Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Również dzięki za spocika - taka ilość a4 to miód na moje skołatane serce...

Acha Miron dzięki za smycz dla najmłodszego klubowicza, mały juz połknął bakcyla..., chce taki "telewizorek jak wujek Miron" :gwizdanie: Pozdrówka dla wszystkich!!!

hehehe - no to tatuś nie pozostało Ci nic innego jak nazbierać do czasu mikołaja na RNS-E :decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:34 _________________________________________________

pewnie ta niebieska corsa żony która jest na ksenonach co się nią ścigasz na autostradzie

Pucek .........PUDŁO , corsa to corsa a hummer to hummer........... możecie zgadywać dalej lub podjechać w piątek :naughty:

ciekawe czy ktoś z Was do tego czasu połapie co i jak z tym hummerem :mysli: - jak już wspominałem nie jest on fikcją bo kilka lub nawet kilkanaście osób z klubu widziało go już na żywca - i byli pod wrażeniem :naughty:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:37 _________________________________________________

Iii tam Hummer.Byś go lepiej na RS 4 albo RS6 wymienił. :slina::good:

A tak poważnie to w takim"uazie" bym też sobie choć posiedział :gwizdanie:

hehehe co do RS4 ( B7 ) to jak narazie jest tylko w planach - zobaczymy co przyszłość pokaże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chyba kumam, o co chodzi z tym hummerem... :tongue4:

ale nie będę zdradzał szczegółów, co by frekwencji nie obniżać.

Mam nadzieję Miron że dasz się bujnąć tym sprzętem :naughty:

A'propos spota. Aut było 23 a nie 21. Jeden pojechał już z forum,

a drugi to ta Pani z rodzinką którą Miron chciał wcielić w nasze szeregi :wink4:

Pozdro dla Wszystkich :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u coniektóych dało się zauważyć ( zepełnie niepotrzebnie ) jakiś taki dystans, stres, małomówność - ale myślę, że to tylko kwestia czasu i tego, że to był ten pierwszy raz :naughty: teraz już będzie tylko lepiej rozumiem :wink4:

Mironku, ja jestem kosmicznie niesmialy i to pewnie dlatego. Postaram sie poprawic nastepnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan fajny tylko ze godz. za wczesna 18 ludzie sa jeszcze w pracy mi by tam pasowal tak o 20 :):)

i czemu w zabrzu ?? nie lepiej pod Arena miejscowka fajna centrum GLIWIC zdaje mi sie w wtedy bedzie wiecej ludzi chetnych . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 ludzie sa jeszcze w pracy mi by tam pasowal tak o 20

Zgadzam się w 100% procentach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan fajny tylko ze godz. za wczesna 18 ludzie sa jeszcze w pracy mi by tam pasowal tak o 20 :):)

i czemu w zabrzu ?? nie lepiej pod Arena miejscowka fajna centrum GLIWIC zdaje mi sie w wtedy bedzie wiecej ludzi chetnych . :evil:

jeśli chodzi o miejsce to masz kolego rację, "i czemu w zabrzu ??" :disgust:

Ale niech lud zadecyduje :gwizdanie: w końcu mamy demokrację :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajta :) poto właśnie było pierwsze spotkanko - aby te sprawy ustalić.Padła propozycja w obecności wszystkich przybyłych Zabrze M1 - zapytałem kto jest za a kto przeciw - i zostało ZABRZE M1. Sprawa nr 2 - jest ustalona godz.18 - ale jeżeli ktoś może być dopiero na 20.00 to myślę żaden w tym problem bo przy sprzyjającej pogodzie napewno o 20.00 jeszcze wszyscy będę i można dojechać. Ostatnia sprawa - pamiętajcie, że wszystkie nasze ustalenia w każdej chwili można zmienić ( bo to żaden problem - dla mnie 2 minuty pracy ) ważne to aby proponowaną zmiane poparła większość - i to tyle - mamy forum - mamy nasz wątek - dyskutujcie - ustalajcie ( ja przystaje na każdą propozycje ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawda że na pierwszym spotkanku Miron pytał kto jest przeciw żeby zrobić w Zabrzu, nikt się nie zgłosił ale wiem dlaczego...TO BYŁO PIERWSZE SPOTKANKO no i praktycznie nikt się z nikim nieznał/niezna więc nikt się nie odezwał bo wyszedł by na wiadomo kogo...poprostu brak nam było odwagi :polew:, mi to jest jedno czy jade do Zabrza czy Gliwic, ważne że jade na spota który jednak kawałek jest odemnie ale jade :)

no i odrazu moge powiedzieć że znów byśmy musieli jechać tak jak wtedy (od stacji Shell Gliwice) bo pod M1 Zabrze nie zajade...

jeszcze niewiem czy pojade czy też nie, ale kusi mnie!!! bo to wszystko przez tego Mironowego Hummera... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe - Pucek, może i masz rację - ale do odważnych świat należy :) trzeba było się buntować :> ale niema sprawy - będziecie chcieli to się zmieni ( tylko raz i konkretnie, niema sensu zmienić co chwile miejsca bo się nowi pogubią a i wiadome jest że jednemu lepiej tu drugiemu tam ).Pucek jak pojadę tym razem to niema problemu - spotykamy się na shelu i jazda na M1 :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 12:37 _________________________________________________to co ..........jak z chętnymi na ten piatek :mysli: kto będzie bankowo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście postaram się być tak jak w zeszłym tygodniu :> A co do miejsca na nasze spotkania to można przecież wypróbować kilka parkingów lub innych polanek :naughty: w różnych miejscowościach naszego zadymionego śląska :polew: ja tam jestem otwarty na propozycje. Pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wsio ryba czy jade do Zabrza czy do Gliwic, wszedzie blisko. Jak mi nic nieprzewidzianego nie wypadnie to sie melduje w piątek pod M1 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko ale fajnie by było mieć jakieś indywidualne miejsce na Spociki :a4fan:

i zgadzam się z kolegą Pelex'em

Ja oczywiście postaram się być tak jak w zeszłym tygodniu :> A co do miejsca na nasze spotkania to można przecież wypróbować kilka parkingów lub innych polanek :naughty: w różnych miejscowościach naszego zadymionego śląska :polew: ja tam jestem otwarty na propozycje. Pozdrawiam wszystkich :hi:

więc wyprubójmy kolejny parking :> ( tylko szkoda że mnie nie będzie ;( )

Pelex mam nadzieję że nie zapomniałeś pozdrowić :hi:

Ale za tydzień w piątek na pewno będę na spocie

pozdro dla wszystkich, którzy byli na pierwszym spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj - myślę ktoś się znajdzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wiecie co to za grubszy cfaniak??

Mironek.jpg

Bo mi tu do diabełka podobny :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wpadne na najbliższego.....musze cos porównać :D bedzie ktoś z silnikiem 1.8 t b5 ?:) pozdrawiam

no ja będę bankowo :) niestety pierwsze spotkanko opuściłem.... niestety wypadek samochodowy mojej siostry i komplikacje..... ale w ten piątek bede :)

Miron to jak Pucek nie pojedzie to sie spotkamy na tym shelu ok ? bo ja też nie chce błądzić, tylko podaj dokładną godz :good: niestety nawigacja poszła sie je** w wypadku:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wiecie co to za grubszy cfaniak??

Bo mi tu do diabełka podobny :gwizdanie: :kox:

To chyba ten koleś z The Prodigy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wiecie co to za grubszy cfaniak??

Bo mi tu do diabełka podobny :gwizdanie: :kox:

To chyba ten koleś z The Prodigy :naughty:

Tylko lekko zmienił image - przefarbował się z blond na czarno :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ten koleś z The Prodigy :naughty

aaaa ten od patroszenia, trybie...ciekawe czy będzie na zlocie letnim...w sumie głupio będzie jak przyjedzie, jakoś mi do nas nie pasuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...