Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

wymienił bym tego dziada w piz*u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow forumowiczow.

zwracam sie z prośba, czy ktos z was moglby mi obejrzec motor suzuki sv 650 w Jastrzebiu Zdroj? Moze ktos z was jest z J.Z lub okolic...raczej ktos kto ma chciaz male pojecie o motorach i moglby mi jeszcze zrobic fotki? oczywiscie zwroce za paliwko - przeleje na konto!!!Ja jestem z Wrocławia i mam kawałek niestety. A jechac zeby sie przejechec tez troche slabo, zreszta sami wiecie jak sie kupuje teraz auto - przyjezdzasz na miejsce a tu stoi porazka!!... bylbym bardzo wdzieczy :good: pozdrawiam rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow forumowiczow.

zwracam sie z prośba, czy ktos z was moglby mi obejrzec motor suzuki sv 650 w Jastrzebiu Zdroj? Moze ktos z was jest z J.Z lub okolic...raczej ktos kto ma chciaz male pojecie o motorach i moglby mi jeszcze zrobic fotki? oczywiscie zwroce za paliwko - przeleje na konto!!!Ja jestem z Wrocławia i mam kawałek niestety. A jechac zeby sie przejechec tez troche slabo, zreszta sami wiecie jak sie kupuje teraz auto - przyjezdzasz na miejsce a tu stoi porazka!!... bylbym bardzo wdzieczy :good: pozdrawiam rafał

Chętnie bym pomógł ale i z czasem kiepsko a i z motorami nigdy do czynienia nie miałem - osobiście mam z 40-45 km - najlepiej jakbyś znalazł kogoś z samego J.Z no i żeby choć troche pojecia miał[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:27_________________________________________________Gregor projekt furki opisałeś lepiej niż niejeden autor swoją książke :wink4:

I masz szczęście że fotke nowej części jako pierwszą pokazałeś w najważniejszym wątku tego forum :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:29_________________________________________________Jako że w piątek mamy świętować 100 strone to rozumiem że jadąc na zlota będziemy już na 110 :naughty: - tak więc powód do zadowolenia x 2

100 stron w 8 miesięcy i kolejne 10 stron w jeden tydzień :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poszaleliście. Z pół godzinki nadrabiałem zaległości w Waszym topicu :)

Muszę Was znowu odwiedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pomógł ale i z czasem kiepsko a i z motorami nigdy do czynienia nie miałem - osobiście mam z 40-45 km - najlepiej jakbyś znalazł kogoś z samego J.Z no i żeby choć troche pojecia miał[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:27_________________________________________________

dzieki za checi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poszaleliście. Z pół godzinki nadrabiałem zaległości w Waszym topicu :)

Muszę Was znowu odwiedzić :)

Zapraszamy :good:

Wow

Co zdziwiony :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde takie tempo ze moze do piątku to 120 strone bedziemy świetować a wtedy to już nie wiem Kto co bedzie stawiał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAJKI dzięki za wypowiedź w zakupie"A4 NA 1 AUTO".Forują tam te swoje 1.8T dla chłopka co ma dopiero zacząć jeździć.Chcą go mieć na sumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

ja postaram się w końcu zajrzeć pod FORUM :) mam tez pytanie, dysponuje ktoś z bywalców Wagiem ? albo znacie kogoś kto ma w Gliwicach lub najbliższych okolicach, potrzebuje skasować głupia inspekcję oleju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego DONNYX jasne że ktoś to może zrobić ale raczej na pierwszym twoim spociku nie da rade dlatego że możemy pomyśleć sobie :mysli: że przyjeżdżasz tylko po to żeby coś usunąć w swojej A4 więc pokaż się najpierw pogadamy poznamy sie a potem możesz liczyć na naszą pomuc :naughty: myślę że nie będziesz żałował i miło spędzisz piątkowy wieczór :tongue4: Zapraszamy serdecznie chętnie zobaczę Twojego Avanta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w dodatku Pelex stawia browary :polew:

Wiec same "+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...