Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zaistniałą pogodą w dniu jutrzejszym obowiązują UMYTE furmanki :patrzy:

Kierowcy którzy przyjadą brudnymi furmankami stawiają piwko kierowcom którzy się poświęcili i umyli :punk:

Kontrola opon letnich odbędzie się w przyszłym tyg :baseball:

ahhahahaahhaahhaha jaki żart, ja bedę brudną strzała na zimówkach :D

to że opuszczam zajęcia mnie usprawiedliwia :kox:

Usprawiedliwiają cię zimowki aczkolwiek wstyd przy takiej pogodzie :nabijasie:

Dziś mają być UMYTE jedynym usprawiedliwieniem jest browar :gwizdanie:

Ps. Możesz się zrzucić z Guruguru :laghing2:

Zobacz reszta nie ma czasu na forum tylko pucują :audi:

Więc sie jeszcze zastanów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie

Mam nadzieje ze ja nie zaczne tej 150 strony :D , zreszta dzisiaj i tak nie dam rady wbic - praca do 23 , mimo ze fura umyta , a za godzine jade wymieniac zimowki na stalowych na letnie na alu :D . Za tydzien tez chyba nie dam rady - bo podobna sytuacja w robocie , ale za 2 tyg juz powineiniem sie pojawic :)

i taka anegdota z rana - wczoraj wracalem z pracy (pyrzowice lotnisko) godzina 23.30 , w sumie puste drogi i zaczalem sie scigac z BMW E46 , wyjebalem go (sory za wyrazenie) i nagle kontrola .... hamowalem z 200 metrow za nimi czy cos , bo szybciej sie nie dalo , radar wykazal 154km/h na ograniczeniu do 40km/h - szybka matematyka 114 km/h za szybko .... koles odrazu mi gada cos takiego "k**wa mac panie , rekord w tym roku" , odrazu mowil 500 zeta i 10pkt i sie pyta czy TVN Turbo - Uwaga Pirat ogladam :) - ja mu ze moj ulubiony :D , sa jakies punkty - ja mu ze ani jednego ze moja pierwsza kontrola w zyciu (prawie 7 lat prawko) , gadka gadka , bankomat - 150 zeta na kolacje :) Staneli w za***istym miejscu bo co doslownie 4min kogos mieli , ale widzialem ze wypisywanie mandatow odrazu i chyba tylko mi sie upieklo...czasem gadane tez trzeba miec :)

Pozdro wszytskim i udanego Spociku dzisiaj !!

P.S -> moze niebawem wyjdziemy juz z podziemi przy tej pogodzie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam nadzieje ze ja nie zaczne tej 150 strony :D , zreszta dzisiaj i tak nie dam rady wbic - praca do 23 , mimo ze fura umyta , a za godzine jade wymieniac zimowki na stalowych na letnie na alu :D . Za tydzien tez chyba nie dam rady - bo podobna sytuacja w robocie , ale za 2 tyg juz powineiniem sie pojawic :)

i taka anegdota z rana - wczoraj wracalem z pracy (pyrzowice lotnisko) godzina 23.30 , w sumie puste drogi i zaczalem sie scigac z BMW E46 , wyjebalem go (sory za wyrazenie) i nagle kontrola .... hamowalem z 200 metrow za nimi czy cos , bo szybciej sie nie dalo , radar wykazal 154km/h na ograniczeniu do 40km/h - szybka matematyka 114 km/h za szybko .... koles odrazu mi gada cos takiego "kurfa mac panie , rekord w tym roku" , odrazu mowil 500 zeta i 10pkt i sie pyta czy TVN Turbo - Uwaga Pirat ogladam :) - ja mu ze moj ulubiony :D , sa jakies punkty - ja mu ze ani jednego ze moja pierwsza kontrola w zyciu (prawie 7 lat prawko) , gadka gadka , bankomat - 150 zeta na kolacje :) Staneli w za***istym miejscu bo co doslownie 4min kogos mieli , ale widzialem ze wypisywanie mandatow odrazu i chyba tylko mi sie upieklo...czasem gadane tez trzeba miec :)

Pozdro wszytskim i udanego Spociku dzisiaj !!

P.S -> moze niebawem wyjdziemy juz z podziemi przy tej pogodzie ?? :)

Hahahaha :polew: prawie spadlem z krzesla :> ladnie zapier... na 40-stce. A co z ta bejca ?

Na dwor jak najbardziej, tylko bedzie trzeba przeniesc spoty na stara godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzyk fizyk... [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 11:59_________________________________________________e nie otworzyłem 150...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z Beta ?? - nic zostala z tylu i chyba wychamowala , bo jej juz nie zatrzymali ... no nic , pech , ale w sumie "wrazenia - bezcenne" -> no moze nie do konca , 150zeta , ale lepsze to niz 500 i 10pkt :> dzisiaj juz na spokojnie jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro...ale fotyyyyy buhahhaha ta małpa jest the best! ale zauważyłem że to chyba nie aktualne foto...bo tam jesteś bardziej koks, a teraz ten basior piwny odstaje

racja Pucek racja - troche sie opuściłem kondycyjnie - te foto to z czasów gdzie jeszcze dzieciaka nie było i więcej czasu można było poświęcić na siłke :confused4:

Ale jestem w trakcie odbudowania tego co zanikło, myślę że jeszcze jakieś 5/6 miesięcy ( bo 3 już za sobą ) i wróci dawny wygląd ( chyba że zaczniecie rozpijać na zlotach ludzi ) :decayed:

A co do 150 strony to pamiętajcie że stawiamy przy stronie 200 - więc luzik, możecie pisać baz obaw :wink4:

Pucek Twoją przyszłą fure chcą kupować na część - dziś miałem propozycje sprzedania felunku za 3 tyś , ale chyba się nie skuszę ( przeglądałem już 2 razy allegro, rozmiary 18/19 i do 3,5 tyś zł i tak chyba nic bym nie kupił ciekawszego ) tak więc chyba odmówię kolesiowi :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 12:25_________________________________________________Ja mam furke na letnich a myta była we wtorek - od tego czasu nie padało więc rozumiem w takim stanie mogę pezyjechać :)

a teraz , na koniec zła wiadomość ( przykro mi Pucek )

w środę mojego rodzynka ( 100% bezwypadkowe B6 ) trafił fiat 126 w tyłek ;( w Gliwicach koło politechniki ).

Osobiście stałem ( prędkość 0 ) za mną zatrzymał się fiat 126 a za fiatem nie zatrzymał się VW Bora i klik klak - jak domino skończyło się na mojej furce.Oczywiście Gliny były ( maluszek do kasacji , bora - maska , zderzak , lampy , grill do wymiany ) u mnie w sumie delikatnie.Nic nie pękło, nic nie wgniecine ani przesunięte - wysztko na swoim mijescu. Zderzak do malowania i praktycznie to wszystko, najlepsze jest to że z 10 metrów nawet zbytnio nie widać że coś jest nie tak. I tyle przygód z tego tygodnia, jakieś fatum ostatnio nad naszymi furkami wisi :)

We wtorek przychodzi koleś z Hesti - ciekawe na ile mi wyliczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nawet nie wiem czy przyjeżdżać nie dość że na zimówkach (i to sie prędko nie zmieni) to jeszcze uświniony niemiłośiernie :gwizdanie:

a tak na poważnie to jeszcze nie wiem czy będe, może się uda ale z lekkim poślizgiem

Miron o ile to nie jest prima aprilis'owy żart to szczerze współczuje. No i tym sposobem już wszystkie :audi: gliwickiej ELYTY są niebite :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żarcik - niestety - choć u mnie bardziej przerysowanie niż wypadkowość - zresztą ocenicie sami :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:09_________________________________________________Najlepsze jeszcze jest to że 40% śladów stłuczki zejdzie po samym przepolerowaniu i umyciu ale narazie nie chcę nic dotykać do przyjazdu pracownika hesti - lepiej jak to będzie wyglądało groźnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żarcik - niestety - choć u mnie bardziej przerysowanie niż wypadkowość - zresztą ocenicie sami :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:09_________________________________________________Najlepsze jeszcze jest to że 40% śladów stłuczki zejdzie po samym przepolerowaniu i umyciu ale narazie nie chcę nic dotykać do przyjazdu pracownika hesti - lepiej jak to będzie wyglądało groźnie :decayed:

w takim razie na spocie poprawimy/poprawicie tak żeby na pakiet zewnętrzny S-line starczyło :decayed:

Pelex chwal sie jak wyglada klima po odszczurzaniu zaczeło znów "pachnieć" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żarcik - niestety - choć u mnie bardziej przerysowanie niż wypadkowość - zresztą ocenicie sami :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:09_________________________________________________Najlepsze jeszcze jest to że 40% śladów stłuczki zejdzie po samym przepolerowaniu i umyciu ale narazie nie chcę nic dotykać do przyjazdu pracownika hesti - lepiej jak to będzie wyglądało groźnie :decayed:

w takim razie na spocie poprawimy/poprawicie tak żeby na pakiet zewnętrzny S-line starczyło :decayed:

Pelex chwal sie jak wyglada klima po odszczurzaniu zaczeło znów "pachnieć" :gwizdanie:

hehe - pierwsze co mi do głowy przyszło to zew. s-line właśnie - ale chyba mimo wszystko za wielki koszt żeby cały pakiet walnąć, a tylko sam przód czy tył to chyba bez sensu - sie zobaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - pierwsze co mi do głowy przyszło to zew. s-line właśnie - ale chyba mimo wszystko za wielki koszt żeby cały pakiet walnąć, a tylko sam przód czy tył to chyba bez sensu - sie zobaczy :wink4

wiesz :gwizdanie: rób co chcesz pamiętaj tylko żeby pucek był zadowolony z nowego paździocha :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - pierwsze co mi do głowy przyszło to zew. s-line właśnie - ale chyba mimo wszystko za wielki koszt żeby cały pakiet walnąć, a tylko sam przód czy tył to chyba bez sensu - sie zobaczy :wink4

wiesz :gwizdanie: rób co chcesz pamiętaj tylko żeby pucek był zadowolony z nowego paździocha :polew: :polew: :polew:

:decayed:

w morde co jest z reszta Sparki - dzień zlotu a tu cisza jak nie powiem gdzie........ , chyba wszyscy na poważnie zlota traktują i pastują a pastują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się nie boję :decayed: bać się będę jak będzie 199 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak panowie wyjezdzamy dzis z parkingu na powietrze?? Ja bede ale tak 19,30 i nie wiem gdzie przyjechać, jak cos bede Miron do Ciebie dzwonił gdzie jestescie ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - pierwsze co mi do głowy przyszło to zew. s-line właśnie - ale chyba mimo wszystko za wielki koszt żeby cały pakiet walnąć, a tylko sam przód czy tył to chyba bez sensu - sie zobaczy :wink4

wiesz :gwizdanie: rób co chcesz pamiętaj tylko żeby pucek był zadowolony z nowego paździocha :polew: :polew: :polew:

:decayed:

w morde co jest z reszta Sparki - dzień zlotu a tu cisza jak nie powiem gdzie........ , chyba wszyscy na poważnie zlota traktują i pastują a pastują :decayed:

Fury lekko bite -czytaj "troszkę z tyłu porysowane" również obowiązuje zachowanie wiosennej czystości ....... :lol1:

No chyba że dołącza do Guguguru.... Krola..... :gwizdanie:

Jak tak dalej pójdzie to się spijemy :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę koło 19 uj....ym samochodem i co mi zrobicie :tongue4: z klubu mnie wyrzucicie :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuu Miro ale pech, cóż, będe miał najwyżej lekko bite auto :>

felgi felgami, można kupić inne... :tongue4:

no a co z tym wypadem do BB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...