Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no szkoda że nie jadę, cóż

te moje auto tak mnie dołuje.............pełno na nim rys :( mam takie nerwy że znów kupiłem padło, dlatego następne musi być super mega pewne!!!

i spocik na wolnym powietrzu....extra, ja końcówki drążków wymieniałem, i przymierzałem się do wymiany wahaczy - teraz to dam radę!

ehhh już niedługo i się pokażę :wink4:

fotosy jakieś są???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no szkoda że nie jadę, cóż

te moje auto tak mnie dołuje.............pełno na nim rys :( mam takie nerwy że znów kupiłem padło, dlatego następne musi być super mega pewne!!!

i spocik na wolnym powietrzu....extra, ja końcówki drążków wymieniałem, i przymierzałem się do wymiany wahaczy - teraz to dam radę!

ehhh już niedługo i się pokażę :wink4:

fotosy jakieś są???

no ktoś tam fotki strzelał wiec pewnie wrzuci na forum

czester ja tutaj wyczytałem gdzie nalepkę nakleić http://www.a4-klub.pl/smf/faq_dzialu_gadgety_klubowe-t33999.0.html więc chyba moje na wierzchu zresztą vice prezes też się kłócił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak jest ktoś kto chce pojechać nie swoją furką ( jako pasażer w jednej z jadących furek ) to zapraszamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :hi: Co tu taka cisza ? Popili wszyscy wczoraj :tongue4: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Czester - też się zastanawiam gdzie wszyscy - napewno na działki pojechali pogode wykorzystać - siedzą na słoneczku i na swoje fury patrzą godzinami :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhhehe ja już nie patrze, teraz będę uważał te auto tylko jako środek transportu, bo cała lewa kasa idzie w to autko :gwizdanie:

zrobie to co chciałem zrobić i koniec :)

już coraz bardziej nienawidze te auto:/ dopiero 19 stopni ciepła na dworze, a w środku piekarnik...BRAK KLIMY i zaraz będę jak tost się piekł:/

ale to tak jest jak się kupuje auto bez oleju w głowie, na szybko wrrr

a co ktoś znów stawiał???????? oj ja widzę że serio się rozpijacie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Czester - też się zastanawiam gdzie wszyscy - napewno na działki pojechali pogode wykorzystać - siedzą na słoneczku i na swoje fury patrzą godzinami :decayed:

NIE ZGADŁEŚ ROBOTA :bicz: a na ulicach pewnie sie panie porozbierały :travolta: a ja sie tutaj kisze w 4 scianach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo sparki żebyś wiedział...panny pokazały już dzisiaj ciała, strzeliłem se rundke przez miasto żeby pooglądać :naughty:

niezłe ciałka łażą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo sparki żebyś wiedział...panny pokazały już dzisiaj ciała, strzeliłem se rundke przez miasto żeby pooglądać :naughty:

niezłe ciałka łażą :>

nawet mnie nie wku..iaj wyjde stad po zmroku wiec pewnie sie wezmą i poubierają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo nie żebym Cie dołował, ale będzie tak jak piszesz :polew:

wieczorem to jedynie pozostaje CI odwiedzić jakiś dobry klub, i tam sobie też pooglądasz/zarwiesz/zabawisz - do wyboru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek współczuję - bez klimy to naprawdę na dzisiejsze czasy można się ugotować - aż się nie chce do auta wchodzić :confused4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 14:58_________________________________________________Jedyny plus to taki że jak stopowiczke zgarniesz to do 15 min jest rozebrana ( sama ) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo nie żebym Cie dołował, ale będzie tak jak piszesz :polew:

wieczorem to jedynie pozostaje CI odwiedzić jakiś dobry klub, i tam sobie też pooglądasz/zarwiesz/zabawisz - do wyboru :naughty:

fajnie fajnie ale jutro też arbajt ;( więc kapa już dzisiaj skorzystałem z usługi KZK GOP bo chuch był jakiś podejrzanie alkoholowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester ja tutaj wyczytałem gdzie nalepkę nakleić http://www.a4-klub.pl/smf/faq_dzialu_gadgety_klubowe-t33999.0.html więc chyba moje na wierzchu zresztą vice prezes też się kłócił :gwizdanie:

:tongue4:

Jeżeli chodzi o miejsce eksponowania to wiadomo, że zostaje nam tylko sprawa naklejki na tył auta, która (żeby to ustandaryzować) powinna być naklejona w takich miejscach. Jest to oczywiście tylko zalecenie Takze jak widzisz nie ma zadnego przymusu :tongue4:

Ja po ciezkim poranku spedzonym na porzadkach wiosennych ide sie walnac na sloneczko :> niestety auto w garazu wiec nie ma na co patrzec. Pozdrowienia dla dzialkowcow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balowało się wczoraj :decayed:

No jakoś mnie twoje PW nastroiło do wyjścia w miasto :wink4::polew:

i będąc precyzyjnym to już raczej dzisiaj było :decayed:

:polew: to już Ci nigdy takiego PW nie wyślę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary gratki - można już kupić na necie :good: ciekawe od kiedy i ciekawe czy to nie ten koleś z Warszawki sprzedaje a cena widzę taka sama prawie 40+10 ( ja ostatnio chyba za 45 kupowałem ) ciekawe jak teraz :mysli:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 20:58_________________________________________________ale preparat identyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironku :cool1: znów się słodzenie zaczyna :decayed:

Pisz co z tą środą z twojej strony wiesz już coś :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...