Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim niewiem czy to co pisze sie ukarze na stronce spotowej poniewaz pisze z palmtopa a do tego mam bardzo slaby sygnal WI-FI w hotelu, wiec do rzeczy przesylam pozdrowienia dla wszystkich z Krynicy Zdroj no i do zobaczenia za dwa tygodnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

czesc wszystkim niewiem czy to co pisze sie ukarze na stronce spotowej poniewaz pisze z palmtopa a do tego mam bardzo slaby sygnal WI-FI w hotelu, wiec do rzeczy przesylam pozdrowienia dla wszystkich z Krynicy Zdroj no i do zobaczenia za dwa tygodnie :hi:

dzieka wielkie baw sie dobrze :)

ja jutro zonwu roboty ale mam nadzieje ze sie opalci hehe tobie to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy dzisiaj sie ścigałem z octavią, jechałem z 2 kumplami i pełnym bakiem......i bylo bardzo ciezko....przez obwodnice w czestochowie 180 nie schodzilo w samo południe.....ale powiem wam ze mnie skoda zostawiala na 3 biefgu, jedyne co kumpel zauwazyl ze miala napis TDI i jechal sam kierowca...zastanawiam sie co mial tam za motor......oczywiscie 1.9 pewnie.....ale jaki ? ile to moglo miec koniuchów ? :) pozdrooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to w skodzie w TDI max.130 kuników chyba było.A ty z obciążeniem większym i starszym autem więc mogło być trudno.Ja też mam słabą 3.Ostatio spod świateł na dwupasmówce w Elblągu spróbowałem się z golfem 3 brata 1.8 90 KM.Na 1 i 2 był ze mną bez szans ale na 3 zniwelował przewagę a nawet mnie wyprzedził.Ale tu nie temat na to.jacaq wpadnij na spota do nas.Daleko nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy dzisiaj sie ścigałem z octavią, jechałem z 2 kumplami i pełnym bakiem......i bylo bardzo ciezko....przez obwodnice w czestochowie 180 nie schodzilo w samo południe.....ale powiem wam ze mnie skoda zostawiala na 3 biefgu, jedyne co kumpel zauwazyl ze miala napis TDI i jechal sam kierowca...zastanawiam sie co mial tam za motor......oczywiscie 1.9 pewnie.....ale jaki ? ile to moglo miec koniuchów ? :) pozdrooooo

jesli mial ta wersje 130 koni to nie miales szans biorac pod uwage ze miales niezle obciazone auto ale rada jest jedna tylko 1000 zł na chip i bedziesz mial 180 koni i moment okolo 260 ( bez zadnych innych potrzebnych zmian ) i wtedy mozesz napewno wyskoczyc z taka skoda a nawet i silnijeszymi silnikami niz 1.9 tdi 130 koni :evil: :evil: :evil: pomys nad tyhm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem az raz u na spocie, ale cholerka w piatki przewaznie pracuje do nocy. I tak to wyglada....a co do tej skody to chyba macie racje, 1, 2 do przodu, 3 do tylu :) jednak benzyna odczuwa obciazenie duuuuzo bardziej niz tdi....pozdro moze w ten piatek uda mi sie zwiekszyc statystyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem az raz u na spocie, ale cholerka w piatki przewaznie pracuje do nocy. I tak to wyglada....a co do tej skody to chyba macie racje, 1, 2 do przodu, 3 do tylu :) jednak benzyna odczuwa obciazenie duuuuzo bardziej niz tdi....pozdro moze w ten piatek uda mi sie zwiekszyc statystyki :)

wpadaj wpadaj mnie akurat i Pelex nie bedzie na spocie bo ja jade na urlop a Pelex juz jest :cool1: ale napewno ktos bedzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po urlopie i zlociku ogólnopolskim - widzę że dorwaliście moje ogłoszenie hehehe - odrazu wyjaśniam że pilnie była potrzebna kasa i dałem ogłoszenie o mojej furce ( ale tylko na forum ) problem kasy się rozwiązał i furka zostaje w moich rękach na szczęście :)[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:12_________________________________________________

Witam witam na spociku bylem fajny klimacik felgi juz soba auto sie trzyma wracaja posmiagalem sobie przez portowa 140 km/h :D:D a zaprosenie mamy na 21 wrzesnia bedzie duza impreza na parkingu Arena i mam powiedziec iloe bedize audikow odnas to mamy wejsciwoi na parking dla VIP-ow :D:D strona od tego typa nie dziala

jaka impreza będzie 21 września pod areną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak masz to wrzuć jakieś zdjęcia z tego ogólnopolskiego.A może któryś z chłopaków napisze co to za impreza.Mnie na tym spocie nie było jak ten gościu ich zapraszał.Dobrze,że nie musiałeś w końcu sprzedawać bo tu już były domysły,że na A5 wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na A5 ( ma ktoś 150 tyś pożyczyć :decayed: ) a fotki powinny być na forum - całe multum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy jakiś zlot? :mysli:

tak jak pisze na czerwono

i tak jest zawsze-co piątek

0 19:00 ARENA Gliwice

i bez takich pytań :cool1:, bo chyba nie czytasz forum Karola4 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo mnie znowu Panie i Panowie nie będzie...

jak narazie kontynuje 15 godzinny cykl pracy! no i efekty zobaczycie na spocie:) mam nadzieję że już za tydzień! ale nie obiecuje na 10000% :tongue4:

noo a co to za impreza???

pozdro dla wszystkich noo i pisać tu pisać ludzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powinienem pracować jutro wyjątkowo do 20.00 - ale zobaczę co da się zrobić - pisać mi tu zaraz oco z tą imprezą chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jutro chetnie pojawie, koniec wakacji to moze frekwencja dopisze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. widze ze nikt nie chce nic napisac na temat propozycji goscia ktory nas odwiedzil ostatnio na spocie wiec ja cos napisze, mianowicie gosc pytal czy interesuje nas uczestnictwo w malym zlocie tuningowym cos w rodzaju tego co kiedys bylo organizowane na TESCO w Rudzie Slaskiej mielibysmy dla siebie wydzielony parking no i podziwialy by nasze fury ludziska zostawil nam adres stronki na ktorej podobno mozna sie cos dowiedziec www.s-f.yoyo.pl albo jak ktos chce z gosciem pogadac osobiscie to nr. tel 501-314-332. pozdrawiam I sorki za bledy pisalem z PDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...