna sprawa, że być w każdy piątek pod M1 to dla większości nie realne

No niestety raczej nie realne szczególnie że ja niestety raczej wogóle w piątki nie mam czasu wieczorkami bo już mam zaplanowane cyklicznie (co piątek) co innego ale jeżeli dni się nie zmienią będę się starał być tak często jak tylko bedę mógł (niestety zawsze z drobnym poślizgiem bo do 18 pracuje). Ale teraz będę na 100 % bo tego "uaza" muszę obejrzeć :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

Miron78 a tego hummer'a to przypadkiem TVN Turbo nie pożycza od ciebie :polew:

szkoda że mnie nie będzie ( niestety praca) :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...