Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: nawet nie mam czasu wejsc na forum :wallbash:

Kriss najlepiej gielda, www.allegro.pl, albo przejdz sie po dzielni, napewno jakas A4 z lusterkiem stoi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nawet nie mam czasu wejsc na forum :wallbash:

Kriss najlepiej gielda, www.allegro.pl, albo przejdz sie po dzielni, napewno jakas A4 z lusterkiem stoi :decayed:

heheh , no jakieś by się znalazło :gwizdanie: :decayed:

kolego jedyne miejsca jakie mógłbym ci polecić na szybko to giełda lub gracik na Kończycach ul. beskidzka mają duży wybór ja sam kupowałem na giełdzie ale póżniej dowiedziałem się że tam też mają

no właśnie chodzi o to że w tym tyg niebardzo jak mam gdzie kolwiek podjechać , zamówiłem już na allegro , samo przyjdzie - mam nadzieję że na dniach , bo już denerwująca jest taka jazda , ale następnym razem będe pamiętał o kończycach :good:_________________________________________________

Siemka z rana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, trzeba było łazienkowe lusterko zamocowan na te kilka dni - gdzieś widziałem taką fotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobrze nie narzekam, choć dziś do pracy bo całym tygodniu wolnego... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Ja sie chyba powiesze z ta uczelnia, albo pierdolne tymi studiami :wallbash: tak pojeb... ludzi jak na MT to nie widzialem nigdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Ja sie chyba powiesze z ta uczelnia, albo pierdolne tymi studiami :wallbash: tak pojeb... ludzi jak na MT to nie widzialem nigdzie indziej...

Czester opowiadaj...

po 1. zbliżamy się do 500 strony :gwizdanie:

a po 2. znam to poniekąd jak się zwalniam z pracym, żeby dostać wpis wchodzisz a dziad gra w pasjans i mówi: "Teraz jestem zajęty proszę przyjść jutro "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :D nie chce zapeszać, ale może w czwartek wróce z krakowa już szybszą furką , bo mam tyle gratów(fmic, turbo) a mnie seryjne auta objeżdżają :P szkoda tylko że nie udało sie wtrysków założyć , ale jeszcze nadejdzie na nie pora :D

także w piątek może wycieczka na strefe ;> ?? jak będzie sucho to moge sie sprawdzić z Guregorym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że Gregory jeszcze nie wpadnie swoim autkiem... więc Keżor szybko możesz się z nim nie spróbować

to jak to pozakładasz to będziesz latał tym sreberkiem :naughty:

a ja niewiem czy będę w ten piątek...no cóż, zobaczymy

czas spać, bo dzisiaj zaspałem no i sobie musiałem przedłużyć weekend :polew:

to dobrej nocy wszystkim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, z Guregorym nie z Gregorym :polew: z czym do ludzi , ja mam prawie seryjnego diesla , górna granica to seryjny 1.8T :wink4:

jak założe wryski 230 i pompe11 to moge już sie sprawdzić z Gregorym, ale to tak dla sportu , bo dalej nie będe miał szans :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak taK, dobrze że mnie poprawiłeś bo ostatnio mi się wszystko myli :polew:

Gureguru to ma słabego parcha, z nim nie ma co stawać na kresce, ja bym na Twoim miejscu celował w Króla :kox:

Gregory to inna bajka... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Keżor powiercił wiertłami tą swoją srebrną niunię

i teraz ma ze 200kg mniej to się chce ścigać :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

także w piątek może wycieczka na strefe ;> ?? jak będzie sucho to moge sie sprawdzić z Guregorym :evil:

Ze mną jak z dzieckiem mówisz i masz :)

Gureguru to ma słabego parcha, z nim nie ma co stawać na kresce

:bicz: :bicz: Ja ci dam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po długim wekendzie :)

a M@rk i Mirek to jak zawsze...wymówka, cóż, żeby w święto wolne od pracy nie umieć wpaść? zawsze można przyjechać z rodziną, i też byście mieli grilla w doborowym toważystwie

ja Ci dam "jak zawsze wymówka"

od 2 tygodni mówiłem i pisałem że od czwartku 11.06 do poniedziałku 15.06 będę w Zakopcu - to jakmiałem być ?

kiedy panoie robimy wspolnego mega spota ?

:naughty: :naughty: kogo ja tu widzę :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po długim wekendzie :)

a M@rk i Mirek to jak zawsze...wymówka, cóż, żeby w święto wolne od pracy nie umieć wpaść? zawsze można przyjechać z rodziną, i też byście mieli grilla w doborowym toważystwie

ja Ci dam "jak zawsze wymówka"

od 2 tygodni mówiłem i pisałem że od czwartku 11.06 do poniedziałku 15.06 będę w Zakopcu - to jakmiałem być ?

A browara z namiotu odebrałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...