Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nikt nie chce browarów w piątek :gwizdanie:

wszystkim szkoda krola :decayed:

w sumie to jak widzę go targającego krate piwa to też nic nie piszę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi: Panowie

Ostatnio się nie udzielałem bo mało czasu mam ogólnie. Jakiś czas nie zaglądałem regularnie na forum spotów śląskich a tu 29 stron czytania :shocked: Spamowicze ogólnie dają radę.

Ostatnio w niedziele moja fura ucierpiała w stłuczce. Nie wiem kiedy będzie naprawiona, dlatego nie wiem kiedy pojawię się na spocie. W piątek przyjedzie rzeczoznawca z MTU Ergo Hestii i będe chiał jak najwięcej kasy od nich dostać. Stłuczka była nie z mojej winy. Sprawca, że tak powiem był na kacu. Wezwałem policję. Fura jest "trochę" uszkodzona, dostała w tył (lepiej w tył niż w przód z dwojga złego w sumie, bo z przodu to co najcenniejsze). Było dość mokro bo padał deszcz. Zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych i za chwile miałem skode w tyłku. Tak na prawdę okaże się w piątek co zostało uszkodzone. :(

Pozdrawiam i życzę bezpiecznego przemieszczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj miałem wolne od pracy więc zabrałem się za wymianę pompy wodnej :) po 7 godz. i 4 piwkach udało się autko trzyma cały czas temp. 90 stopni nie rośnie nie maleje, w środku też leci ciepełko wiec wygląda że jest git, ale nie zapeszając jutro w drodze do pracy wszystko się okaże :chytry:

P.S

moja pompa wodna w środku była cała połamana i zepsuło się łożysko bo nawet jak trzymałem wirnik to i tak się całość kręciła :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor szkoda takiego ladnego autka ;( moge cie pocieszyc, bo mialem do czynienia z MTU i naprawde solidna firma, sama prosila sie, zeby wyplacic kase, a za zderzak do malowania i stluczona lampe dostalem 1400zl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregory , no to będziesz miał zderzaczek z S4 do kompletu z przednim RS4 :cool1: ja tam bym sie cieszył i żałuje że nie zadzwoniłem po policje jak mi jakiś czas temu policjant wjechał w dupe na światłach :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrafi ktoś podnieść "wolne" obroty? :cool1:

a cóż Ci się stało Tomuś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo chciałem sobie lekko zmniejszyć drgania w środku :wink4:

zauważyłem że jak delikatnie muskam pedał to w środku jest nieco ciszej na postoju... tak na 900 obrotów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawą w dalszym ciągu mam do wymiany :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:20_________________________________________________ale mimo to chce te obroty podnieść a poduszkę też wymienię jak znajdę motywacje na uniesienie silnika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 opcje: ja mam wyrąbane poduchy i autkiem na pracującym silniku w ogóle nie telepie, za to przy włączaniu i wyłaczaniu trzepie masakrycznie, druga opcja np. u mojego ojca w pasku poduchy sa ok i telepie buda przy włączonym silniku, ale przy gaszeniu i zapalniu nie. Morał z tego: dobre poduchy telepie autem, wyrabane poduchy nie telepie autem :polew: nie wiem jak to sie ma w rzeczywistości, ale obrotów bym raczej nie ruszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tą prawą poduche czuje na każdej dziurze i na postoju jak trzymam na biegu... sprawdzałem i faktycznie jest aż popękana :gwizdanie:

muszę się za to w końcu wziąść... a co do obrotów to podnoszę i już :decayed:

PONAWIAM APEL:

Potrafi ktoś? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie kopał przy obrotach

przecież masz skrzynię automat i obroty biegu jałowego mogą mieć wpływ na pracę silnika i skrzyni

no ale zrobisz jak uważasz

niestety nie wiem jak się zmienia wolne obroty w TDI

a dziś nie chce m się szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokuj pedał w położeniu jakim uzyskujesz 900obrotów , tak żeby nie odbijał bardziej :polew: :polew:

a tak serio to bym nic nie ruszałm, a jak nie chcesz telepania to świat :PB98: stoi otworem , taki urok :ON::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja z reguły jak się na coś uprę to to musi być :decayed:

myślę że podniesienie o 50/70 obrotów na minute nic nie popsuje.... a ja będę się czuł lepiej... :kox: spalaniem się nie przejmuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...