Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Diman te lampki to wiocha na maxa - nawet o nich nie myśl - wg mnie albo ori ( drogie ) albo te co ma Majki ( cena OK )

Jak chcesz to polecę Ci gościa z gierałtowic, powinien mieć do Twojego lampki, brałem u niego dla siebie na tył :wink4:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 20:04_________________________________________________jeszcze do corsy przednie i xenon u niego brałem ( masz kolesia pod ręką w razie czego, lampy nówki i gwarancja )

tu masz lampki do Ciebie od niego ( napewno ma większy wybór jak te ci się nie widzą ) :wink4:

http://allegro.pl/item642885424_lampy_audi_a4_b7_05_angel_eyes_ringi_soczewka.html[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 20:13_________________________________________________Pucek nie pierdziel że Ty tam na grubie mosz ciężko robota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mniewam sie z zakupem lampek do przodu do mojego wozka ale nie wiem czy to nie bedzie wiocha pomozcie mi tylko szczerze czy to warto wziasc i czy bedzie to fajnie wygladalo

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=647914049

Nawet nie kupuj tych lamp, jakość wykonania sonarów to dramat (zobacz te wiszące kableki z tyłu i wtyczki) Te co miron Ci wysłał to są takie jak moje FK i tam jest jak w ori kostka zintegrowana z lampą bez żadnych kabelków, sprawdzone nie parują no i cena dużo mniejsza, no chyba że chcesz mieć LEDY :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mniewam sie z zakupem lampek do przodu do mojego wozka ale nie wiem czy to nie bedzie wiocha pomozcie mi tylko szczerze czy to warto wziasc i czy bedzie to fajnie wygladalo

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=647914049

Nawet nie kupuj tych lamp, jakość wykonania sonarów to dramat (zobacz te wiszące kableki z tyłu i wtyczki) Te co miron Ci wysłał to są takie jak moje FK i tam jest jak w ori kostka zintegrowana z lampą bez żadnych kabelków, sprawdzone nie parują no i cena dużo mniejsza, no chyba że chcesz mieć LEDY :>

dokładnie - Diman kombinuj z tymi co Ci wysłałem - pamietaj że kolesia masz pod ręką a z ceną może udałoby mi się jeszcze coś zrobić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowal panowie za szczere wypowiedzi tez mi sie nie widzial ten tyl lampek ale maja podrube ledow z b8 a to mnie kreci nalepsze by byly ori z b8 ale to nie jest mozliwe cza poczekac na b8 a narazie cza do kolesie od mirona uderzyc sie zobaczy co zaproponuje

miron a nie wiesz czy ma cos na tyl jakies ledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirona uderzyc sie zobaczy co zaproponuje

miron a nie wiesz czy ma cos na tyl jakies ledy

niema bo jeszcze nikt tego nie produkuje ( do mojego przez 8 lat nic nie było ) więc do B7 jeszcze chyba z 3 lata cza poczekać niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trudno ale dzieki z tym kolesiem to sie bedziemy musieli umowic bo te co pokazales so tez niezle wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buihehehehhe Miron noo aż tak przejebane jak ten gość z youtube to niemam :polew: ale podziw!

Piterra odnośnie felg, niemam narazie żadnej koncepcji, narazie mam na głowie nowe lokum:/ prawdopodobnie będe mieszkał w centrum w kamienicy więc remonty i te sprawy - a miałem sobie kupić motor ;(

cóż, zobaczymy, powinienem się teraz w piątek zjawić, ale nie obiecuje, no i na forum też nie bardzo będę miał czas więc jak coś to dzwonić

(mam na rano :wink4:)

to dobranoc Pany

aha Diman jak już to bierz FK, sonar to gorzej niż źle

przykład, jak byłem ustawiać lampy depo, gość przedemną ustawiał właśnie owe sonary w B5, i koleś mu nie podbił przeglądu za to bo soczewka tam świeci wszędzie, świecisz po drzewach i wogule JEDNYM SŁOWEM SZAJS

jak już to VALEO/DEPO/TYC/FK

no i chyba odłączysz ringi :decayed:

odnośnie lamp na tył do B7, zobacz jest temat od Malika, albo warsztat albo styling, tam conieco rezają ale nie jest to tak dobre jak być powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :cool1:

ale pogoda... aż się z łóżka nie chce wychodzić :wallbash::decayed:

Diman... z tymi lampami to nie rób głupot... one już nawet na fordach mondeo jeżdżą :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie :hi: Wszyscy żyją cali z zdrowi ? :decayed:

Diman lampki może i ładnie wyglądają, ale są to SONARY :wallbash:. Poza tym to tych diód w dzień zapewne nie widać, ewentualnie w nocy byłyby zauważalne. Tak jak somes napisał, zaraz bedą maluchy na takich jeździć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dokładnie , sonar to zło. no i są na żarówki H1 także gorsze od ori H7 , no i na allegro są już do 206ki i VW T4 dostępne :polew:

kupuj lampki z S6 i rezaj w zderzak tak jak ja , norka Ba$ior i inni :D

3390127155a00a33.jpg

według mnie w B7 wygląda to kozacko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę keżor, że jakaś podzwoniona ta B7(dwu kolorowa). Jak mi załatwisz takie ledy, w cenie za jaką Ty je brałeś, to biore :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podzwoniona tylko koleś nie chciał ciąć swojego zderzaka i kupił nowy i teraz w jednym ma ledy S6 a w drugim ori halogeny :naughty:

a zdjęcie było robione świeżo po montażu , dlatego ten kolor :hi:

podobno ktoś ostatnio widział na allegro za tyle co ja kupiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozacka ta B7 ! :slina:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 12:52_________________________________________________a ja narazie będe jeżdzić Fordem Tranzitem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: wszytskim :hi:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 12:52_________________________________________________a ja narazie będe jeżdzić Fordem Tranzitem :kox:

krolu , a co - rodzina ci się powiększa ?? :polew: :polew:

keżor - prezencja autka prz zapalonych :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...