Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 12:32_________________________________________________

HMMMM chyba tarcze ale jedno nie wyklucza drugiego :mysli: a jak już zmienisz te tarcze to pamiętaj żebys nie szalał z hamowaniem bo jak je przegrzejesz to juz na nowych będzie trzepało :naughty: i oczywiście słaby hamulec będzie :gwizdanie:

hmm , Pelex , a masz może jakiś sposób - jak sprawdzić co jest do wymiany - czy klocki , czy tarcze i jak cos to które ?? czy poprostu , ściągnąć koła i zobaczyć na tzw. "oko" ?? - bo mam w sumie dobrego i rzetelnego mechanika , ale jak już coś muszę robić przy aucie , to dobrze by było posiąść jakaś wiedzę przy okazji i na następny raz :wink4:

zdejmi a sie przekonasz ja zakładałem teraz nowe tarcze i klocki według mnie jak już wymienaić to wszystko razem przynajmniej odczujesz różnicę.

z ciekawości - wymieniałeś przód i tył ?? - ile cię części kosztowały , jakiej firmy ??

wogole co polecacie - jakiej firmy tarcze i klocki ?? - oczywiście na jakieś wypasy w chwili obecnej mnie nie stac , ale najtańszych też niechcę , coś pomiędzy

to moze inaczej ile masz pieniedzy na tarcze i klocki ?? widac ze masz tam duzo koni pod maska wiec trzeba cos fajnego zalozyc zeby sie nie zabil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

to moze inaczej ile masz pieniedzy na tarcze i klocki ?? widac ze masz tam duzo koni pod maska wiec trzeba cos fajnego zalozyc zeby sie nie zabil

hmm , na chwilę obecną całe "ZERO" :decayed: , ale na początku czerwca mam wypłatę , nową umowę , podwyżkę + premie mi dojdą i czeka mnie delegacja do Berlina na jakis turniej golfa czy coś tam - co się z tym wiąże jakaś dieta itd itd , więc nie powinno być źle , ale szczerze mowiąc też niechce wpakować Bóg wie ile pieniędzy w auto , ja też muszę mieć coś z życia a nie tylko ON (czyt. Audi :)) Z tego co właśnie poczytałem to komplet na przód i tył (może nie będzie potrzeby wymieniać wsyztskiego , ale wolę się nastawić na "najgorsze") to wydatek ok 550-600 PLN,tylko neiwiem jakiej firmy itd , pewnie mój mechanik też mi coś zasugeruje , w sobote z rana jade do neigo na oględziny i dam znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze inaczej ile masz pieniedzy na tarcze i klocki ?? widac ze masz tam duzo koni pod maska wiec trzeba cos fajnego zalozyc zeby sie nie zabil

hmm , na chwilę obecną całe "ZERO" :decayed: , ale na początku czerwca mam wypłatę , nową umowę , podwyżkę + premie mi dojdą i czeka mnie delegacja do Berlina na jakis turniej golfa czy coś tam - co się z tym wiąże jakaś dieta itd itd , więc nie powinno być źle , ale szczerze mowiąc też niechce wpakować Bóg wie ile pieniędzy w auto , ja też muszę mieć coś z życia a nie tylko ON (czyt. Audi :)) Z tego co właśnie poczytałem to komplet na przód i tył (może nie będzie potrzeby wymieniać wsyztskiego , ale wolę się nastawić na "najgorsze") to wydatek ok 550-600 PLN,tylko neiwiem jakiej firmy itd , pewnie mój mechanik też mi coś zasugeruje , w sobote z rana jade do neigo na oględziny i dam znać co i jak.

500-600 zł to juz fajne ATE SPORT wentylowane i nacinane + klocki ATE z czujnikiem kupisz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobryyyy :hi:

Widze dyskusja na przerabiany ostatnio temat :naughty:

Jak wymieniać coś w układzie hamowania czyli chcąc niechcąc układzie odpowiedzialnym za nasze bezpieczeństwo to jestem zdania że tylko i wyłącznie coś porządnego... :good:

Ja teraz też wymieniałem wszystkie tarcze i klocki na te z b6 awx ori je produkuje TRW jak dobrze pamiętam... za komplet dałem +/- 1300zł robocizna samemu :gwizdanie: :wink4:

wybaczcie że tak rzadko tu siedzę ale cały czas walczę z dokładką :tongue4: teraz jak już wyschła to przeszła półtoragodzinne szlifowanie :blink: i jadę kupić lakier i kolejne malowanie ją czeka :kox:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 14:17_________________________________________________Panowie potrzebuję waszej szybkiej reakcji :wink4:

czy warto kupować ten zestaw?

http://allegro.pl/item619180833_sportowe_sprezyny_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobryyyy :hi:

Widze dyskusja na przerabiany ostatnio temat :naughty:

Jak wymieniać coś w układzie hamowania czyli chcąc niechcąc układzie odpowiedzialnym za nasze bezpieczeństwo to jestem zdania że tylko i wyłącznie coś porządnego... :good:

Ja teraz też wymieniałem wszystkie tarcze i klocki na te z b6 awx ori je produkuje TRW jak dobrze pamiętam... za komplet dałem +/- 1300zł robocizna samemu :gwizdanie: :wink4:

wybaczcie że tak rzadko tu siedzę ale cały czas walczę z dokładką :tongue4: teraz jak już wyschła to przeszła półtoragodzinne szlifowanie :blink: i jadę kupić lakier i kolejne malowanie ją czeka :kox:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 14:17_________________________________________________Panowie potrzebuję waszej szybkiej reakcji :wink4:

czy warto kupować ten zestaw?

http://allegro.pl/item619180833_sportowe_sprezyny_a4.html

wedlug mnie to raczej takich rzeczy nie powinno sie kupowac urzywanych jedynie od znajomych takie jest moje zdanie .

P.S

zoabcze czy dam rade sie dzisaij spotkac bede dzwonil tak kolo 18

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 14:52_________________________________________________

a cos taniej w rozsądnej jakości idzie też znaleść ?? bo jakby mi mialo zostać 100-200 PLN w kieszeni to też bym się nie obraził :) :gwizdanie:

widzialem TWR za 150 zł szt. na przod + a klocki to juz koszt w wysokosci 150 zł kpl. przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w 300 się zmieścisz na przednia ośkę :wink4:

Panowie logi dynamiczne zrobione ale.............

juz są nie ważne bo okazało się że mam dziurę w dolocie na łączniku i nie miałem doładowania wcale :confused4:

czyli Krolu swoim super szybkim wozidełkiem prawdopodobnie złatał by mi dupsko :polew: :polew: :polew: bez modów

Więc logi trzeba zrobić na nowo ale to już tylko formalność bo autko znowu zaczęło żyć :tongue4: i nawet nie dymi :no:

Ale żeby nie było za fajnie okazuje się że mam kolejną usterkę :confused4: ubywa mi płynu chłodzącego a przybywa oleju :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w 300 się zmieścisz na przednia ośkę :wink4:

Panowie logi dynamiczne zrobione ale.............

juz są nie ważne bo okazało się że mam dziurę w dolocie na łączniku i nie miałem doładowania wcale :confused4:

czyli Krolu swoim super szybkim wozidełkiem prawdopodobnie złatał by mi dupsko :polew: :polew: :polew: bez modów

Więc logi trzeba zrobić na nowo ale to już tylko formalność bo autko znowu zaczęło żyć :tongue4: i nawet nie dymi :no:

Ale żeby nie było za fajnie okazuje się że mam kolejną usterkę :confused4: ubywa mi płynu chłodzącego a przybywa oleju :mysli:

Pelex ty to masz serio małego pecha z tą :a4fan: jak to mówią "prawdziwym sportowcą zawsze wiatr w oczy"

Czyli z tego co piszecie , to w granicy 300 PLN powinienem sie zmieścić - rozsądna cena myślę.

mam nadzieje że po sobotniej wizycie u mojego mechanika sie nie okaże że tył też jest do wymiany , bo tam też mam tarcze , no nic , dam znać w weekend jaka diagnoza i wtedy będe myślał coś wiecej na ten temat. poki co , dzięki za porady :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w 300 się zmieścisz na przednia ośkę :wink4:

Panowie logi dynamiczne zrobione ale.............

juz są nie ważne bo okazało się że mam dziurę w dolocie na łączniku i nie miałem doładowania wcale :confused4:

czyli Krolu swoim super szybkim wozidełkiem prawdopodobnie złatał by mi dupsko :polew: :polew: :polew: bez modów

Więc logi trzeba zrobić na nowo ale to już tylko formalność bo autko znowu zaczęło żyć :tongue4: i nawet nie dymi :no:

Ale żeby nie było za fajnie okazuje się że mam kolejną usterkę :confused4: ubywa mi płynu chłodzącego a przybywa oleju :mysli:

Pelex to znowu musisz uderzyć do "mojego ulubionego mechanika" bo pewnie masz coś z uszczelką głowicy skoro tak sie dzieje :( albo dupiatą uszczelkę dał albo głowica ma gdzieś pękniecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pelex lekko nie masz a tego oleju to tak pół podziałki nad było wiec raczej to bedzie znów uszczelka tylko teraz już to powinni ci zrobić za free skoro sami zj***li

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 18:04_________________________________________________a ja dziś w końcu grila zmieniłem na normalnego ori chromowanego i powtórnie odszczurzyłem klime puki co nie capi zobaczymy za pare dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pelex lekko nie masz a tego oleju to tak pół podziałki nad było wiec raczej to bedzie znów uszczelka tylko teraz już to powinni ci zrobić za free skoro sami zj***li
ehh :no: oby ci to zrobili za free , bo chyba juz calkiem sie do A4 zrazisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pelex kto Ci zrobił logi (zmieniłem tą emotkę co tu była bo można to źle odebrać nie to co miałem na myśli ) :mysli:

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? ...

Zaczyna się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie Sparki robił logi ale wstrzymajcie sie jeszcze z napaścią na niego bo trzeba wrzucić je na forum żeby fachowcy ocenili czy takie logi mogą być bo wiecie na naszym forum najlepsi LOG biści sa bardzo nerwowi jak cos źle im wkleisz zaraz Cię zj***ą i zwyzywają :polew:

obawiam się że jutro może być problem z moim przyjazdem na Spocik bo auto odstawiam po południu ale do pracy na nockę będę jechał na pewno i chyba na Ścigaczu z CHIN więc wpadnę do was :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PELEX ja cię proszę

ty weź tym mechaniolom skop d*pę bo to jakiś amatorski warsztat jest (zresztą jak 95% warsztatów w polsce)

lepiej trzebabyło przyjechać do mnie pod blok i tą świecę byśmy wytargali bez ściągania głowicy

a tak co ...... pasmo katasrtof

a odnośnie dziury w dolocie to mówiłem żebyś kufa posprawdzał całe te orurowanie w komorze silnika

ja chyba muszę szukać jakiś lokal

i otworzę wasztat samochodowy

i będę wam naprawiał te wasze "niuńki"

w waszej obecności i nawet pozwolę wam pomagać

a Ty Pelex od razu dostaniesz rabat 30%

bo aż mi CIEBIE ŻAL :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pelex lekko nie masz a tego oleju to tak pół podziałki nad było wiec raczej to bedzie znów uszczelka tylko teraz już to powinni ci zrobić za free skoro sami zj***li

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 18:04_________________________________________________a ja dziś w końcu grila zmieniłem na normalnego ori chromowanego i powtórnie odszczurzyłem klime puki co nie capi zobaczymy za pare dni

sparki skąd masz grilla? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jutro na spocie

kto jeszcze ?

meldować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pelex lekko nie masz a tego oleju to tak pół podziałki nad było wiec raczej to bedzie znów uszczelka tylko teraz już to powinni ci zrobić za free skoro sami zj***li

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 18:04_________________________________________________a ja dziś w końcu grila zmieniłem na normalnego ori chromowanego i powtórnie odszczurzyłem klime puki co nie capi zobaczymy za pare dni

sparki skąd masz grilla? :decayed:

a sie jakiś taki przylątał :naughty: troche pasty godzinka polerki i świci sie jak psu jajca :kox:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:10_________________________________________________

ja jestem jutro na spocie

kto jeszcze ?

meldować

a ty miałeś do roboty jechać :decayed: bo Cie zwolnią :polew: :polew: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówiłem Ci że stan dobry tylko trzeba się do niego przyłożyć :good:

Panowie ponawiam prośbę o opinie czy warto brać ten zestaw? chociażby dla samych sprężyn? zależy mi na czasie :mysli:

http://allegro.pl/item619180833_sportowe_sprezyny_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...