Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

miron78 wpadłbym odwiedzić znajomków z a4 klubu ale we wtorek jade pociągiem do wojska;P kierunek Ustka. Ale dzięki za PW.

No to miłej słyżby :) Już pod koniec tego roku ma być zawodowe a Tobie się jeszcze dostało.....Niezła kaplica. Chyba że chcesz iść to inna sprawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem na DK88 kolumnę z klubu FORD Focus mają teraz chyba krajowy zlot.

dość miły widok tylko że nie były to same Focusy :gupek2:

A my jak przejedziemy przez miasto samymi :a4fan: to będzie dopiero za***isty widok :th:

już nie mogę się doczekać :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% Wesoly i Ania

no nareszcie brachu - a już myślałem że się nie odezwiesz i przeoczysz historyczny śląski zlot tego klubu :wink4:

pucuj swoje A6 i widzimy się w piątek :th:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 21:18 _________________________________________________

PIERWSZA 30 CHĘTNYCH ZA ZLOT OSIĄGNIĘTA - A TO JESZCZE NIE KONIEC :wink4:

Drodzy klubowicze i klubowiczki, jestem naprawdę pod wrażeniem jak patrzę na listę chętnych i to co się zaczyna dziać w tym temacie :notworthy: Widząc Wasze zainteresowanie jak i chęć uczestnictwa jestem naprawdę pod wielkim, wielkim warażeniem :hi:.Jako, że spora Wasza część to osoby nowe na forum chciałem tylko powiedzieć, że jeszcze nigdy, ale to nigdy w historii tego klubu nie było tak licznego zlotu na śląsku i takiego zainteresowania............................podsumowując chciałem tylko podkreślić, że ta lista jak i cały ten zlocik jest Waszą zasługą bo bez Was wszystkich jak i każdego z osobna nie byłoby tego wszystkiego :notworthy: - pozdrawiam i oby tak dalej - miejmy nadzieje że to dopiero nasze, nowe początki :wink4::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym VAGiem to dobra myśl :naughty:

sam musze inspekcje skasować a niebęde przecież za to płacił :decayed:

no i przy okazji sprawdziłbym sobie czy niemam jakiś problemów z autem chociaż jak narazie nic się nie dzieje - odpukać :notworthy:

jak patrze na liste to ciekawi mnie ile na serio osób wpadnie :rolleyes: mam nadzieje że wszyscy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze was zmartwic ;( ;( ale mnie nie bedzie na zlocie bo wczoraj a raczej dzisiaj rano okolo 2 godz. rozbilem moje malenstwo ;( ;( ;( ;( ;( ;( zalamka i wkur.....ny jestem na max . !!!! koniec planow na wakacje bo k...wa musze zzrbierac kase na remont ;( ;( ;( to tyle bawcie sie dobrze .

P.S

no chyba Miron ze mnie przygarniesz ??? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o miejsce na następne spotkania to zawsze może być parking pod M1 ale z tym lotniskiem to jest jeszcze sprawa do ogadania czy nas wpuszczą czy nie bo dyrektor lotniska to mój sąsiad także zawsze można coś ładnie się do niego połasić :) ale to dokładnie obgadamy na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze was zmartwic ;( ;( ale mnie nie bedzie na zlocie bo wczoraj a raczej dzisiaj rano okolo 2 godz. rozbilem moje malenstwo ;( ;( ;( ;( ;( ;( zalamka i wkur.....ny jestem na max . !!!! koniec planow na wakacje bo k...wa musze zzrbierac kase na remont ;( ;( ;( to tyle bawcie sie dobrze .

P.S

no chyba Miron ze mnie przygarniesz ??? :confused4:

z mojej strony niema problemu - ze mną i moją rodzinką możesz się zabrać - tel do mnie chyba masz o ile dobrze pamiętam ( 2 miejsca najmniej napewno będę miał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze was zmartwic ;( ;( ale mnie nie bedzie na zlocie bo wczoraj a raczej dzisiaj rano okolo 2 godz. rozbilem moje malenstwo ;( ;( ;( ;( ;( ;( zalamka i wkur.....ny jestem na max . !!!! koniec planow na wakacje bo k...wa musze zzrbierac kase na remont ;( ;( ;( to tyle bawcie sie dobrze .

P.S

no chyba Miron ze mnie przygarniesz ??? :confused4:

z mojej strony niema problemu - ze mną i moją rodzinką możesz się zabrać - tel do mnie chyba masz o ile dobrze pamiętam ( 2 miejsca najmniej napewno będę miał )

tel. mam :) nie znamy sie od wczoraj :rolleyes: jeszcze bede dzwonil apropo szczegolow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był ktoś z Was może ostatnio w FORUM w piątkowe popołudnie ( godz. 17-18 ) bo doszły mnie słuchy, że aż taki weilki to ten parking wcale nie jest a i ochrona ponoć nie lubi taki zlotów na ich terenie ( ja w tym sklepie byłem z 3 razy ale zawsze w takich godzinach że parking był pusty ) a miejsce to wybrałem tylko i wyłącznie dlatego, że to jedyne miejsce pod zadaszeniem w razie niepogody - fajnie by było aby miejsce spotkania ( przynajmniej pierwszego ) zostało bez zmian - ale czekam na Wasze info - może ktoś się orientuje jak tam sprawa z miejscem w tym dniu i tym przedziale czasowym ? - jeżeli nie to podjadę sobie wieczorkiem i sprawdzę jak tam z miejscem wygląda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiadomo jak sprawa wyglada do końca, to może padłby jakiś nr telefonu osoby, do której można byłoby zadzwonić w razie przepędzenia nas przez ochronę i zmiany miejsca spotu w ostatniej chwili(chodzi mi oczywiście o osoby spóźnione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiadomo jak sprawa wyglada do końca, to może padłby jakiś nr telefonu osoby, do której można byłoby zadzwonić w razie przepędzenia nas przez ochronę i zmiany miejsca spotu w ostatniej chwili(chodzi mi oczywiście o osoby spóźnione).

mam nadzieje że nic się w tej kwestii nie zmieni ale mimo wszystko nr tel. jest cały czas do Waszej dyspozycji w 1 poście ( na czerwono ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78 Ale tam nie zgadniesz ile osób będzie parkowało tego dnia. Jednego może być full parking a drugiego może być puściutko Zależy czy będzie premiera jakiegoś filmu albo może jakaś nasza polska "gwiazdka" będzie śpiewać i wtedy może się zrobić ciasno. Ewentualnie po drugiej strony tej głównej ulicy jest taki sporawy parking przy magazynach nie napawa on do spotowania ale tam na chwile na pewno się pomieścimy, a potem burza mózgów i gdzieś znajdziemy dla siebie miejsce. Ja bym się chętnie taką kawalkadą karną przez Zwycięstwa z kulminacją przy rynku ale tam na pewno się nie zmieścimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w ostateczności od razu możemy spotkać się na parkingu przy Arenie tam zawsze tył parkingu jest pusty a z tego co słyszałem w pogodzie to nie powinno padać ale to się im jeszcze pewnie 5 razy zmieni do piątku ale z drugiej strony ten parking po drugiej stronie ulicy też nie jest w żaden sposób kryty to to już nie robi żadnej różnicy. Ja jak już mówiłem lekko się spóźnię tak ok 30 minut może to najwyżej jak was nie bedzie to będę dzwonił pod wcześniej podany numer bo z jeszcze innej strony pomysł z parkingiem pod forum jest chyba najlepszy a czy bedzie miejsce to zaobaczymy jak pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że będzie dużo "placu" na parkingu w Forum, bo właśnie w piątek o godz. 18 w M1 jest koncert PAPA DANCE czy jakoś tak (bo chyba troszkę nazwę zmienili). Więc chyba nie będzie problemów z przestrzenią.

Ale i tak fajnie by było przbujać się przez miasto, ale to temat do obgadania już na miejscu.

ByleDoPiątku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat skończyłem patrzeć już na trzecią prognoze pogody i co widze??? AKURAT W PIĄTEK DESZCZ głoszą:/

i co Wy na to? ja wiem jedno=jak umyje auto to napewno będzie deszcz bo tak jest zawsze:/

a może by tak na czwartek przełożyć spocik :naughty::wallbash: ??? oczywiście żarcik ale serio trzeba pomyśleć nad dobrą i pewna lokalizacją...najwyżej wpadniemy na podziemny parking i jakby mieli jakieś "ALE" to wbijemy się do środka na jakieś ławeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ludziska - narazie bez zmian i kombinacji PIĄTEK 18.00 PARKING FORUM ( byłem tam specjalnie wczoraj zobaczyć i nie powinno być problemu ) a co do reszty to ustalimy współnie na miejscu - dozobaczyska :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat skończyłem patrzeć już na trzecią prognoze pogody i co widze??? AKURAT W PIĄTEK DESZCZ głoszą:/

i co Wy na to? ja wiem jedno=jak umyje auto to napewno będzie deszcz bo tak jest zawsze:/

Ja mam pomysł: to Ty nie myj auta i bedzie słoneczko:) Wszyscy bedziemy wdzięczni Ci za poswięcenie :):polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...